Marušák nově ve vedení Beranů. Zlín bude bez generálního manažera

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Bývalý vynikající obránce Jiří Marušák (na snímku) je novým členem vedení extraligového PSG Berani Zlín. Na valné hromadě byl zvolen členem rady jednatelů klubu.

Den s týmem HC Škoda Plzeň

Zlínský klub o tom informuje na svém webu s tím, že v radě jednatelů bude Marušák třetím členem. Funkci kromě něj zastávají také Mgr. Patrik Kamas a Ing. Jan Štětkář.

Představenstvo klubu zároveň potvrdilo další důležité rozhodnutí, o němž zástupci Beranů informovali na předsezónní tiskové konferenci. „V současné nejisté době nebude obsazen post generálního manažera," uvedli Berani na svých stránkách.

Jak známo, generální manažerem byl donedávna Martin Hosták, který před startem nové sezony ve funkci skončil a posléze se znovu vrátil k práci komentátora pro Českou televizi.

„V klubu máme kompetentní vedoucí jednotlivých úseků, které zastřešuje rada jednatelů a prezidium klubu, v případě mládeže je to pak představenstvo zapsaného spolku. Jsme přesvědčeni, že v současné době je takto nastavená organizace klubu tou nejlepší z hlediska funkčního i ekonomického, což uplynulé měsíce ukázaly,“ vysvětlil pro klubový web prezident Beranů a zlínský primátor Jiří Korec.

Jiří Marušák ukončil aktivní kariéru po sezoně 2016-17 a už nějakou dobu ve zlínském klubu působí na jiné úrovni – věnuje se obchodu a administrativě. Berani sympaticky angažují bývalé vynikající hráče do různých pozic: členy představenstva jsou kupříkladu Ondřej Veselý nebo Zbyněk Mařák, členem prezídia zase zkušený Stanislav Přikryl.

Pozice asistentů manažera mládeže Tomáše Valáška zastávají Petr Čajánek a Petr Leška. Sekretářem klubu je Martin Kotásek, hlavnímu kouči prvního týmu Robertu Svobodovi náleží kompetence sportovního manažera.

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz