Köhler se v Kometě loučí, po čtyřech sezonách hlásí návrat do Zlína

Foto: Michal Eger, hc-kometa.cz

Berani hlásí výraznou posilu do útočných řad. Zlínský dres po čtyřech sezonách oblékne Bedřich Köhler, který se po přestupu z Komety dohodl na víceleté smlouvě. Klub o tom informoval na svém webu.

Nový fanshop

„Naší filosofií je mít v mužstvu hráče, kteří jsou, nebo v minulosti byli, úzce spjati s klubem a městem Zlín. Bedřich u nás před nedávnem úspěšně působil,” říká sportovní manažer klubu Jiří Šolc na adresu útočníka, jenž za ševce odehrál dlouhých sedm sezon.

„V Brně jsem nenavázal na výkony z Hradce a vzájemně jsme se domluvili, že přestup do Zlína bude mít smysl.“

Poslední čtyři ročníky však strávil mimo Zlín. Nejdřív tři roky v Hradci Králové, poslední sezonu pak v Brně, kde v 58 zápasech nasbíral jen 12 bodů za šest branek a stejný počet nahrávek. Teď by rád navázal na předchozí spolupráci, během níž slavil mistrovský titul.

„V Brně jsem nenavázal na výkony z Hradce a vzájemně jsme se domluvili, že přestup do Zlína bude mít smysl. Ve Zlíně mám rodinné zázemí, bydlím tady a podpis smlouvy je pro mě jednoznačnou volbou,“ pokyvuje útočník, který podepsal víceletý kontrakt.

„Má v sobě přidaný potenciál být vůdcem týmu, který nám pomůže k lepšímu umístění než v minulých sezonách.“

Berani si od něj hodně slibují. „Dlouhodobě prokazuje v extralize velmi dobrou výkonnost a slibujeme si v jeho podání výborný hokej. Má v sobě přidaný potenciál být vůdcem týmu, který nám pomůže k lepšímu umístění než v minulých sezonách,“ líčí Šolc.

Zlín už dřív přivedl kouče Stavjaňu, útočníka Dufka a zadáka Buchtu

Už v předchozích dnech ve Zlíně odkryli tři posily. Antonín Stavjaňa na trenérském postu vystřídal Roberta Svobodu, v útoku si řekl o smlouvu Jan Dufek a obranu vyztužil Lukáš Buchta, který se do mateřského klubu vrátil po pěti letech strávených v zámoří.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz