Doporučujeme

fangear.cz

včera

Druhý krok k Chance lize. Psychická vzpruha, říká chomutovský střelec Svoboda

Finálová série druhé ligy zapsala už tři zápasy. Zatímco v prvním se radoval Havířov, následující dva patřili Pirátům, kteří se tak ujali vedení. V chomutovské Rocknet Aréně zvítězili svěřenci Martina Pešouta 4:1. Jejich úspěšný den řídil teprve dvacetiletý útočník Tadeáš Svoboda, jenž se dvakrát prosadil.

včera

Mladíček Skácel „dochytal“ titul: Na stres nebyl čas. Zážitek do konce života!

Dlouho nic moc nenapovídalo tomu, že by se spoluhrdinou finále juniorského play off mohl stát dorostenec. A přece se nakonec stal. David Skácel v třinecké brance dvakrát střídal zkušenějšího kolegu, přičemž v šesté bitvě šel na hřiště za stavu 0:3. Ještě navíc pod plný brněnský kotel! Oceláři s ním v zádech famózně otočili skóre na 6:3 a dovršili mistrovské tažení.

před 2 dny

Kde se to v něm bere?! Kacetl ohromil efektním semaforem

V některých chvílích působí vyloženě jako magnet na puky. Chcete příklad? Není problém. Další luxusní zákrok vystřihl třinecký kouzelník Ondřej Kacetl v 5. minutě čtvrtého finále proti ráně Lukáše Radila. Oceláři doma nicméně napodruhé prohráli 3:6, do Pardubic se série přestěhuje za smírného stavu.

před 2 dny

Nedopadnout jako Sparta! brzdí nadšení Jarůšek. Proč Smoleňák vyhodil kameramana?

Mečbol Kladna, nebo naděje pro Vsetín. Třetí zápas série hodně napověděl, kdo bude příští sezonu brázdit extraligové ledy. A na oživení v podobě zelenožlutých barev to zatím moc nevypadá. Ráz zápasu předpověděl brněnský rodák Richard Jarůšek, jenž ve známém prostředí zasadil úvodní gól už ve 4. minutě.

před 2 dny

Nejlepším obráncem Chance ligy se stal Hanousek

Sportovní manažeři, případně trenéři prvoligových klubů zvolili nejlepším obráncem sezony prostějovského Tomáše Hanouska. Na druhém místě skončil Antonín Bořuta (Třebíč) a třetí byl Šimon Jenáček (Vsetín).