Loučení po 5 zápasech. Trončinský se nedohodl na další smlouvě

Foto: Hynek Haruda, HC VERVA Litvínov

Jen měsíc trvala spolupráce Marka Trončinského s extraligovým Litvínovem. Zkušený obránce nyní Vervu opouští, nedohodl se na prodloužení spolupráce. Severočeský klub o tom informuje na svém webu.

HokejkaTV

Bývalý reprezentační bek vypomáhal Litvínovu už v minulé sezoně, když přišel z Pardubic výměnou za Švéda Porselanda. Po skončení ročníku se vrátil do Dynama, kde byl kmenovým hráčem, ovšem vedení klubu s ním nepočítalo.

Trončinský si během přípravy zahrál za prvoligové Ústí nad Labem, načež kývl na nabídku měsíční výpomoci v Litvínově. Vervě se zranil David Štich a klub potřeboval ostříleného zadáka.

Trončinský v barvách Krušnohorců sehrál pět duelů TELH, v nichž nebodoval, připsal si čtyři trestné minuty a v hodnocení účasti na ledě při vstřelených či obdržených brankách byl na nule.

Dnes vedení Vervy informovalo, že Trončinský v klubu skončil. „S Markem jsme se nedohodli na prodloužení smlouvy, kterou měl u nás do konce září. Děkujeme mu za jeho odvedené služby,“ řekl pro klubový web generální ředitel a hlavní kouč Jiří Šlégr.

Jednatřicetiletý ústecký rodák si bude hledat nové působiště. Někdejší hokejista Kladna, Liberce, Mladé Boleslavi, Třince  či Pardubic má i zkušenosti ze zahraničí, Trončinský v minulosti okusil ruskou Kontinentální ligu v Chanty-Mansijsku a krátce ve Slovanu Bratislava.

Soupiska HC VERVA Litvínov

Brankáři:
David Honzík, Jaroslav Janus.

Obránci:
Marek Baránek, Lukáš Doudera, Adam Jánošík, Karel Kubát, Jiří Říha, Jan Ščotka, David Šesták, David Štich.

Útočníci:
František Gerhát, Martin Hanzl, Martin Havelka, Filip Helt, Viktor Hübl, Richard Jarůšek, Josef Jícha, Ondřej Jurčík, Lukáš Kašpar, František Lukeš, Juraj Mikúš, Jan Myšák, Jakub Petružálek, Přemysl Svoboda, Michal Trávníček, Lukáš Válek, Pavel Zygmunt.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz