Třetí ročník ankety o nejlepší hokejové video zná své vítěze!

Ledová klapka 2020, ocenění pro nejlepší video z hokejového prostředí, která má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů, je u konce. Děkujeme všem porotcům, kteří shlédli všech 30 zařazených videí, ze kterých vybrali ta nejlepší. Opět musíme konstatovat, že videa byla velmi povedené a porotci se pěkně zapotili při výběru těch nejlepších. Všem oceněným týmům gratulujeme!

Odborná porota vybrala tato videa, která získávají ocenění dle oficiálních podmínek Ledové klapky:

PROPAGAČNÍ VIDEA

1. místo: HC Sparta Praha, a.s., video „Zápasové intro HC Sparta Praha.“

2. místo: VHK ROBE Vsetín, video „Zpátky do boje!“

3. místo: Bílí Tygři Liberec, video „Vánoční přání Bílých Tygrů.“

REPORTÁŽNÍ VIDEA

1. místo: HC Sparta Praha, a.s., video „Open Air Drážďany.“

2. místo: HC Slavia Praha, video „Trénink slávistických gólmanů.“

3. místo: Sportovní události v Ostravě, z.s., video „Ostravské hokejové derby 2019. Aftermovie největší studentské akce v Ostravě.“

AMATÉRSKÁ VIDEA

1. místo: BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL, video „BO OSTRAVA, Aftermovie univerzitního hokejového týmu.“

Všechna tři vítězná videa získají trofej Ledová klapka 2020 a poukaz na audio/video příslušenství v hodnotě 15, 15 a 5 tisíc korun. Videa na druhém a třetím místě v kategorii Propagační a Reportážní získají voucher na 10 a 5 tisíc korun.

Ocenění a poukazy budou výhercům předány v návaznosti na stanovisku Vlády ČR a uvolňování zavedených nařízení v souvislosti s nákazou COVID-19. Jednotliví výherci budou včas informováni.

Prostřednictvím webových stránek ledovaklapka.cz hlasovali i fanoušci. Letošní videa ohodnotilo téměř 2000 fanoušků, v souhrnu dostala přes 4000 hlasů. Je vidět, že o videa s hokejovou tématikou, příznivci tohoto sportu stojí ? Děkujeme moc všem, kteří se do hlasování zapojili.

Fandům se nejvíce líbilo

U fanoušků vyhrálo video VHK ROBE Vsetín „Zpátky do boje!“ a „80. narozeniny vsetínského hokeje.“ Mezi amatérskými videi pak zabodovalo „Hokej je život.“ z klubu HC Lvi Břeclav.