Liberec posiluje defenzivu. Z Chomutova získal Knota

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

15. května 2019, 9:58

Jan Šimek

Bílí Tygři pracují na skladbě kádru pro nadcházející extraligový ročník. Nově bude v liberecké organizaci působit zadák Ronald Knot. Liberecký klub o tom informoval na svém webu.

partneři českého hokeje

Čtyřiadvacetiletý bek se s vedením Bílých Tygrů dohodl na dvouleté smlouvě s roční opcí. „S příchodem Ronalda Knota dochází k omlazení našich obranných řad. Rony je ofenzivní obránce s výbornou střelou, je v ideálním hokejovém věku a s ideálními fyzickými parametry,“ říká Filip Pešán na adresu čerstvé posily.

„Čeká ho u nás hodně práce, ale jsem si téměř jistý, že když projde úspěšně naším procesem, může v budoucnu atakovat i národní tým a zajímavé zahraniční angažmá,“ tvrdí sportovní ředitel Bílých Tygrů.

Birner setrvá v Liberci, s Bílými Tygry prodloužil smlouvu »

Odchovance pražské Slavie čeká čtvrté extraligové angažmá. Kromě působení v pražském klubu se krátce mihl v Mladé Boleslavi a naposledy působil pod Vladimírem Růžičkou v Chomutově.

Teď se Knot, který v uplynulém ročníku sehrál za Piráty sehrál 51 utkání základní části s bilancí 6+11, stěhuje pod Ješted. V Liberci se mladý zadák potká se svým někdejším spoluhráčem z Chomutova brankářem Justinem Petersem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz