Konec spekulací: Treille se po konci v Dynamu vrací do Francie

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Poté, co se s ním rozloučilo vedení pardubického Dynama, se hojně spekulovalo, kde zakotví. Teď už je jasno. Útočník Sacha Treille v Česku pokračovat nebude, míří domů do Francie.

Jágr Chance liga

Pardubická organizace sáhla na začátku ledna k úpravě hráčského kádru. Skončil kanadský obránce Ty Wishart a řez se dotkl i francouzského hokejisty.

„Oběma hráčům děkuji za odvedenou práci pro naši organizaci, v poslední době se vlivem různých důvodů neobjevovali v naší sestavě. Po shodě s trenérským štábem jsme s Tyem i Sachou ukončili spolupráci,“ řekl tehdy generální manažer Dynama Dušan Salfický.

Další změna v Pardubicích: Dynamo opouští Hrabal »

Následně se vyrojila spousta spekulací, kam by mohly vést další kroky urostlého útočníka. Kromě Pardubic v Česku Sacha Treille nastupoval za Kladno, Spartu, Ústí nad Labem, Beroun či Litoměřice.

Další tuzemskou štaci ale v tuto chvíli. Francouzský reprezentant se nyní vrací do mateřského Grenoblu, s nímž v roce 2007 slavil mistrovský titul. Francouzský klub o tom informoval na Facebooku.

Sacha Treille by se měl do hry zapojit poté, co dá dohromady po zranění, jak na Twitteru prozradil hráčův agent Martin Podlešák.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz