Milan Hnilička na Spartě chytat nebude, má namířeno do konkurenční Slavie

Hokejový brankář Milan Hnilička podle všeho posílí pražskou Slavii. Trojnásobný světový šampion se v předešlých týdnech připravoval s konkurenční Spartou, ale od dnešního dne trénuje v Edenu a se Slavií by měl i podepsat smlouvu. Červenobílí měli nedávno zájem o Jiřího Trvaje, ten ale nezískal souhlas brněnské Komety.

Plekanec Chance liga

"Jsme předběžně domluveni na podmínkách smlouvy, kterou bychom měli do konce týdne podepsat," řekl Hniličkův zástupce Aleš Volek ze společnosti Alvo Sports Management a potvrdil informace, které dnes přinesl deník Sport. S generálním manažerem a trenérem Slavie Vladimírem Růžičkou se Volek na všem dohodl v úterý.

Hnilička naposledy nastoupil k soutěžnímu utkání v prosinci loňského roku, poté přerušil ze zdravotních důvodů kariéru. Druhou polovinu minulé sezony následně vynechal s odůvodněním, že trpí únavovým syndromem a v létě se dohodl s Libercem na předčasném ukončení smlouvy.

Šestatřicetiletý gólman se ale poté připravoval na návrat do vrcholového sportu a od 22. listopadu začal trénovat na Spartě. Ta mu však žádnou smlouvu nenabídla. "Byli jsme domluveni, že tam bude trénovat, ale přiznávám, že jsme si mysleli, že by to mohlo dopadnout," uvedl Volek.

Aktuálně to tak vypadá, že Hnilička se stane novou jedničkou Slavie, která má problémy s nevyrovnanými výkony trojice Stanislav Neruda, Robert Slipčeno, Dominik Furch. V minulých dnech se spekulovalo o tom, že by do pražského klubu mohl z Brna zamířit Jiří Trvaj, ten ale i nadále chytá za Kometu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz