Doporučujeme

fangear.cz

před 20 min

Kontumace, postup, pak nemocnice. Nebyla to lehká série, shrnuje Vostiňák

Chomutovská juniorka po roce znovu narazila ve čtvrtfinále na Techniku Brno. Přestože postoupili do play off ze třetího místa, byli za mírné favority považováni Severočeši. Těm nakonec ve vyrovnané sérii pomohla i kontumace prvního utkání. O celé sérii, ale i tom, proč nakonec skončil v nemocnici, se rozpovídal kapitán Pirátů Jan Vostiňák.

včera

Horečka na jihu! Doudera nemusel počítat zuby, možná zdvojnásobí prémie

Třinecký parní válec narazil na překážku. Možná nečekanou. Vedení 3:0 na zápasy nad Banes Motorem v extraligovém čtvrtfinále je pryč. Soupeř se kousnul a vrátil Ocelářům tři porážky v řadě. V utkání s pořadovým číslem šest dokonce nedovolil obhájcům titulu ani jednou skórovat.

včera

Zaťovič po vypadnutí: Nevytvořili jsme si tlak. Mrzí mě, že...

Před play off se v Brně čekalo, že bude po hluchých letech konečně něco jinak. Vymodlené čtvrté místo ze základní části ale přišlo vniveč a dlouho se na něj vzpomínat určitě nebude. Před šestým zápasem vyrovnaná série, po něm je ale Cheza zaslouženým semifinalistou.

včera

Zacha s Pastrňákem hvězdami zápasu. Vejmelka i Mrázek vychytali výhry

Hokejisté Washingtonu zvládli přímý souboj o play off s Detroitem, který porazili 4:3 po prodloužení. Zisk dvou bodů slaví také Nashville, Predátoři v utkání s Vegas dotáhli tříbrankové manko a nakonec uspěli v prodloužení. Radovali se také Medvědi z Bostonu, pod jejichž výhru se podepsal David Pastrňák i Pavel Zacha.

před 2 dny

Litvínov jako kat favorita. A proč by ne? ptá se Ondřej Kaše. Do TOP 4 patříme

Už dopředu klub proklamoval, že v průběhu čtvrtfinálové sady na rozhovory nedorazí. Ondřej Kaše se naprosto ponořil do šachové partie s Kometou, stoprocentní fokus namířil k jedinému cíli. A zadařilo se! V úterý večer tak na Hlinkově zimáku mohl rozdávat úsměvy... „Jsem strašně rád, že jsme to pro město urvali,“ tetelila se litvínovská star po postupu přes Brno.

před 2 dny

Letadlo nepomohlo! Gulaš udeřil proti Třinci po 27 vteřinách

Třinec pro šestý zápas série zvolil místo autobusu letadlo. Každý by mohl čekat, že mu to pomůže i skrz dobrý začátek v utkání. Ale nikoliv – České Budějovice skórovaly už po 27 vteřinách díky Milanu Gulašovi, do konce první třetiny navíc zvýšil na 2:0 Jáchym Kondelík.

před 2 dny

Češky odcestovaly na MS. Dokážou navázat na medailové úspěchy?

České hokejistky po dvoudenním kempu v Plzni odcestovaly na MS do USA, kde budou obhajovat bronzové medaile. Před odjezdem na světový šampionát absolvovaly tradiční akci Holky na led, na které předávaly cenné rady a zkušenosti začínajícím mladým hráčkám. Jak těžké bude obhájit medailové umístění, pomůže jim přípravný kemp s výběrem USA?

před 2 dny

Semifinále ULLH rozehráno, krůček od postupu jsou Akademici a Kings

Univerzitní liga ledního hokeje má za sebou první semifinálové duely. Do bojů o finále lépe vstoupili hokejisté z Plzně a Univerzity Karlovy. Akademici vybojovali první vítězství v sérii na ZS Eden, kde je přivítali hráči reprezentující ČVUT. Druhá série bojů o finále začala na jihu Čech, kde Karlovka brala výhru po prodloužení.