Krutil pyká za napadení rozhodčího, ročník pro něj zřejmě skončil

Obránce Nového Jičína Michal Krutil zná trest za svůj zkrat v utkání proti Havlíčkovu Brodu. Disciplinární komise potrestala jednatřicetiletého hokejistu zastavením činnosti do 9. března. Ďáblům tak bude k dispozici až na případné play off.

partneři českého hokeje

K incidentu došlo 1. února v utkání Havlíčkova Brodu proti Novému Jičínu. Krutil se nejprve po přerušení hry postrkoval s domácím útočníkem Vojtěchem Holendou, načež k zemi srazil čárového rozhodčího, který se ho snažil uklidnit. Celá situace je dobře viditelná na přiloženém videu v čase 6:40.

Za svoje jednání si vysloužil okamžitý trest do konce utkání. Disciplinární komise nyní jednatřicetiletého obránce „odměnila“ zastavením činnosti od 2. února až do 9. března. Celé rozhodnutí komise naleznete ZDE.

Pro Krutila tak s největší pravděpodobností aktuální ročník skončil. Ďáblové mají momentálně na poslední postupové místo desetibodovou ztrátu, do konce základní části přitom zbývá jenom šest utkání. Týmu se kromě toho příliš nedaří a na výhru čeká už tři kola.

Od času 6:40 ↓

 

Jednatřicetiletý zadák strávil drtivou většinu kariéry ve třetí nejvyšší soutěži. Krutil s hokejem začínal ve Frýdku-Místku, mimo to nastupoval za mládežnické výběry Havířova. V sezoně 2008/09 dostal tehdy dvacetiletý hokejista poprvé šanci mezi muži.

V barvách Rysů odehrál následujících sedm ročníků, po postupu do první ligy se stěhoval do Kopřivnice. V klubu působil v uplynulých čtyřech letech, až na startu probíhající sezony se přesunul do Nového Jičína. V dresu Ďáblů odehrál dvacet zápasů a zaznamenal čtyři asistence. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz