Ledová klapka 2021 spuštěna!

Už čtvrtý rok budeme hledat, kde se v České republice dělají videa s nejlepší hokejovou tematikou. Anketa, jejíž vítěze vybírá tradičně odborná porota, má za cíl ocenit píli i skvělé myšlenky, které tvůrci do svých videí vkládají. Ať už se jedná o profesionální tým, nebo krajskou ligu, všichni mohou soutěžit. Pokud tedy máte parádní hokejové video a chcete soutěžit o ceny v rozmezí 5 a 15 tisíc korun, přihlaste ho. Těšíme se na něj!

Výhry jsou určeny především na pořízení vylepšení či obnovu stávající video-techniky týmů. Tedy v Ledové klapce jde o to, aby se díky ocenění videa ještě více zlepšovala. Přihlášky na videa přijímáme až do konce dubna 2021.

Videa přihlaste skrze formulář ZDE, který odešlete na e-mailovou adresu klapka@bpa.cz.

Ze všech přihlášených videí vybere z každé kategorie odborná porota do 24. dubna TOP 5 videí, která budou zveřejněna na webu ledovaklapka.cz. Následovat budou 3 nejlepší, reportážní, propagační a 1 amatérské. I fanoušci si přijdou na své, sami si zvolí svého vítěze. Více v sekci O SOUTĚŽI.

KATEGORIE

  1. kategorie – REPORTÁŽNÍ VIDEO

Zachycení, sestřih proběhlé události, klubové akce, či utkání, důraz na střih a profesní ztvárnění reportáže.

  1. kategorie – PROPAGAČNÍ VIDEO

Prezentace klubu a jeho aktivit, zpravidla v obecné rovině vytvořené před akcí, či událostí formou upoutávky s důrazem na samotnou přípravu a scénář.

  1. kategorie – AMATÉRSKÉ VIDEO

Videa z „malých klubů“, jež nedisponují větším rozpočtem, či mají omezené technické možnosti.

CENY/VÝHERCI

Kategorie: Reportážní a Propagační video

  1. místo v kategorii:

trofej Ledová klapka a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 15 tisíc Kč + 2 VIP vstupenky na společenskou akci Zlatá Hokejka pro autory videa.

  1. místo v kategorii:

voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 10 tisíc Kč.

  1. místo v kategorii:

voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 5 tisíc Kč. Kategorie: Amatérské video

  1. místo:

trofej Ledová klapka a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 5 tisíc Kč + 2 VIP vstupenky na společenskou akci Zlatá Hokejka pro autory videa.