Tleskáme! Dorostenec Štohanzl v regionální lize odvolal gól svého týmu

Foto: Facebook Winnwell CUP

Rytířská gesta z hokeje stále nevymizela. Důkazem budiž i to, které v sobotním utkání Regionální ligy dorostu mezi B-týmem Jihlavy a Jaroměří předvedl patnáctiletý útočník hostů Matěj Štohanzl.

MS U20 2020

O skvělém fair play činu informoval facebook Dukly. Jihlava coby vedoucí tým nadstavbové skupiny R mířila ve svém čtrnáctém zápase sezony za čtrnáctým vítězstvím. Jakmile vedla nad východočeskou Jaroměří 6:3, hosté mohli snížit.

Sporný gól, při kterém měl hlavní rozhodčí zakrytý výhled, ale sami odvolali. Matěj Štohanzl dojel za rozhodčím a řekl mu, že než brankář odpálil puk do bezpečí, nepřešel podle něj celým objemem brankovou čáru.

I proto už hosté nedokázali v závěru vývoj utkání zdramatizovat a na půdě favorita prohráli 3:7.

Patnáctiletý útočník Jaroměře je mladším bratrem Martina Štohanzla, který v letech 2014 a 2015 získal s mladším dorostem Hradce Králové tituly mistra republiky a nyní hraje v zámoří. Jejich táta Martin působí u hradeckých dorostenců jako asistent trenéra a zlato slavil v loňské sezoně.

Za parádní fair play gesto tleskáme!

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz