Kofroň si konec rozmyslel, Kopřivnici povede i v příští sezoně

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

30. dubna 2020, 12:45

Ondřej Mach

Na lavičce hokejové Kopřivnice uvidíme i v následující sezoně trenéra Jaroslava Kofroně. Čtyřiačtyřicetiletý kouč zvažoval, že na pozici hlavního kouče pokračovat nebude, nakonec ale u slezského celku přidá další rok. Klub informaci zveřejnil na svém Facebooku.

Aplikace Tipsport extraligy

„Ještě nejsem rozhodnutý na sto procent, ale pravděpodobně na lavičce A-týmu skončím,“ říkal Kofroň před měsícem v rozhovoru pro klubový web. Teď je jasné, že svůj postoj přehodnotil a na střídačku kopřivnických se postaví i příští rok.

A že bude na co navazovat. Kopřivnice se v nedávno skončeném ročníku znovu probojovala do vyřazovací části, kde mohla patři mezi černé koně. V sérii proti Havlíčkovu Brodu mělo mužstvo dva mečboly, jenže play off ukončila pandemie koronaviru…

O kopřivnickém hokeji se přesto dá prohlásit, že je na vzestupu. Klub působí ve třetí nejvyšší soutěži pátým rokem a zatím se pokaždé dostal do vyřazovací části. Podíl na tom má i trenér Kofroň, který tým vede od sezony 2017/18.

Právě setrvání čtyřiačtyřicetiletého lodivoda by mohlo být pro klub klíčem k dalšímu úspěšnému ročníku. V době, kdy napříč celým hokejovým prostředím panuje velká nejistota, je to pro Kopřivnice velmi dobrá zpráva.

Klub kromě toho před nedávnem oznámil, že v jeho kádru bude pokračovat i brankář Petr Hromada. Devětadvacetiletý gólman byl v posledních třech letech klíčovým článkem kopřivnické sestavy.

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz