Litoměřice i Ústí trápí marodka, v Benátkách a na Slavii se nehraje

Foto: Roman Mareš, sportyusti.cz

(AKTUALIZOVÁNO) Příprava na novou sezonu Chance ligy dnes měla pokračovat na sedmi stadionech, ale hned dva zápasy byly na žádost hostujících týmů zrušeny. Hrát se nebude v Benátkách nad Jizerou a na Slavii.

NHL 20

„Přípravný duel proti Benátkám nad Jizerou se ruší z důvodu početné marodky našeho týmu,“ informoval fanoušky litoměřický klub na svých webových stránkách.

Stadion zatím v přípravě sehrál šest utkání s bilancí tří vítězství a tří porážek, před sebou má ještě domácí zápasy s Weisswasserem (29. 8.) a Sokolovem (5. 9.).

Tým od řeky Jizery má za sebou o zápas víc, přičemž na výhru dosáhl jen proti kazašskému Pavlodaru. Na závěr přípravy hostí Briancon (29. 8.) a Třebíč (3. 9.).

Do Edenu pak nedorazí Ústí nad Labem. „Z důvodu zranění a chřipkové epidemie rušíme zápasový program do konce tohoto týdne,“ uvedl Slovan na svém webu.

Ústečtí tedy nesehrají ani páteční utkání s Weisswasserem. V přípravě vyhráli jen dvě ze sedmi utkání, vyzvou ještě Děčín (3. 9.), Litvínov (5. 9.) a Kladno (7. 9.).

Slávisté se po šesti prohrách v řadě naposledy dočkali první výhry, když zdolali Briancon. Čekají je ještě Chomutov (29. 8.) a městská bitva na ledě Kobry (5. 9.).

Dnešní program přípravy na Chance ligu

Úterý 27. srpna:
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – DRACI ŠUMPERK
17:30 SK Trhači Kadaň – HC Baník Sokolov
18:00 VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov
18:00 LHK Jestřábi Prostějov – HC Dukla Jihlava
18:00 HC RT TORAX Poruba – Ujpesti TE (Visegrádský pohár)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz