PŘEHLED: Přípravné zápasy juniorských týmů

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Většina mládežníků si užívá poslední dny volna, než v klubech nastoupí na druhou část letní přípravy. Záhy je čekají úvodní přípravné zápasy před novým ročníkem. Kdo se s kým potká?

Generali Česká Cup

Zápasová příprava účastníků Juniorské ligy akademií vypukne už v pátek 24. července, kdy se střetnou Jihlava s Českými Budějovicemi a Kladno s pražskou Spartou. Od té doby bude do ostrého startu soutěže zbývat přesně šest týdnů.

Nejstarší mládežníci mají v plánu také několik turnajů, kterým bude kompletně patřit víkend od pátku 14. do neděle 16. srpna. Silné obsazení bude mít ten O pohár hejtmanky Karlovarského kraje, podobně jako klání v Pardubicích, další turnaje se odehrají ve Vítkovicích, Litvínově a také Přerově.

Níže najdete prozatím nekompletní přehled utkání všech týmů z nejvyšší soutěže i některých z Extraligy juniorů.

Juniorská liga akademií

Mountfield HK

st 29. 7. HC Kometa Brno – Mountfield HK
pá 31. 7. 12:00 Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
út 4. 8. 17:00 Mountfield HK – HC Kometa Brno
čt 6. 8. 16:00 Mountfield HK – HC Olomouc
st 12. 8. 19:00 Jungadler Mannheim – Mountfield HK
pá 14. 8. 18:00 Jungadler Mannheim – Mountfield HK (turnaj v K. Varech)
so 15. 8. 17:00 HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK (turnaj v K. Varech)
út 18. 8. 17:30 Mountfield HK – HC Slavia Praha
čt 20. 8. HC Olomouc – Mountfield HK
pá 21. 8. 17:00 Mountfield HK – EC Red Bull Salcburk
út 25. 8. HC Slavia Praha – Mountfield HK
út 1. 9. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK

HC Dynamo Pardubice

út 28. 7. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava
čt 30. 7. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice
út 4. 8. HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
st 12. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Pardubicích
st 19. 8. HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
čt 20. 8. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
st 26. 8. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
čt 27. 8. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice

HC Škoda Plzeň

út 4. 8. HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň
pá 7. 8. BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
po 10. 8. 16:00 HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Pardubicích
čt 20. 8. 13:15 HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice
pá 21. 8. 16:00 HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
čt 27. 8. HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň
pá 28. 8. 17:00 HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov

HC Sparta Praha

pá 24. 7. 14:00 Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
út 28. 7. 14:00 HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
čt 30. 7. 14:00 HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
pá 31. 7. 14:00 HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
út 4. 8. 14:00 HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
pá 7. 8. 16:30 HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
út 11. 8. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
pá 14. 8. 15:00 HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec (v Letňanech)
út 18. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
st 19. 8. HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
čt 20. 8. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
st 26. 8. BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
pá 28. 8. 16:30 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice (v Říčanech)

HC Energie Karlovy Vary

čt 30. 7. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
út 4. 8. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov
čt 6. 8. Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
pá 7. 8. 16:30 HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
po 10. 8. 16:00 HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
st 12. 8. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie
čt–ne 13.–16. 8. turnaj O pohár hejtmanky Karlovarského kraje
čt 20. 8. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
pá 21. 8. HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
čt 27. 8. HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň
po 31. 8. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK

HC Olomouc

čt 30. 7. HC Olomouc – AZ Heimstaden Havířov
út 4. 8. PSG Berani Zlín – HC Olomouc
čt 6. 8. 16:00 Mountfield HK – HC Olomouc
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Pardubicích
čt 20. 8. HC Olomouc – Mountfield HK
út 25. 8. HC Olomouc – PSG Berani Zlín

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

HC VÍTKOVICE RIDERA

čt–so 13.–15. 8. turnaj ve Vítkovicích
út 18. 8. HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
pá 21. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC VÍTKOVICE RIDERA (pořadatelství bude upřesněno)
út 25. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – AZ Heimstaden Havířov (pořadatelství bude upřesněno)

EC Red Bull Salcburk

pá 21. 8. 17:00 Mountfield HK – EC Red Bull Salcburk

BK Mladá Boleslav

pá 31. 7. HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
st 5. 8. 16:00 BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
pá 7. 8. 15:00 BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
pá 21. 8. 16:00 HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
st 26. 8. 16:00 BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
pá 28. 8. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

HC Kometa Brno

st 29. 7. HC Kometa Brno – Mountfield HK
út 4. 8. 17:00 Mountfield HK – HC Kometa Brno
čt 6. 8. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
čt 13. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno (turnaj ve Vítkovicích)
pá 14. 8. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno (turnaj ve Vítkovicích)
so 15. 8. HC Kometa Brno – HK Nitra (turnaj ve Vítkovicích)
út 18. 8. HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 20. 8. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno
út 25. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
čt 27. 8. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

Bílí Tygři Liberec

pá 31. 7. 12:00 Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
st 5. 8. 16:00 BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
pá 7. 8. 16:00 Bílí Tygři Liberec – Eisbären Berlín
st 12. 8. 16:00 Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
pá 14. 8. 16:00 HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Pardubicích
út 18. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
pá 21. 8. Eisbären Berlín – Bílí Tygři Liberec
st 26. 8. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
pá 28. 8. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
út 1. 9. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK

Rytíři Kladno

pá 24. 7. 14:00 Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
čt 30. 7. 14:00 HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
út 4. 8. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
čt 6. 8. Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
čt 13. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
pá 21. 8. HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno

HC Litvínov

út 28. 7. Rytíři Kladno – HC Litvínov
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Litvínově
čt 27. 8. HC Litvínov – Rytíři Kladno

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Piráti Chomutov

čt 30. 7. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
út 4. 8. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov
čt 6. 8. Piráti Chomutov – HC Slavia Praha
so 15. 8. 11:00 HC Olomouc – Piráti Chomutov (turnaj v Pardubicích)
so 15. 8. 15:00 Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích)
ne 16. 8. 8:00 HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov (turnaj v Pardubicích)
ne 16. 8. 14:00 Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Pardubicích)
st 19. 8. Piráti Chomutov – HC North Wings Ústí nad Labem
čt 27. 8. HC Slavia Praha – Piráti Chomutov
pá 28. 8. 17:00 HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov

HC Oceláři Třinec

út 11. 8. HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín
čt–ne 13.–16. 8. turnaj O pohár hejtmanky Karlovarského kraje
čt 20. 8. PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec
út 25. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
čt 27. 8. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

HC Motor České Budějovice

pá 24. 7. 17:00 HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
čt 30. 7. 18:00 HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava
út 4. 8. HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň
čt 6. 8. HC Motor České Budějovice – IHC Králové Písek
st 12. 8. IHC Králové Písek – HC Motor České Budějovice
so 15. 8. HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově)
so 15. 8. HC Litvínov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově)
ne 16. 8. Eisbären Berlín – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově)
ne 16. 8. HC Motor České Budějovice – HC Slavia Praha (turnaj v Litvínově)
čt 20. 8. HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice
út 25. 8. HC Motor České Budějovice – Black Dogs Budweis
pá 28. 8. 16:30 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice (v Říčanech)

HC Slavia Praha

út 28. 7. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
čt 30. 7. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice
út 4. 8. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
čt 6. 8. Piráti Chomutov – HC Slavia Praha
út 11. 8. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
čt 13. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Litvínově
út 18. 8. 17:30 Mountfield HK – HC Slavia Praha
čt 20. 8. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
út 25. 8. HC Slavia Praha – Mountfield HK
čt 27. 8. HC Slavia Praha – Piráti Chomutov

PSG Berani Zlín

pá 31. 7. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín
so 1. 8. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín
út 4. 8. PSG Berani Zlín – HC Olomouc
pá 7. 8. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov
út 11. 8. HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Litvínově
st 19. 8. PSG Berani Zlín – AZ Heimstaden Havířov
čt 20. 8. PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec
út 25. 8. HC Olomouc – PSG Berani Zlín
st 26. 8. HC Dukla Jihlava – PSG Berani Zlín

HC Dukla Jihlava

pá 24. 7. 17:00 HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
út 28. 7. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava
čt 30. 7. 18:00 HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava
čt 6. 8. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
pá 7. 8. HC Dukla Jihlava – AZ Heimstaden Havířov
čt 13. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
čt 20. 8. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno
st 26. 8. HC Dukla Jihlava – PSG Berani Zlín
čt 27. 8. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice
út 1. 9. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava
čt 3. 9. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

AZ Heimstaden Havířov

čt 30. 7. HC Olomouc – AZ Heimstaden Havířov
pá 31. 7. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín
út 4. 8. HC RT TORAX Poruba – AZ Heimstaden Havířov
st 5. 8. HC ZUBR Přerov – AZ Heimstaden Havířov
pá 7. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC Dukla Jihlava
út 11. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC ZUBR Přerov
pá 14. 8. HC Slezan Opava (muži) – AZ Heimstaden Havířov
st 19. 8. PSG Berani Zlín – AZ Heimstaden Havířov
pá 21. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC VÍTKOVICE RIDERA (pořadatelství bude upřesněno)
út 25. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – AZ Heimstaden Havířov (pořadatelství bude upřesněno)
čt 27. 8. AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín
pá 28. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC RT TORAX Poruba

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Extraliga juniorů

HC ZUBR Přerov

so 1. 8. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín
st 5. 8. HC ZUBR Přerov – AZ Heimstaden Havířov
pá 7. 8. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov
út 11. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC ZUBR Přerov
st 12. 8. HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk
so 15. 8. 11:45 HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj v Přerově)
so 15. 8. 17:45 IHC Králové Písek – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově)
ne 16. 8. 10:30 HK Kralupy nad Vltavou – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově)
ne 16. 8. 16:30 HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově)
st 19. 8. VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov
čt 3. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov
čt 10. 9. HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno

VHK ROBE Vsetín

so 15. 8. 9:45 HK Kralupy nad Vltavou – VHK ROBE Vsetín
so 15. 8. 13:45 VHK ROBE Vsetín – IHC Králové Písek
ne 16. 8. 12:30 VHK ROBE Vsetín – HC Tábor
ne 16. 8. 16:30 HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín
st 19. 8. 18:00 VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba
st 26. 8. VHK ROBE Vsetín – HC Rožnov pod Radhoštěm
čt 27. 8. AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín

HK Kralupy nad Vltavou

čt 6. 8. 14:00 HC Kobra Praha – HK Kralupy nad Vltavou
so 8. 8. 10:30 PZ Kladno – HK Kralupy nad Vltavou
so 15. 8. 9:45 HK Kralupy nad Vltavou – VHK ROBE Vsetín
so 15. 8. 15:45 HC Tábor – HK Kralupy nad Vltavou
ne 16. 8. 10:30 HK Kralupy nad Vltavou – HC ZUBR Přerov
ne 16. 8. 14:30 IHC Králové Písek – HK Kralupy nad Vltavou
út 18. 8. 17:45 HC Benátky nad Jizerou – HK Kralupy nad Vltavou
pá 21. 8. HK Kralupy nad Vltavou (muži) – HK Kralupy nad Vltavou (junioři)
út 25. 8. 11:15 HK Kralupy nad Vltavou – HC Kobra Praha
st 26. 8. 17:15 HC Benátky nad Jizerou – HK Kralupy nad Vltavou

HC Kobra Praha

čt 6. 8. 14:15 HC Kobra Praha – HK Kralupy nad Vltavou
čt 13. 8. 14:30 HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod
pá 14. 8. HC Slovan Ústí nad Labem – HC Kobra Praha
út 18. 8. IHC Králové Písek – HC Kobra Praha
čt 20. 8. 14:30 HC Kobra Praha – HC Slovan Ústí nad Labem
út 25. 8. HK Kralupy nad Vltavou – HC Kobra Praha
čt 27. 8. 11:45 HC Kobra Praha – IHC Králové Písek

IHC Králové Písek

čt 6. 8. HC Motor České Budějovice – IHC Králové Písek
st 12. 8. IHC Králové Písek – SHC Klatovy
so 15. 8. 13:45 VHK ROBE Vsetín – IHC Králové Písek (turnaj v Přerově)
so 15. 8. 17:45 IHC Králové Písek – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově)
ne 16. 8. 8:30 HC Tábor – IHC Králové Písek (turnaj v Přerově)
ne 16. 8. 14:30 IHC Králové Písek – HK Kralupy nad Vltavou (turnaj v Přerově)
út 18. 8. IHC Králové Písek – HC Kobra Praha
čt 20. 8. SHC Klatovy – IHC Králové Písek
čt 27. 8. HC Kobra Praha – IHC Králové Písek
ne 6. 9. HC Tábor – IHC Králové Písek
ne 13. 9. IHC Králové Písek – HC Tábor

BK Havlíčkův Brod

st 12. 8. BK Havlíčkův Brod – HC Tábor
čt 13. 8. 14:30 HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod
út 18. 8. HCM Warriors Brno – BK Havlíčkův Brod
pá 21. 8. BK Havlíčkův Brod – HC Chrudim
út 25. 8. HC Tábor – BK Havlíčkův Brod
pá 28. 8. HC Chrudim – BK Havlíčkův Brod

HC RT TORAX Poruba

út 4. 8. HC RT TORAX Poruba – AZ Heimstaden Havířov
út 18. 8. VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba
pá 28. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC RT TORAX Poruba
po 7. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC RT TORAX Poruba
st 9. 9. HC RT TORAX Poruba – VHK ROBE Vsetín
pá 11. 9. HC RT TORAX Poruba – HK Mladí Draci Šumperk

VSK Technika Brno

pá 7. 8. 16:00 VSK Technika Brno – HK Mladí Draci Šumperk
st 12. 8. HC Orli Znojmo – VSK Technika Brno
so 15. 8. turnaj v Šumperku
st 19. 8. 16:00 VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov
út 25. 8. 12:15 HC Litomyšl – VSK Technika Brno
st 26. 8. 15:00 VSK Technika Brno – HC Orli Znojmo
pá 4. 9. 16:30 BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno
čt 10. 9. 18:30 HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz