Hraje i českou juniorku, teď dal běloruský talent gól à la Granlund!

Salcburk láká do své akademie největší talenty z Rakouska, Německa i dalších zemí. A pak z nich „vyrábí“ pořádné šikuly.

Pojď hrát hokej

Jedním z dalších důkazů je běloruský útočník Vladislav Polegoško. Do věhlasné akademie přišel v roce 2017, ale na minulou sezonu si odskočil zpátky do své vlasti, aby se v centralizovaném projektu osmnáctky chystal na mistrovství světa ve Spojených státech.

Nyní už je zpátky v Salcburku. Nejprve nastoupil ke dvěma zápasům české Juniorské ligy akademií v Olomouci a Vítkovicích (0+2), a jakmile naše soutěž stojí, připojil se k týmu U20 v Alpské hokejové lize.

Ve čtvrtek se blýskl touto parádou. Zpoza branky překvapil gólmana Rittenu lakrosovým zakončením po vzoru Mikaela Granlunda! Moment najdete v závěru videa.

Že má moc šikovné ruce, ukázal už v předchozím duelu proti stejnému soupeři. To ještě gólem neskončilo.

Salcburk smetl Ritten 7:2 a 9:0. 18letý Polegoško ve druhém utkání zaznamenal premiérovou trefu v AHL, stejně jako Sebastian Cimmerman a Julian Lutz. Pokud se ještě vrátí do české soutěže, brankáři by si na něj měli dávat pozor.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz