Lunter opouští nejen Boleslav, ale i extraligu! Vrací se na Slovensko

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

8. června 18:12

Adam Bagar

Slovenský útočník Mário Lunter po konci v Mladé Boleslavi neposílí žádný jiný český klub. Hlásí návrat domů, na spolupráci se premiérově dohodl s Košicemi.

„Pro Košice jsem se rozhodl kvůli Gabimu (sportovnímu manažerovi Gabrielu Spilárovi, pozn. red.), jeho lidskosti a přístupu při řešení smlouvy,“ prozrazuje 28letý hokejista na facebookové stránce klubu.

Na Slovensko se vrací po necelých čtyřech sezonách v Mladé Boleslavi. Dohromady za Bruslaře odehrál 171 utkání s bilancí 44 bodů za 22 branek a stejný počet nahrávek.

Doma dřív několik let válel za mateřskou Banskou Bystrici, se kterou slavil tři mistrovské tituly. Teď si nejvyšší slovenskou soutěž vyzkouší také v Košicích.

„Hala krásná, super fanoušci a trenér, se kterým se navzájem známe, takže mi to celé dávalo největší smysl.“

„Košice se mi jako klub a město líbí, trochu jsem je poznal během domácího mistrovství světa. Hala krásná, super fanoušci a trenér, se kterým se navzájem známe, takže mi to celé dávalo největší smysl,“ pokyvuje Mário Lunter.

„Těším se na všechny spoluhráče, především na Marka Bartánuse, kterého velmi dobře znám a který mi kromě jiného říkal, že v šatně je skvělá parta. To je pro hokej velice důležité,“ pokračuje Lunter, který se v novém působišti těší i na Ligu mistrů.

„Těším se na všechny spoluhráče, především na Marka Bartánuse, kterého velmi dobře znám a který mi kromě jiného říkal, že v šatně je skvělá parta. To je pro hokej velice důležité.“

„Už jsem ji hrál. Budou to kvalitní zápasy a myslím, že nás pořádně prověří. Bude to o stupeň rychlejší, ale v každém utkání do toho dáme všechno. Věřím, že budeme úspěšní, a vedení i fanoušci budou spokojeni s našimi výkony,“ přeje si trojnásobný účastník MS.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz