Tři akce i nový turnaj v Německu. Šestnáctka zná letní program

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

23. července 2020, 10:19

Martin Voltr

Přišli o červnový kemp i úvodní zápasovou akci ve Finsku, nepojedou ani na turnaj do Salcburku. Nakonec to ale program českých hokejistů do 16 let zase tak výrazně neochudilo – stejně prožijí nabitý srpen.

Aplikace Tipsport extraligy

Nejmladší česká mládežnická reprezentace má v otázce prázdninového programu jasno, tedy pokud ho ještě nezkomplikuje pozvolná druhá vlna koronaviru. Šestnáctku, k níž se jako trenér vrátil Karel Beran, čekají během srpna dokonce tři akce!

Tou první bude přípravný kemp v Plzni. Mladíci si od neděle 9. do středy 12. zatrénují na zimním stadionu Košutka, kde si nový realizační tým udělá první aktuální představu o ročníku 2005.

Poté Češi vůbec poprvé zamíří na turnaj do německého Füssenu, kde zaujali místo po Bělorusku. U našich západních sousedů vyzvou mezi čtvrtkem 20. a sobotou 22. srpna postupně Švýcary, Rakušany a domácí hokejisty.

Další prověrka bude následovat o týden později, a to v podobě avizovaných duelů se Slováky, kteří během prázdnin svedou s českými výběry nejvíce bitev. Šestnáctky se utkají nejprve v sobotu 29. srpna ve Skalici a o den později pak v Uherském Hradišti, každý z týmů se tak jednou představí na domácím ledě.

Turnaj čtyř zemí ve Füssenu

Čtvrtek 20. srpna:
14:00 Německo – Rakousko
19:30 Česko – Švýcarsko

Pátek 21. srpna:
13:00 Rakousko – Česko
18:30 Německo – Švýcarsko

Sobota 22. srpna:
11:00 Švýcarsko – Rakousko
16:30 Německo – Česko

Dvě utkání se Slovenskem

Sobota 29. srpna:
17:00 Slovensko – Česko (Skalica)

Neděle 30. srpna:
17:15 Česko – Slovensko (Uherské Hradiště)

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz