Kontumace v Chance lize. Kadaň neoprávněně nasadila Zabloudila

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

25. ledna 2019, 13:39

Adam Bagar

Sportovně technická komise Českého hokeje kontumovala ve prospěch Jihlavy středeční utkání na ledě Kadaně, když odhalila neoprávněný start domácího útočníka Matěje Zabloudila.

Fanshop národního týmu

Dvacetiletý hráč do utkání nastoupil bez zaregistrované platné hráčské smlouvy, což je podle Technických norem Chance ligy kvalifikováno jako neoprávněný start.

Sportovně technická komise proto zápas kontumovala ve prospěch Jihlavy s výsledkem 0:5, přičemž individuální statistiky z daného duelu se hráčům započítávají.

Středeční souboj posledního s prvním skončil na ledě bez překvapení, Dukla slavila vítězství 5:2. I díky dvougólovým střelcům Lukáši Klímovi a Nicolasi Werbikovi.

Kadaň dostala i pokutu, musí zaplatit 6 tisíc

Případem se zabývala také disciplinární komise. Trhači musejí zaplatit finanční pokutu ve výši pět tisíc korun a navíc poplatek tisíc korun za disciplinární projednání.

Promiň, strejdo... Lukáš Klíma sestřelil Kadaň

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz