Vydražte si dresy české dvacítky z MSJ! Výtěžek podpoří mládežníky

Foto: Andrea Cardin / HHOF-IIHF Images

Světový šampionát juniorů je čerstvě za námi a nyní máte jedinečnou šanci opatřit si dresy českých reprezentantů! Aukce odstartovala ve čtvrtek 7. ledna od 20 hodin a potrvá až do 28. ledna!

O Kapku lepší hokej

Na juniorském mistrovství světa se představily budoucí hvězdy a esa světového hokeje. O dresy tak mají sběratelé tradičně opravdu velký zájem. Nyní jsou hrané dresy pro milovníky hokejových relikvií o to cennější a zajímavější, že pochází z premiérového světového šampionátu od příchodu koronavirové pandemie.

V aukci na webu sportovniaukce.cz můžete získat originální hrané dresy Nike z červené sady, v nímž čeští mladíci porazili Rusko i Rakousko a nastoupili v nich také v duelu se Švédskem.

Aukce, která odstartovala ve čtvrtek 7. ledna, potrvá až do 28. ledna do 17 hodin. Zadavatelem aukce je Český hokej, který veškerý výtěžek aukce využije na podporu a rozvoj mládežnického hokeje.

Získejte originální hraný dres českých hráčů z MSJ »

Foto: Andrea Cardin / HHOF-IIHF Images

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz