Pátý ročník Ledové klapky je tady. Kdo zaboduje tentokrát?

Klapka a akce! Startuje pátý ročník Ledové klapky. Tvorba video obsahu je nedílnou součástí sportovního marketingu. Své o tom ví české hokejové kluby, které se do ankety pravidelně zapojují. Smyslem soutěže je ocenit snahu a práci tvůrců videí napříč hokejovou komunitou. Stejně jako v minulém roce budeme vyhlašovat nejpovedenější videa ve třech různých kategoriích – Reportážní video, Propagační video a Amatérské video. Vítězové budou odměněni finanční částkou v rozmezí 5 000 Kč až 15 000 Kč určenou na nákup a rozvoj technického vybavení.

Ledová klapka otevírá své brány jakémukoliv organizovanému hokejovému klubu v České republice. Videa přihlaste od 1. 4. do 13. 5. 2022 skrze ONLINE formulář. Už teď se těšíme, až se na všechna videa podíváme!

Vaše videa rovněž uvidí odborná porota. Ta posléze vybere TOP 5 videí. Vybraná videa zveřejníme na webu ledovaklapka.cz a od 23. 5. do 31. 5. bude probíhat hlasování fanoušků. Nejen porota, ale i hokejoví nadšenci si tak zvolí své vítěze. Na soutěžním webu se zároveň dozvíte více o samotné soutěži a jejích pravidlech. Kdy vyhlásíme ostatní úspěšné kluby? Uděláme to tak, jak se sluší a patří, tedy na galavečeru Zlatá hokejka 2022.

V minulém ročníku uspěli Bílí Tygři Liberec s videem Hrajeme u vás doma (Propagační videa), Sparta Praha s projektem Sparta Backstage (Reportážní videa) a břeclavští Lvi s video námětem Jiná doba (Amatérská videa). Fanoušky nejvíce zaujal Příběh hokeje v Chomutově od místních Pirátů a In the dark times od TJ HC Jablonec. Kdo zabuduje letos? Můžete to být právě vy! Tak neváhejte a zapojte se. Šanci má každý.

Partnery Ledové kapky jsou BPA sport marketing, hokej.cz, Mediaguru a Hokejka TV.

KATEGORIE

REPORTÁŽNÍ VIDEO

Zachycení, sestřih proběhlé události, klubové akce, či utkání, důraz na střih a profesní ztvárnění reportáže.

PROPAGAČNÍ VIDEO

Prezentace klubu a jeho aktivit, zpravidla v obecné rovině vytvořené před akcí, či událostí formou upoutávky s důrazem na samotnou přípravu a scénář.

AMATÉRSKÉ VIDEO

Videa z „malých klubů“, jež nedisponují větším rozpočtem, či mají omezené technické možnosti.

CENY/VÝHERCI

Kategorie: Reportážní a Propagační video

1. místo v kategorii: trofej Ledová klapka a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 15 tisíc Kč + 2 VIP vstupenky na společenskou akci Zlatá Hokejka pro autory videa.

2. místo v kategorii: voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 10 tisíc Kč.

3. místo v kategorii: voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 5 tisíc Kč. Kategorie: Amatérské video

1. místo: trofej Ledová klapka a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 5 tisíc Kč + 2 VIP vstupenky na společenskou akci Zlatá Hokejka pro autory videa.