Miškář posilou Litoměřic. Naváže na dobré výkony z Prostějova?

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Poté, co mu skončila smlouva v Hradci Králové, se čtyřiadvacetiletý centr Patrik Miškář uchýlí do Chance ligy. Jako staronovou posilu ho představily Litoměřice.

partneři českého hokeje

„V Litoměřicích už v minulosti působil a byli jsme s ním spokojení. Odehrál tady víc než dvě sezony," vzpomíná na klubových stránkách sportovní manažer Miroslav Přerost.

Miškář si letos zahrál za tři týmy: extraligový Hradec Králové (23 utkání, 0+2), Kadaň (3 zápasy, 3+0) a Prostějov (15 duelů, 4+10).

V Chance lize tedy sbíral bod na zápas. Navíc hned třikrát zaskočil soupeře při vlastním oslabení. 189 centimetrů vysoký Miškář také ukázal skvělou orientaci v prostoru slotu, o čemž mimo jiné svědčí jeho hattrick proti Ústí nad Labem ↓ 

Prvního května mu ovšem v Mountfieldu skončila smlouva a novou nedostal.

„Když jsme zjistili, že si hledá angažmá, zkusili jsme ho v rámci našich finančních možností oslovit. A Patrik naší nabídku přijal," těší Přerosta. „Pro nás je to perspektivní hráč. Jsme rádi, že se do klubu vrací."

Litoměřice tak pokračují v tvorbě kostry týmu, kterou později doplní talentovaní mladíci v rámci projektu Dukla. 

Stadion se postaral o dosud největší přestupovou bombu v Chance lize, když přivedl bývalého kapitána Vítkovic Jana Výtiska. Další posilou do obrany se stal Jan Holý. Útok kromě Miškáře posílil ještě exvsetínský Martin Procházka.

Aktuální kádr HC Stadion Litoměřice

Brankář: Adam Beran.

Obránci: Jan Výtisk, Patrik Marcel, Jan Holý, Jiří Jebavý.

Útočníci: Peter Jánský, Matěj Beran, Patrik Miškář, Martin Procházka, Ondřej Damašek, Michal Daniel.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz