Nový Jičín přivítá poslední skills kemp českých nadějí

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Nový projekt skills kempů pro české talenty z reprezentací do 16 a 17 let se pro rok 2021 blíží do finiše. Po pátém dílu v Litoměřicích se mladíci sjedou ještě znovu do Nového Jičína, kde budou dovednosti trénovat od neděle 12. do úterka 14. prosince.

Týden hokeje 2022

Nominaci dostala třicítka mladíků ročníků 2005 a 2006 z východní poloviny republiky. Po pěti zástupcích dodají na kemp třinečtí Oceláři a brněnská Kometa, po čtyřech pak Vítkovice a Jihlava. Mezi souputníky z extraligových klubů se vklínil prostějovský brankář David Kroupa.

Jak v září uvedli zástupci Českého hokeje na diskusním fóru Kabina, koncem kalendářního roku by měli vyhodnotit průběh a přínos skills kempů a rozhodnout o tom, zda a případně v jaké podobě budou pokračovat po Novém roce.

Nominace na skills kemp do Nového Jičína

Brankáři:
Jakub Milota (Třinec), Jan Ondráček (Šumperk), Jakub Čerbák (Olomouc), Ondřej Matoušek (Kometa), Samuel Kowalczyk (Zlín), David Kroupa (Prostějov).

Obránci:
Šimon Bialy, Jakub Fibigr, Marek Chaloupka (všichni Vítkovice), Marek Ročák (Třinec), Adam Drábek, Tomáš Galvas (oba Olomouc), David Svozil (Přerov), Aleš Zielinski (Havířov), Martin Matějíček (Jihlava), Lukáš Eich, Denis Svoboda (oba Kometa Brno).

Útočníci:
Sebastian Glas (Vítkovice), Miroslav Holinka, Šimon Pohludka, Petr Sikora (všichni Třinec), Samuel Karol Jung (Havířov), Hynek Peš, Adam Veselský, Matěj Vojáček (všichni Jihlava), Michal Červenka, Ondřej Kos (oba Kometa Brno), Lukáš Heš, Martin Vaculík (oba Zlín), Maxim Vehovský (Poruba).

Realizační tým:

Hlavní trenér: Rostislav Vlach
Trenér reprezentace: Jakub Petr
Skills trenéři: Vít Černohous, Lubomír Konečný a Richard Lobo
Trenér brankářů: Václav Fürbacher
Video: Benjamin Sequens
Kondiční trenér: Filip Ohera
Kustod: Jiří Šrámek
Koordinátor: Dominik Kafka

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz