Košice, Chomutov, reprezentace a teď Znojmo. Orli vítají mladého dravce

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

21. července 19:06

Jan Šimek

Orli hlásí další posilu do útoku. Na jihu Moravy bude nově působit mladý slovenský útočník Jakub Köver. Znojemští o jeho příchodu informovali na svém webu.

Chance liga na Hokejka TV

Brzy jednadvacetiletý hokejista je prvním cizincem v nově se tvořícím kádru Znojma. Slovenský mládežnický reprezentant v mládeži prošel Košicemi, tři sezony strávil také v Chomutově.

Na Slovensku působil dravý útočník kromě tamního národního týmu do 20 let také v MHK Humenné či ve Spišské Nové Vsi. Ve druhé nejvyšší soutěži zažil Köver průlomovou sezonu. Za Spišskou Novou Ves sehrál v uplynulém ročníku 48 utkání, v nichž nasázel 15 branek a na dvojnásobnou porci jich nahrál.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

„Je to dobrý bruslař i šikovný střelec. Dali jsme na doporučení. Dostane u nás šanci, může se ukázat a přesvědčit nás o svých kvalitách směrem k další sezoně,“ prozrazuje na klubovém webu trenér a sportovní manažer Orlů v jedné osobě Miroslav Fryčer.

Slovenský mladík už se ve Znojmě zapojil do přípravy s týmem, trenéři by ho mohli vidět v akci hned v prvním přípravném utkání, které Orli sehrají v úterý 11. srpna na havířovském ledě. 

Aktuální kádr Orlů Znojmo 2020/21

Brankáři:
Dominik Groh, Jan Pechek.

Obránci:
Roman Čermák, Adam Sedlák, Jakub Stehlík, Dominik Tejnor.

Útočníci:
Petr Beránek, Adam Havlík, Jakub Köver, Radim Matuš, Vojtěch Němec, Vladimír Oščádal, Martin Podešva, Tomáš Svoboda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz