Marketingová práva na TELH? Kluby zahájí jednání s BPA

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

14. dubna 14:58

hokej.cz

Extraligové kluby ve středu na zasedání Asociace profesionálních klubů ledního hokeje rozhodly o tom, že zahájí přednostní jednání o marketingových právech se současným partnerem BPA sport marketing. Konkurenční návrh společnosti Relmost pardubického majitele Petra Dědka neprošel.

Hokejista sezony

Tisková zpráva APK LH

Valná hromada Asociace profesionálních klubů ledního hokeje, rozhodla dnes o tom, že s obchodní společností BPA sport marketing a.s. zahájí jednání o dočasném postoupení vybraných marketingových práv na tuto obchodní společnost pro sezony extraligy ledního hokeje 2023/24 a následující, a současně tímto jednáním pověřuje představenstvo APK LH.

Výsledkem těchto jednání by měl být návrh smlouvy, na jehož základu by APK LH dočasně (pro sezony extraligy ledního hokeje 2023/24 a následující) postoupila na uvedenou obchodní společnost vybraná marketingová práva. Kluby oceňují, že na základě nabídek obou zájemců dojde k navýšení prostředků do českého hokeje a děkují oběma společnostem za podání atraktivních nabídek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz