Litoměřice v pondělí pomohou nemocné Aničce

18. února 9:00

HOKEJKA Tým

Pondělní duel Litoměřic proti Českým Budějovicím proběhne pod záštitou Nadace BigMat jako charitativní utkání pro hendikepovanou Aničku. Fanoušci budou moci přispět do připravených kasiček a navíc i v unikátní Hokejové tombole 50:50.

Nový fanshop

Každý, kdo si koupí los, bude zařazen do slosování. Půlku vybrané částky následně získá vylosovaný výherce, druhá část poputuje na nákup plošiny, kterou Anička potřebuje. 

Stadion čeká v pondělí velká bitva. Ve snaze vyválčit postupovou osmičku přivítají kališníci českobudějovický Motor. A nebude to jen tak ledajaký zápas. Uskuteční se jako charitativní utkání pod záštitou Nadace BigMat, které podpoří hendikepovanou Aničku.

A kdo je Anička? Holčička, která pochází z Litoměřic a od narození trpí dětskou mozkovou obrnou. Přestože k ní osud nebyl příznivý, navštěvuje základní školu a snaží se i sportovat. Jezdí na handbiku, na němž dokonce i závodí. Ne vše ale zvládne sama. Pokud vychází z domu, musí překonávat náročné schody. Proto by potřebovala zvedací plošinu, která by jí i jejím rodičům ulehčila život.

Stadion proto připravil společně s Nadací BigMat sbírkovou akci. V Kalich Areně budou připraveny kasičky, do kterých mohou fanoušci přispívat. Navíc se mohou zúčastnit Hokejové tomboly 50:50, díky níž rovněž pomohou. Sama Anička pak provede slavnostní vhazování.

Pokud se o ní chcete dozvědět víc, podívejte se na video.

Hokejová tombola 50:50 probíhá pravidelně na extraligových stadionech. Litoměřice ji prozatím uskuteční jednorázově. Právě na podporu hendikepované Aničky. A jak to funguje? Příznivci si mohou od kamelotů před zápasem i v jeho průběhu koupit libovolný počet losů, za které zaplatí 50 Kč.

Na zápas je připraveno celkem 2000 tiketů. Nejnižší možná výhra je 2 000 Kč, nejvyšší 50 000 Kč. Výtěžek z prodeje se rozdělí na dvě poloviny. První z nich získá fanoušek, který si koupil los a bude mít to štěstí, že bude vylosován. Druhou půlku obdrží klub, jenž může částku věnovat podle svého uvážení. Většina týmů ji používá například na rozvoj mládeže. Stadion ji věnuje jako dárek právě Aničce.

Pokud se chcete sbírky na Aničku zúčastnit, můžete poslat příspěvek na uvedené číslo účtu 115-7092740277/0100, variabilní symbol 201901. Děkujeme.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz