Konec kariéry? Skuhravý má stále chuť hrát! Lanaří ho ve druhé lize

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

10. července 2021, 19:24

Adam Bagar

Václav Skuhravý sice po uplynulém ročníku oznámil konec kariéry, ale možná jej ještě budeme dál vídat na českých stadionech. Zkušený útočník by mohl posílit druholigový Cheb.

„Vencu jsme oslovili s tím, jestli nám nechce pomoct. On má pořád chuť hrát. Jednáme o jeho účinkování u nás,“ hlásí na webu hcstadioncheb.cz předseda klubu David Speierl.

Konečný verdikt padne poté, co budou známy termíny všech hokejových soutěží. Skuhravý je totiž vázán prací v karlovarské Energii, kde působí u mládeže i na manažerském postu.

„Předběžně jsme se o tom bavili. Přesně se domluvíme v srpnu, až budu znát plán na celou sezonu,“ potvrzuje Václav Skuhravý, který v příští sezoně oslaví už 43. narozeniny.

„Určitě bych si ale chtěl ještě zahrát, v našem regionu se druholigový Cheb logicky nabízel. Uvidíme, jak to bude. Hlavní je, aby moje působení dávalo smysl pro Cheb,“ doplňuje.

O klubu má velký přehled. „Sleduji ho, je tam spousta kluků, kteří prošli Energií. Mají mladý tým, znám se i s trenérem,“ líčí Skuhravý, jenž chebské působení ve druhé lize kvituje.

„Jsme na jedné ose – Karlovy Vary, Sokolov, Cheb. Hráči, kteří se v regionu vychovají, tak se tady mohou uplatnit v extralize, první, nebo ve druhé lize,“ těší karlovarskou legendu.

„Všechny tři kluby by měly být propojené tak, aby to co nejlépe fungovalo. Mladším hráčům by to mělo pomoct v posunu výš, starší by zase mohli pomáhat klubům níž,“ má jasno.

Skuhravý hrál 2. ligu už před 21 lety za Ytong Brno

Útočník s více než tisícovkou startů v extralize už ve třetí nejvyšší soutěži kdysi hrál. V sezoně 1999/00 naskočil do 49 utkání za brněnský Ytong, zapsal v nich 39 bodů (19+20).

Pokud vše klapne, druhá liga získá další velké jméno. Skuhravý se v roce 2008 představil dokonce na mistrovství světa, o rok později pak slavil s Karlovými Vary mistrovský titul.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz