Vyškov znovu patří osmnáctce. Všichni si to užíváme, líčí mladíci

Reprezentační osmnáctka se ve Vyškově připravuje na třetím letošním společném kempu. Někteří hráči se tak vrátili na stadion, kde trénovali už před vánočními svátky – na stejném místě totiž proběhlo i druhé soustředění.

Aplikace Tipsport extraligy

Jak se výběr oproti prosinci pozměnil, jak se dohání zápasové a tréninkové manko, které covidová doba přinesla, a jak si v seniorských kategoriích zvykají šestnáctiletí hokejisté Šimon Slavíček a Matyáš Šapovaliv?

Podívejte se na reportáž natočenou přímo na zimním stadionu ve Vyškově.

Soupiska českého týmu

Brankáři (3):
Daniel Král (Liberec), Patrik Hamrla (Karlovy Vary), Oliver Šatný (Mladá Boleslav).

Obránci (8):
Jakub Šedivý (Liberec), Sebastian Jasečko (Mladá Boleslav), David Špaček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Marek Chvátal (Sparta Praha), Tomáš Machů, René Smolka (oba Vítkovice), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno).

Útočníci (12):
Adam Měchura (Liberec), Gabriel Szturc, Jan Půček (oba Mladá Boleslav), Marcel Marcel (Plzeň), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Josef Krejsa (Vítkovice), David Skuhrovec (Litvínov), Dominik Rymon (Karlovy Vary), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Matyáš Šapovaliv (Rytíři Kladno), Petr Gajda (Liberec), Daniel Herčík (Pardubice).

Realizační tým:

Manažer: Petr Studnička
Hlavní trenér: Jakub Petr
Asistenti trenéra: Tomáš Martinec a Radim Skuhrovec
Trenér brankářů: Václav Fürbacher
Videotrenér: Michal Rejzek
Lékař: MUDr. Miroslav Budoš
Fyzioterapeut: Robert Charvát
Kustod: Martin Pečinka

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz