Kolín opravdu v Chance lize?! Naznačuje to příspěvek na Facebooku

Foto: sckolin.cz

Kolín na svých sociálních sítích uspořádal soutěž pro fanoušky. A na základě ní se zdá, že skutečně podá přihlášku do Chance ligy.

partneři českého hokeje

Fanoušci mají uhádnout, co zítra v souvislosti s přiloženou fotkou Kozlové oznámí. Jsou na ní starosta města Michael Kašpar (vpravo) a prezident klubu Luboš From. 

A protože společně v rukou drží nápis Přihláška, je zřejmé, o co se asi jedná...

Deadline pro podání přihlášek je za týden. Pokud se domněnky potvrdí, Kolín bude hrát v samostatné éře Chance ligy (tj. od sezony 1993/1994) poprvé v historii. Právo účasti ve druhé nejvyšší soutěži si vysloužil coby vítěz druholigové skupiny Střed.

Kozlové už naznačili, že by postavili poloprofesionální tým a dali šanci většině hráčů z loňského kádru. Klub by také mohl spolupracovat s okolními extraligovými celky: Mladou Boleslaví, Hradcem Králové či Pardubicemi.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

A-tým ?? Vítěz skupiny střed. Sezona 2019-2020 #sckolin #hokej #czechrepublic #mestokolin #kolin #hockey #winner #team #blackandwhiteandblue

Příspěvek sdílený SC KOLÍN (@sckolin_official),Kvě 11, 2020 v 11:41 PDT

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz