Kolín udržel Šafránka. Kdo všechno se zapojil do přípravy?

Foto: Anton Martinec, Facebook HC Vrchlabí

Pro druholigový Kolín je to zásadní zpráva: útočník David Šafránek přidá u Kozlů další sezonu. V té minulé zazářil 61 body ve 40 zápasech.

HokejkaTV

Šafránek v minulosti o svých kvalitách přesvědčoval i v Chance lize, kde táhl Slavii. Teď bude druhým rokem nastupovat za Kolín, i když nikdo nepochybuje, že by zářil také o patro výš.

„Že zůstává, to je super. Je to jasný tahoun týmu,“ těší trenéra Petra Martínka. „Nikdo neměl zaječí úmysly, nikdo nechtěl nikam odcházet. Všichni u nás chtějí hrát a udělat pro Kolín co nejlepší výsledek," dodává v rozhovoru na klubových stránkách.

Pokračuje i 38letý Josef Malý, i když se jeho kariéra chýlí ke konci. „Měli jsme spolu sezení. Řekl jsem mu, že bych si přál, aby ještě rok pokračoval, aby ještě aspoň sezonu odehrál. Řekli jsme si jasná pravidla. Myslím, že jsme se rozumně domluvili," přiblížil Martínek jednání s klubovou ikonou.

Obecně zůstává kolínský kádr pohromadě. Komplikací je však zdravotní stav útočné opory Václava Jankovského, který možná bude muset na operaci se zády. „Venca má něco s vyhřezlou plotýnkou. To určitě nějaký čas zabere," mrzí Martínka.

Aktuální kádr nicméně nemusí být konečný. „Mnoho hráčů je na zkouškách v první lize. Až se bude vyřazovat, tak uvidíme. Měli jsme rozjednané některé hráče," uvedl Martínek k případným změnám pro web sckolin.cz.

Ve hře by mohlo být i jedno velké jméno. „S naším odchovancem Petrem Čáslavou se nejednalo. Trošku mě to překvapilo. Petr si chce prostě zahrát, dostal zajímavou nabídku ze Dvora Králové, kterou využil. My jsme jednali s jedním hráčem podobného ražení, ale ze zdravotních důvodů to odmítl. Prozatím," naznačil Martínek tajemně.

Změní se to a dočká se druhá liga další osobnosti?

Aktuální kádr SC Kolín

Brankáři: Martin Sejpal, Ondřej Martínek, Denis Hermann.

Obránci: Jan Hanzl, Petr Pýcha, Marek Březina, Martin Barták, Lukáš Havelka, Josef Nutil, Radek Jelínek, David Křeček.

Útočníci: Jiří Kysela, Michal Procházka, David Šafránek, Josef Malý, Dominik Zumr, Robin Martínek, Robin Netušil, Luboš Kozák, Marek Němec, Josef Pilný, Václav Jankovský, Jakub Semirád, Martin Černý, Lukáš Beran, Denis Hladík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz