Konec dlouhé éry? Třetina možná opustí Havlíčkův Brod

Foto: Markéta Křížová, bkhb.cz

Havlíčkův Brod možná přijde o svého kapitána. Miroslav Třetina se totiž stal mládežnickým trenérem a na druholigové zápasy už možná nebude mít čas.

Chance liga na Hokejka TV

Slovo možná jsme dali do titulku, v perexu ho pak zopakovali ještě dvakrát. Zatím totiž není jistého. 

Třetinův konec v Havlíčkově Brodě je každopádně pravděpodobný – nově se naplno věnuje výchově mládežníků v Telči, a to v rámci Hockey Talent Academy Jaromíra Pytlíka.

Třetina s Havlíčkovým Brodem začal letní přípravu, poté ale přišla trenérská nabídka. A protože půjde o celoroční práci, visí nad Třetinovou hráčskou budoucností otazník.

„S Mírou Pytlíkem jsem domluvený, že by mi nebránil hrát za Havlíčkův Brod, ale já sám nejsem schopný říct, co bude,“ uvedl Třetina pro iDnes.cz.

„Teď je té práce opravdu hodně. Třeba to v sezoně bude lepší, takže by se to dalo skloubit. Ale je taky dost možné, že volný čas raději věnuji rodině,“ dodává čtyřicetiletý útočník.

„Třeba to v sezoně bude lepší, takže by se to dalo skloubit."

Třetina odehrál v Havlíčkově Brodě předešlých pět sezon. Pokaždé byl mezi dvěma nejproduktivnějšími hráči týmu. V uplynulém ročníku pomohl Bruslařům 40 body (17+23) v 38 zápasech.

V Kotlině zatím oznámili tři odchody: skončili brankář Martin Holík (nově zřejmě Přerov)  obránce David Vala (Ústí n/L) a útočník Marcel Juráň (Velké Meziříčí). Případná ztráta Miroslava Třetiny by byla nejcitelnější.

Foto: Markéta Křížová, bkhb.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz