Ledová klapka potřetí: Ukažte hokejová videa a vyhrajte

V roce 2020 vkročila do svého třetího ročníku anketa Ledová klapka. Opět v ní hledáme nejlepší hokejová videa v různých kategoriích a hodnotit je bude odborná porota i veřejnost. Nejlepší videa budou oceněna peněžními poukazy pro nákup nové audio/video techniky. Do Ledové klapky 2020 se mohou hlásit kluby profesionální i amatérské. Máte nebo plánujete hokejové video? Tak na nic nečekejte a přihlaste ho do soutěže.

partneři českého hokeje

Odměnou za nejlepší videa bude trofej a finanční obnos v rozpětí dle umístění od 5 000 do 15 000 korun, který je primárně určen k zakoupení techniky za účelem podpory práce s videem. Hodně štěstí všem! Přihlášky přijímáme do 3. dubna 2020.

Videa přihlaste skrze formulář na www.ledovaklapka.cz, který odešlete na e-mailovou adresu klapka@bpa.cz.

Ze všech přihlášených videí vybere z každé kategorie odborná porota do 17. května TOP 5 videí, která budou zveřejněna na webu ledovaklapka.cz. Následovat budou 3 nejlepší, reportážní, propagační a 1 amatérské. I fanoušci si přijdou na své, sami si zvolí svého vítěze. Více o kategoriích na internetových stránkách soutěže.

www.ledovaklapka.cz

Předávání cen v roce 2019

Vítězná videa 2019

 

 

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz