Trénink lídrů dorostu: Ryšavý maká v prádelně, a co ten Petrův trik!

Kdyby jim všechno šlo, jak má, dorostenci Vítkovic by si v příštím týdnu zahráli o republikový titul na svém stadionu. Místo toho musí stejně jako všichni ostatní „tvrdnout“ doma. Tak se aspoň chystají na novou sezonu.

partneři českého hokeje

Vítkovice měly v čele ELIOD Extraligy dorostu desetibodový náskok na další pronásledovatele a do play off měly vstupovat jako největší favorit. Náhlá stopka je proto mrzela dvojnásob.

Tým kolem kapitána Josefa Krejsy podobně jako další v republice poctivě maká i během karantény, navíc se tím neváhal pochlubit na Facebooku. Stránka Juniorský hokej zveřejňuje každý den sérii cviků v podání jednoho hráče, postupně se tak během příštích dnů dostane na celou sestavu. Některá videa už viděly tisíce fanoušků.

Třeba Dominik Petr coby jeden z benjamínků přidal k poctivé venkovní jednotce i parádní trik s vyhozením kotouče i hokejky vysoko do vzduchu. Troufli byste si taky?

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz