Málem skončil na vozíku! Obránce Boleslavi má nejspíš po sezoně

Foto: bkboleslav.cz

Hokejisté Mladé Boleslavi se nejspíš musejí ve zbytku sezony obejít bez slovinského zadáka Sabahudina Kovačeviče, jenž podstoupil operaci krční páteře! Bruslaři o tom informovali na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Jedná se o důsledek srpnového přípravného střetnutí s Energií, v němž Bruslaři zvítězili 3:1. „Zápas jsem tehdy dohrál. Ty obtíže nebyly tak hrozné, ale bohužel se postupně stupňovaly,“ líčí třiatřicetiletý hokejista, který měl pořád větší a větší trable.

„Začínal jsem mít problém s chůzí, bolely mě, až neposlouchaly, nohy. Zbytek už šel rychle,“ pokračuje Kovačevič. Nechybělo mnoho a nemuselo to dopadnout vůbec dobře. „Lékaři mi řekli, že jsem byl jen kousek od toho, abych skončil na vozíku.“

Slovinec musel narychlo podstoupit operaci krční páteře v Praze na Homolce, aktuálně už je v domácí péči. Rekonvalescence bude trvat několik měsíců a je spíš nepravděpodobné, že by ještě mohl zasáhnout do probíhající hokejové sezony 2019/20.

Bruslařům, kterým po přesunu z Karlových Varů pomohl už v minulém ročníku ve 22 utkáních, ale fandit nepřestane a hned ve středu se je chystá navštívit v kabině. Kovačevič působí v Česku třetím rokem, na kontě má celkem 95 startů a 33 bodů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz