Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz
V dalším přehledu žákovských soutěží se tentokrát podíváme na systém a vývoj začátku sezony v nejmladších kategoriích českého hokeje, kde se evidují tabulky – ligách mladších žáků "C" a "D", určených pro hráče sedmých a šestých tříd.
Na systému soutěží se od loňského roku nic nezměnilo, vzhledem k ročníkovému posunu navíc zůstali hráči ve stejných týmech. Co je podstatné, že kategorie mladších žáků nemá vrchol v podobě mistrovství republiky, které se týká pouze devátých tříd.
Pro hráče sedmých tříd, letos tedy ročníku 2007, je primárně určena Liga mladších žáků "C". Pro hokejisty narozené v roce 2008 zase soutěž "D". Mezi družstvy jednoho klubu se ale mohou hráči libovolně prolínat, za víkend však mohou nastoupit pouze za jednu kategorii.
V utkáních soutěží je povolen start maximálně tří hráčů ročníku 2009 a rovněž tří cizinců. Bez omezení počtu mohou nastupovat dívky ročníků 2005 a 2006.
Sedmáci se letos utkávají v pěti skupinách oproti loňským šesti. Nejlépe sezonu rozjely Chomutov, Slavia Praha, Liberec, Kometa Brno a Třinec, první tři jmenované týmy nenašly v úvodních šesti kolech přemožitele.
Soutěž šesťáků je naproti tomu rozprostřena do 21 skupin, které mají různý počet účastníků i různý hrací formát. Některé už brzy vyvrcholí a pokračovat budou vyššími a nižšími nadstavbami, aby došlo na střetnutí kvalitativně vyrovnanějších mužstev.
Liga mladších žáků "C" 2007–2008
Skupina 1 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Piráti Chomutov |
6 |
6 |
0 |
0 |
65:22 |
12 |
2. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
6 |
5 |
0 |
1 |
59:31 |
10 |
3. |
HC Energie Karlovy Vary |
6 |
3 |
0 |
3 |
38:31 |
6 |
4. |
HC Baník Sokolov |
6 |
3 |
0 |
3 |
39:36 |
6 |
5. |
Mostečtí Lvi |
6 |
3 |
0 |
3 |
50:48 |
6 |
6. |
Rytíři Kladno |
6 |
2 |
0 |
4 |
33:42 |
4 |
7. |
HC Litvínov |
6 |
2 |
0 |
4 |
31:44 |
4 |
8. |
PZ Kladno |
6 |
0 |
0 |
6 |
17:78 |
0 |
Skupina 2 – Jihočeská-Pražská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
6 |
6 |
0 |
0 |
64:11 |
12 |
2. |
HC Hvězda Praha |
6 |
5 |
0 |
1 |
51:20 |
10 |
3. |
HC Sparta Praha |
6 |
4 |
0 |
2 |
49:22 |
8 |
4. |
HC Motor České Budějovice |
6 |
4 |
0 |
2 |
24:36 |
8 |
5. |
HC Letci Letňany |
6 |
3 |
1 |
2 |
29:29 |
7 |
6. |
HC Škoda Plzeň |
6 |
2 |
1 |
3 |
32:39 |
5 |
7. |
SLH Jindřichův Hradec |
6 |
2 |
0 |
4 |
23:37 |
4 |
8. |
HC Tábor |
6 |
1 |
1 |
4 |
25:34 |
3 |
9. |
HC Meteor Třemošná |
6 |
0 |
2 |
4 |
18:52 |
2 |
10. |
HC Kobra Praha |
6 |
0 |
1 |
5 |
11:46 |
1 |
Skupina 3 – Královéhradecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
6 |
6 |
0 |
0 |
46:19 |
12 |
2. |
HC Dynamo Pardubice |
6 |
5 |
0 |
1 |
51:15 |
10 |
3. |
Mountfield HK |
6 |
4 |
0 |
2 |
44:30 |
8 |
4. |
HC Dukla Jihlava |
6 |
3 |
0 |
3 |
38:27 |
6 |
5. |
BK Mladá Boleslav |
6 |
2 |
1 |
3 |
20:28 |
5 |
6. |
SC Kolín |
6 |
2 |
0 |
4 |
21:45 |
4 |
7. |
BK Havlíčkův Brod |
6 |
1 |
1 |
4 |
23:39 |
3 |
8. |
HC Chrudim |
6 |
0 |
0 |
6 |
18:58 |
0 |
Skupina 4 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
6 |
5 |
1 |
0 |
39:13 |
11 |
2. |
PSG Berani Zlín |
6 |
3 |
2 |
1 |
43:34 |
8 |
3. |
HC ZUBR Přerov |
6 |
4 |
0 |
2 |
24:23 |
8 |
4. |
VSK Technika Brno |
6 |
3 |
1 |
2 |
26:21 |
7 |
5. |
HK Kroměříž |
6 |
1 |
3 |
2 |
27:24 |
5 |
6. |
HCM Warriors Brno |
6 |
1 |
2 |
3 |
24:36 |
4 |
7. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
6 |
1 |
1 |
4 |
22:32 |
3 |
8. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
6 |
1 |
0 |
5 |
19:41 |
2 |
Skupina 5 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Oceláři Třinec |
6 |
5 |
1 |
0 |
43:11 |
11 |
2. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
6 |
5 |
1 |
0 |
43:13 |
11 |
3. |
HC Olomouc |
6 |
2 |
2 |
2 |
38:33 |
6 |
4. |
HK Mladí Draci Šumperk |
6 |
3 |
0 |
3 |
24:31 |
6 |
5. |
Metropolia Silesia |
5 |
2 |
1 |
2 |
28:26 |
5 |
6. |
HC RT TORAX Poruba |
5 |
1 |
1 |
3 |
21:30 |
3 |
7. |
HC Frýdek-Místek |
5 |
1 |
0 |
4 |
17:29 |
2 |
8. |
AZ RESIDOMO Havířov |
5 |
0 |
0 |
5 |
13:54 |
0 |
Liga mladších žáků "D" 2007–2008
Skupina 6 – Karlovarská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Energie Karlovy Vary |
5 |
5 |
0 |
0 |
54:6 |
10 |
2. |
SK Kadaň |
6 |
5 |
0 |
1 |
52:16 |
10 |
3. |
HC Stadion Cheb |
6 |
3 |
1 |
2 |
27:31 |
7 |
4. |
HC Tachov |
4 |
2 |
1 |
1 |
37:22 |
5 |
5. |
HC Baník Sokolov |
5 |
2 |
0 |
3 |
25:29 |
4 |
6. |
HC Čerti Ostrov |
6 |
2 |
0 |
4 |
28:60 |
4 |
7. |
HC Tygři Klášterec nad Ohří |
3 |
1 |
0 |
2 |
12:13 |
2 |
8. |
HC Mariánské Lázně |
4 |
1 |
0 |
3 |
16:36 |
2 |
9. |
HC Rebel Město Nejdek |
5 |
0 |
0 |
5 |
11:49 |
0 |
Skupina 7 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Piráti Chomutov |
5 |
5 |
0 |
0 |
69:7 |
10 |
2. |
HC Slovan Louny |
5 |
4 |
0 |
1 |
74:26 |
8 |
3. |
HC Litvínov |
5 |
4 |
0 |
1 |
48:18 |
8 |
4. |
HC Roudnice nad Labem |
6 |
3 |
0 |
3 |
24:36 |
6 |
5. |
HC Stadion Litoměřice |
6 |
3 |
0 |
3 |
27:58 |
6 |
6. |
HC Děčín |
4 |
2 |
0 |
2 |
20:12 |
4 |
7. |
Mostečtí Lvi |
6 |
2 |
0 |
4 |
24:56 |
4 |
8. |
HC Draci Bílina |
4 |
0 |
0 |
4 |
13:30 |
0 |
9. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
5 |
0 |
0 |
5 |
11:67 |
0 |
Skupina 8 – Plzeňsko-Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Škoda Plzeň |
6 |
6 |
0 |
0 |
98:16 |
12 |
2. |
HC Milevsko 2010 |
6 |
5 |
0 |
1 |
43:14 |
10 |
3. |
IHC Králové Písek |
6 |
5 |
0 |
1 |
58:32 |
10 |
4. |
Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
6 |
5 |
0 |
1 |
44:24 |
10 |
5. |
HC Motor České Budějovice |
6 |
5 |
0 |
1 |
34:22 |
10 |
6. |
Slavoj Český Krumlov |
6 |
4 |
0 |
2 |
50:28 |
8 |
7. |
Spartak Soběslav |
6 |
4 |
0 |
2 |
55:42 |
8 |
8. |
HC Lvi 2009 |
7 |
3 |
1 |
3 |
45:38 |
7 |
9. |
HC Tábor |
6 |
2 |
1 |
3 |
29:32 |
5 |
10. |
HC Klatovy |
6 |
2 |
0 |
4 |
27:42 |
4 |
11. |
HC Meteor Třemošná |
5 |
2 |
0 |
3 |
18:43 |
4 |
12. |
HC Domažlice |
6 |
1 |
2 |
3 |
24:50 |
4 |
13. |
HC Vimperk |
5 |
0 |
1 |
4 |
11:31 |
1 |
14. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
6 |
0 |
1 |
5 |
18:62 |
1 |
15. |
HC Rokycany |
6 |
0 |
0 |
6 |
19:41 |
0 |
16. |
HC Strakonice |
5 |
0 |
0 |
5 |
9:65 |
0 |
Skupina 9 – Liberecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
5 |
5 |
0 |
0 |
81:10 |
10 |
2. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
5 |
4 |
0 |
1 |
56:20 |
8 |
3. |
HC Česká Lípa |
5 |
2 |
1 |
2 |
40:30 |
5 |
4. |
Lomnice nad Popelkou |
4 |
2 |
1 |
1 |
24:20 |
5 |
5. |
HC Turnov 1931 |
5 |
2 |
0 |
3 |
28:31 |
4 |
6. |
HC Frýdlant |
5 |
1 |
0 |
4 |
14:56 |
2 |
7. |
HC TS Varnsdorf |
5 |
0 |
0 |
5 |
9:85 |
0 |
Skupina 10 – Královéhradecká I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Mountfield HK |
5 |
5 |
0 |
0 |
71:13 |
10 |
2. |
HC Wikov Hronov |
5 |
4 |
0 |
1 |
48:30 |
8 |
3. |
HC Stadion Vrchlabí |
5 |
4 |
0 |
1 |
49:36 |
8 |
4. |
HC Trutnov |
5 |
2 |
0 |
3 |
24:38 |
4 |
5. |
HC Jičín |
5 |
1 |
1 |
3 |
34:54 |
3 |
6. |
Stadion Nový Bydžov |
5 |
1 |
0 |
4 |
28:49 |
2 |
7. |
HC Nová Paka / Jičín |
6 |
0 |
1 |
5 |
22:56 |
1 |
Skupina 11 – Královéhradecká II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Náchod |
5 |
5 |
0 |
0 |
71:6 |
10 |
2. |
HCM Jaroměř |
4 |
3 |
0 |
1 |
27:13 |
6 |
3. |
HC Opočno |
4 |
2 |
0 |
2 |
27:30 |
4 |
4. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou |
4 |
1 |
1 |
2 |
23:31 |
3 |
5. |
HC Dvůr Králové nad Labem |
5 |
1 |
1 |
3 |
27:55 |
3 |
6. |
SK Třebechovice pod Orebem |
4 |
1 |
0 |
3 |
12:31 |
2 |
7. |
Spartak Nové Město nad Metují |
4 |
1 |
0 |
3 |
26:47 |
2 |
Skupina 12 – Pardubická
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Dynamo Pardubice |
5 |
5 |
0 |
0 |
46:14 |
10 |
2. |
HC Chrudim |
5 |
3 |
1 |
1 |
29:15 |
7 |
3. |
Lokomotiva Česká Třebová |
5 |
3 |
0 |
2 |
33:18 |
6 |
4. |
HC Hlinsko |
6 |
2 |
1 |
3 |
29:27 |
5 |
5. |
HC Litomyšl |
5 |
1 |
2 |
2 |
16:28 |
4 |
6. |
Slovan Moravská Třebová |
5 |
1 |
1 |
3 |
24:43 |
3 |
7. |
HC Spartak Choceň |
5 |
0 |
1 |
4 |
9:41 |
1 |
Skupina 13 – Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Ice Dragons Telč |
5 |
5 |
0 |
0 |
44:15 |
10 |
2. |
HC Ledeč nad Sázavou |
4 |
3 |
0 |
1 |
40:15 |
6 |
3. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
5 |
3 |
0 |
2 |
34:24 |
6 |
4. |
HC Dukla Jihlava |
3 |
2 |
1 |
0 |
27:7 |
5 |
5. |
BK Havlíčkův Brod |
5 |
2 |
1 |
2 |
41:25 |
5 |
6. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
3 |
1 |
0 |
2 |
24:17 |
2 |
7. |
HHK Velké Meziříčí |
4 |
1 |
0 |
3 |
10:32 |
2 |
8. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
5 |
1 |
0 |
4 |
17:69 |
2 |
9. |
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem |
4 |
0 |
0 |
4 |
5:38 |
0 |
Skupina 14 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
7 |
5 |
0 |
2 |
44:20 |
10 |
2. |
SHKM Hodonín |
6 |
4 |
0 |
2 |
60:28 |
8 |
3. |
HC Lvi Břeclav |
5 |
3 |
0 |
2 |
27:16 |
6 |
4. |
VSK Technika Brno |
5 |
3 |
0 |
2 |
29:22 |
6 |
5. |
HC Orli Znojmo |
5 |
3 |
0 |
2 |
41:37 |
6 |
6. |
HCM Warriors Brno |
6 |
2 |
0 |
4 |
30:45 |
4 |
7. |
MBK Vyškov |
6 |
0 |
0 |
6 |
8:71 |
0 |
Skupina 15 – Zlínská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
VHK ROBE Vsetín |
6 |
6 |
0 |
0 |
80:16 |
12 |
2. |
Hokej Uherský Ostroh |
6 |
4 |
0 |
2 |
50:42 |
8 |
3. |
PSG Berani Zlín |
6 |
4 |
0 |
2 |
41:33 |
8 |
4. |
HC Uherské Hradiště |
6 |
4 |
0 |
2 |
32:36 |
8 |
5. |
HC Spartak Uherský Brod |
6 |
2 |
0 |
4 |
38:43 |
4 |
6. |
HC Brumov-Bylnice |
6 |
2 |
0 |
4 |
23:45 |
4 |
7. |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
6 |
1 |
1 |
4 |
17:42 |
3 |
8. |
HK Kroměříž |
6 |
0 |
1 |
5 |
18:42 |
1 |
Skupina 16 – Olomoucká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Hokejový klub Opava |
8 |
8 |
0 |
0 |
130:24 |
16 |
2. |
HC Uničov |
8 |
8 |
0 |
0 |
107:13 |
16 |
3. |
HK Mladí Draci Šumperk |
7 |
5 |
0 |
2 |
69:45 |
10 |
4. |
HC Olomouc |
7 |
5 |
0 |
2 |
52:38 |
10 |
5. |
HC ZUBR Přerov |
8 |
3 |
0 |
5 |
53:50 |
6 |
6. |
SK Prostějov 1913 |
7 |
3 |
0 |
4 |
34:45 |
6 |
7. |
HC Černí Vlci |
8 |
2 |
1 |
5 |
29:70 |
5 |
8. |
HC Kopřivnice |
7 |
2 |
0 |
5 |
33:90 |
4 |
9. |
HK Nový Jičín |
8 |
1 |
1 |
6 |
46:65 |
3 |
10. |
HK Krnov mládež |
6 |
1 |
1 |
4 |
21:56 |
3 |
11. |
HC Studénka |
6 |
0 |
1 |
5 |
26:104 |
1 |
Skupina 17 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Orlová |
8 |
7 |
1 |
0 |
63:25 |
15 |
2. |
HC Oceláři Třinec |
8 |
7 |
0 |
1 |
65:17 |
14 |
3. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
8 |
5 |
1 |
2 |
68:26 |
11 |
4. |
HC Frýdek-Místek |
8 |
5 |
1 |
2 |
54:36 |
11 |
5. |
HC Kopřivnice |
7 |
5 |
0 |
2 |
34:33 |
10 |
6. |
Metropolia Silesia |
8 |
4 |
0 |
4 |
56:58 |
8 |
7. |
HC Vlci Český Těšín |
8 |
3 |
1 |
4 |
38:47 |
7 |
8. |
HC RT TORAX Poruba |
8 |
3 |
0 |
5 |
43:54 |
6 |
9. |
AZ RESIDOMO Havířov |
8 |
1 |
1 |
6 |
32:60 |
3 |
10. |
SK Karviná |
8 |
1 |
0 |
7 |
38:61 |
2 |
11. |
Hokejový klub Opava |
9 |
0 |
1 |
8 |
14:88 |
1 |
Skupina 18 – Středočeská I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Příbram |
6 |
6 |
0 |
0 |
61:12 |
12 |
2. |
HC Spartak Žebrák |
6 |
5 |
0 |
1 |
93:14 |
10 |
3. |
HC Hvězda Praha |
6 |
4 |
0 |
2 |
47:26 |
8 |
4. |
PZ Kladno |
6 |
2 |
0 |
4 |
50:50 |
4 |
5. |
HC Berounští Medvědi |
6 |
1 |
0 |
5 |
24:56 |
2 |
6. |
HK LEV Slaný |
6 |
0 |
0 |
6 |
12:129 |
0 |
Skupina 19 – Středočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SK Černošice |
6 |
5 |
0 |
1 |
40:23 |
10 |
2. |
HC Smíchov 1913 |
6 |
5 |
0 |
1 |
29:15 |
10 |
3. |
HC Slavia Praha |
6 |
3 |
0 |
3 |
51:24 |
6 |
4. |
Rytíři Kladno |
6 |
2 |
2 |
2 |
39:39 |
6 |
5. |
Slavoj Velké Popovice |
6 |
1 |
1 |
4 |
19:38 |
3 |
6. |
HC Kobra Praha |
6 |
0 |
1 |
5 |
19:55 |
1 |
Skupina 20 – Středočeská III
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Buldoci Neratovice |
6 |
5 |
0 |
1 |
43:16 |
10 |
2. |
HC Letci Letňany |
6 |
4 |
1 |
1 |
37:12 |
9 |
3. |
BK Mladá Boleslav |
6 |
3 |
0 |
3 |
47:26 |
6 |
4. |
HC Benátky nad Jizerou |
6 |
3 |
0 |
3 |
31:36 |
6 |
5. |
HC Nymburský Lev |
6 |
2 |
1 |
3 |
29:24 |
5 |
6. |
HK Kralupy nad Vltavou |
6 |
0 |
0 |
6 |
6:79 |
0 |
Skupina 21 – Středočeská IV
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Lev Benešov |
6 |
5 |
1 |
0 |
57:13 |
11 |
2. |
HC Sparta Praha |
6 |
4 |
1 |
1 |
60:22 |
9 |
3. |
SK Sršni Kutná Hora |
6 |
4 |
0 |
2 |
35:21 |
8 |
4. |
SC Kolín |
6 |
2 |
0 |
4 |
32:37 |
4 |
5. |
HC Rytíři Vlašim |
6 |
1 |
0 |
5 |
21:66 |
2 |
6. |
HC Poděbrady |
6 |
1 |
0 |
5 |
15:61 |
2 |
Skupina 22 – Ústecko-Středočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slovan Louny |
5 |
4 |
0 |
1 |
63:17 |
8 |
2. |
HC Stadion Litoměřice |
4 |
3 |
0 |
1 |
35:8 |
6 |
3. |
HC Buldoci Neratovice |
5 |
3 |
0 |
2 |
36:35 |
6 |
4. |
HC Děčín |
5 |
1 |
0 |
4 |
20:36 |
2 |
5. |
HC Junior Mělník |
5 |
1 |
0 |
4 |
16:74 |
2 |
Skupina 23 – Středočeská V
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Pilsen Wolves |
5 |
5 |
0 |
0 |
36:5 |
10 |
2. |
HC Příbram |
5 |
4 |
0 |
1 |
27:10 |
8 |
3. |
Tatran Sedlčany |
5 |
3 |
0 |
2 |
27:23 |
6 |
4. |
Slavoj Velké Popovice |
5 |
1 |
0 |
4 |
19:26 |
2 |
5. |
HC Lev Benešov |
5 |
1 |
0 |
4 |
18:28 |
2 |
6. |
HC Rakovník |
5 |
1 |
0 |
4 |
9:44 |
2 |
Skupina 24 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SLH Jindřichův Hradec |
3 |
3 |
0 |
0 |
22:11 |
6 |
2. |
HC Tábor |
1 |
1 |
0 |
0 |
5:4 |
2 |
3. |
IHC Králové Písek |
2 |
1 |
0 |
1 |
11:11 |
2 |
4. |
TJ Sušice |
2 |
0 |
0 |
2 |
7:10 |
0 |
5. |
HC Lvi 2009 |
2 |
0 |
0 |
2 |
6:15 |
0 |
Skupina 25 – Pardubická-Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Jiskra Humpolec |
6 |
6 |
0 |
0 |
62:10 |
12 |
2. |
HC Světlá nad Sázavou |
6 |
5 |
0 |
1 |
65:20 |
10 |
3. |
HC Spartak Polička |
7 |
4 |
0 |
3 |
43:37 |
8 |
4. |
Slovan Moravská Třebová |
6 |
3 |
0 |
3 |
62:41 |
6 |
5. |
HC Skuteč |
7 |
3 |
0 |
4 |
44:43 |
6 |
6. |
SK Žamberk |
6 |
2 |
1 |
3 |
38:62 |
5 |
7. |
HC Chotěboř |
6 |
1 |
1 |
4 |
19:56 |
3 |
8. |
Hokejový klub Čáslav |
6 |
0 |
0 |
6 |
10:74 |
0 |
Skupina 26 – Jihomoravská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Blansko |
5 |
5 |
0 |
0 |
42:9 |
10 |
2. |
HC Žihadla Moravské Budějovice |
5 |
3 |
1 |
1 |
27:12 |
7 |
3. |
HC Lvi Břeclav |
5 |
3 |
0 |
2 |
26:34 |
6 |
4. |
HCM Warriors Brno |
5 |
2 |
1 |
2 |
23:16 |
5 |
5. |
SKHM Hodonín |
5 |
2 |
0 |
3 |
47:24 |
4 |
6. |
SK Telč |
5 |
2 |
0 |
3 |
34:31 |
4 |
7. |
HC Spartak Velká Bíteš |
5 |
2 |
0 |
3 |
27:51 |
4 |
8. |
HC Zastávka u Brna |
5 |
0 |
0 |
5 |
14:63 |
0 |
Share on Facebook
Share on Google+