Miluju vaření, prozradil Krošelj. Co by ale nikdy nesnědl?

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Během dvou sezon si Gašper Krošelj udělal skvělé jméno nejen v Mladé Boleslavi, ale v celé Tipsport extralize. Zařadil se k nejlepším gólmanům soutěže.

Chance liga na Hokejka TV

Zamilovali si ho i fanoušci Bruslařů – a právě na jejich dotazy slovinský veterán odpovídal v offline rozhovoru na mladoboleslavských stránkách.

Dotazník se hodně točil okolo kuchařiny. „Vaření totiž miluju. Obzvlášť, když můžu vařit pro rodinu nebo přátele," přiznal Krošelj. „Mám rád nejrůznější těstoviny, sushi a hlavně jsem si oblíbil typickou českou kachnu."

„A kdo ví, třeba se po konci hokejové kariéry budu věnovat právě vaření. Když jsem byl ale mladý, chtěl jsem být filmovým režisérem," práskl na sebe.

Nápady k plotně sbírá i díky cestování. Rád by se podíval třeba na souostroví Bora-Bora. Říká ovšem: „Určitě bych nikdy nesnědl takové ty asijské hmyzí speciality."

„Určitě bych nikdy nesnědl takové ty asijské hmyzí speciality."

A co další záliby? „Čas, který mám jen sám pro sebe, trávím rád u PlayStationu. Sleduju také seriály nebo filmy. A rád zajdu do kina," hlásí rodák z Lublaně.

Krošelj žije v Česku od roku 2018. „Lidé na Slovinsku jsou přátelští, společenští a milují sport. V Čechách to cítím stejně. Řekl bych, že jsme podobné národy. Nebo alespoň na mě jsou všichni hodní a příjemní," usmívá se.

Rád vzpomíná především na setkání s brankářskou legendou Dominikem Haškem z konce sezony. „Skvělý zážitek! Jsem šťastný, že jsme prohodili i pár vět a že mám fotky," odpověděl v rozhovoru pro čtenáře bkboleslav.cz.

„Jsem šťastný, že jsme s Dominikem Haškem prohodili i pár vět a že mám fotky."

Obecně je Krošelj v Mladé Boleslavi spokojený. Daří se mu individuálně, dobře si navíc vede celý tým. „Minulou sezonu jsme měli dobře nakročeno, třeba i k titulu. Doufám, že v příštím roce si povedeme stejně, ideálně ještě lépe," hlásí.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz