Lvi a Tygři rozjeli souboj šelem. Vopravil dal 995 žonglů!

Hecovat se mezi sebou v týmu, hecovat se i mezi kluby. To je správný přístup k situaci, kterou mládežníci aktuálně prožívají. Poctivě to vzali i v Hradci Králové a Liberci.

Fanshop národního týmu

Vzájemné zápasy mezi oběma kluby vždy patří mezi hokejově atraktivní, Hradec s Libercem od sebe navíc dělí poměrně krátká vzdálenost. Snad i proto se jejich dorostenecké týmy dohodly na podzimním souboji šelem. Jak jinak ho taky nazvat, když jde o Lvy a Tygry...

Meziklubové zápolení odstartovalo v pondělí a potrvá celkem tři týdny. Hráče čeká hodně rozmanitý program – každý pracovní den se utkají ve specifické disciplíně. Trenéři pokaždé nominují osm mladíků z každého týmu, a ti musí danou disciplínu splnit do sedmé hodiny večerní.

Jako důkaz pak pošlou trenérovi video, případně výsledek z běžecké aplikace. Všechny výkony se bodují a kterému týmu se v daném dni povede lépe, ten získá jeden bod do celkového hodnocení. Každý hokejista musí v týdnu absolvovat minimálně jeden úkol.

Jak vypadají výzvy pro první týden? Jde o shyby, pinkání tenisákem na shaftu hokejky, skákání přes švihadlo, nožičky s fotbalovým míčem a dvacetiminutový běh. Disciplíny na další týden se hokejisté dozvědí až v neděli.

Skóre pomyslně otevřeli Hradečtí, kteří byli ve shybech úspěšnější. Jenže do druhé disciplíny pomalu ani nemuseli nastupovat... Všechny soupeře i parťáky totiž dalece předčil Štěpán Vopravil.

V „žonglech“ předvedl opravdu neuvěřitelný výkon: Než mu tenisák utekl, vystřihl jich 995!

Tygři nám pak poskytli video. A jenom pro jistotu připomínáme – Vopravil je brankář. Jestli s takovou šikovností neudělal chybu a neměl jít do útoku...

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz