Krošelj u Bruslařů přesvědčil, podepsal smlouvu do konce sezony

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

12. listopadu 2018, 14:44

Václav Jáchim

Původně přišel jako náhrada za zraněného Jana Růžičku, také proto Gašper Krošelj posílil Mladou Boleslav jen na zkoušku do konce listopadu. Ovšem slovinský reprezentace uspěl, vedení klubu přesvědčil a vybojoval si smlouvu do konce ročníku.

Esport hokejová liga

Dosavadní vystoupení Bruslařů v nejvyšší soutěži nebylo povedené, výkony Krošelje nicméně patřily k příjemným překvapením. „Chytá velice dobře. Svými výkony si doslova řekl o další spolupráci a my jsme za to velice rádi,“ uvedl na klubovém webu sportovní manažer Jaromír Látal.

Hokejová Mladá Boleslav má k dispozici ještě Pavla Kantora, Dominika Groha, mladíka Michala Kroftu a Jana Růžičku, který léčí vážné zranění. V nejvyšší soutěži toho letos nejvíc odchytal Gašper Krošelj. Urostlý gólman se zkušenostmi z ruské KHL či světových šampionátů má nyní v kapse kontrakt pro zbytek sezony.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Krošelj netají spokojenost. „Od začátku jsem chtěl odvádět co nejlepší práci. Moc jsem si přál zapadnout do týmu a pomáhat mu. Zdá se, že se to podařilo, a že to tak vidí i manažeři. Nabídli mi novou smlouvu a já ji rád přijal," řekl na stránkách Bruslařského klubu.

Slovinský reprezentant, který v Mladé Boleslavi zdatně navazuje na krajany Mitju Robara nebo Luku Vidmara, věří v kvalitnější výsledky, než jakých Bruslaři dosáhli před reprezentační pauzou. „Všichni jsme doufali v něco lepšího. Na druhou stranu – já se na tabulku nekoukám, s tím bych nemohl fungovat. Ani na to, kde je tým, se kterým máme právě hrát. Každopádně věřím, že půjdeme nahoru a vybojujeme play off."

Uplynulé volno využil Krošelj ke krátké návštěvě vlasti, po návratu se s týmem pilně připravuje na další extraligové bitvy. Ve středu čeká Bruslaře duel na Spartě. Krošelj přiznává, že už si v Mladé Boleslavi zvykl. „Je to velmi pěkné město. Malé, všude blízko. Klid. Na zimák to mám tři minuty chůze. To mi vyhovuje. Teď za mnou na týden přijela přítelkyně, jinak má ale práci ve Slovinsku," uzavřel.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz