Kolínští makají! Jejich výsledky jsou až nepochopitelné, raduje se kouč

Foto: Facebook SC Kolín

Kolín se těší na velkou událost: vůbec poprvé v její samostatné historii bude hrát Chance ligu. Kozlové sice půjdou do sezony jako outsideři, věří ale v záchranu.

partneři českého hokeje

Kolín sestaví poloprofesionální tým, vše tedy bude muset vynahradit zodpovědností, bojovností a dobrou atmosférou v kabině.

A také kvalitním tréninkem. „Musím říct, že jsem nadšený z výsledků a z přístupu, který kluci mají. Je na nich vidět, že si uvědomují, co je v první lize čeká. V žádném případě to nepodceňují," říká na klubovém webu trenér Petr Martínek.

„Připadá mi, že se tréninků pouze účastním. Všechno, co ve spolupráci s asistenty pro kluky připravíme a vymyslíme, bez jakýchkoliv úlev odmakají. my se v tom na ně můžeme spolehnout," těší Martínka.

„Kluci jdou opravdu v některých chvílích až za hranu svých možností."

„Jsme po kondičních bězích a jejich výsledky jsou pro mě skoro až nepochopitelné," pokračuje v rozhovoru pro sckolin.cz. „Kluci jdou opravdu v některých chvílích až za hranu svých možností a toho si nesmírně vážíme. Kluci sami uvidí, že jim to určitě pomůže v té nesmírně těžké sezoně, která nás čeká."

Z Chance ligy můžou sestoupit až čtyři týmy. Kolín doufá, že mezi nimi nebude. „V Kolíně jsme všichni vlastně taková jedna rodina. Na všech místech jsou lidé, kteří jsou nějakým způsobem spjatí s kolínským hokejem a takovou si chceme zachovat tvář," říká Martínek, v čem by mohla být síla týmu.

„Abychom byli vůbec nějakým způsobem úspěšní ve vyšší soutěži, musí se vytvořit neskutečná kabina. To je pro mě vždycky základ," hlásí. „Někdy jsem nechápal, jak jsme k některým úspěchům mohli dojít. A vždycky ta odpověď ležela v perfektní kabině."

„Někdy jsem nechápal, jak jsme k některým úspěchům mohli dojít. A vždycky ta odpověď ležela v perfektní kabině."

Pro Kozly bude důležité, aby do šatny zapadli hráči z partnerského Mountfieldu. „Ať už tady budou v nové sezoně kluci z Hradce nebo naši odchovanci, tak všichni budou bez rozdílu muset respektovat to, že jdou na led makat za Kolín a za všechny naše fanoušky," citují Martínka klubové stránky. „Kdo tohle nepřijme, nebude moci sedět v mé kabině. Jsem pro jakoukoliv srandu a pohodu v kabině, ale nejdřív musí být poctivá a dobře odvedená práce. Věříme, že s tím přijdou i výsledky."

Foto: Facebook SC Kolín

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz