Tohle Jakuba Petra těší: V Chance lize se trefili další „košíkáři“

Nový rok zatím v Chance lize vychází hráčům mladším osmnácti let na výbornou. Ve středu vstřelili své premiérové góly mezi dospělými další dva talenti v mřížce: Gabriel Szturc a Jakub Šedivý!

O Kapku lepší hokej

Havířovský odchovanec Gabriel Szturc, jehož poslala Mladá Boleslav sbírat zkušenosti do Ústí nad Labem, čekal na první gól deset zápasů. A shodou okolností překonal spoluhráče z reprezentace do 18 let Tomáše Suchánka.

Szturcova trefa byla nakonec tou vítěznou.

Hned dva body zaznamenal při výhře Benátek nad Prostějovem domácí obránce Jakub Šedivý, jenž v první třetině řídil obrat z 0:1 na 2:1. Minutu a půl před jejím koncem se ideálně zapojil do protiútoku a když se k němu odrazil puk, snadno ho zametl do prázdné brány.

Šedivý se trefil ve svém 19. zápase druhé nejvyšší soutěže.

Za poslední dva týdny tak v Chance lize skórovalo šest hokejistů ročníků 2003 a 2004, a to se ještě do statistik nepočítá vítězný nájezd Tomáše Cibulky.

(Nejen) trenér reprezentační osmnáctky Jakub Petr může mít radost.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz