Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Žákovské soutěže už jsou zase o něco dál, hokejistům osmých tříd se navíc zvolna blíží závěrečné mistrovství republiky. Podívejte se na přehled aktuálních tabulek v ligách starších žáků "A" a "B" ročníků 2004 a 2005.
Tři z pěti skupin osmých tříd nabízejí stále jednoznačný obrázek a málokdo už pochybuje o tom, že by se jména postupujících týmů mohla změnit. Ústecké skupině dál vévodí Kladno, které má na Karlovy Vary a Mannheim komfortní náskok jedenácti bodů.
Deset bodů k dobru na pronásledovatele ze Zlína a Přerova má brněnská Kometa v Jihomoravské skupině, na drama to nevypadá ani v té Moravskoslezské. Byť se sluší dodat, že Vítkovice vůbec poprvé v sezoně ztratily bod, který jim sebral remízou 3:3 rival z Třince.
Zato zbylé dvě skupiny jsou nesmírně vyrovnané. Jihočeskou vede Slavia, ovšem ta v posledním období dvakrát remizovala. Druhá Plzeň, jíž chybí pouhý bod, má dva zápasy k dobru a tedy výhodnější pozici! V čele Pražské skupiny jsou se stejným bodovým ziskem Sparta a Hradec Králové, sparťanům ale zbývá odehrát o jedno utkání víc. Osud těchto skupin zjevně rozluští výsledky zbývajících dvou vzájemných duelů mezi jmenovanými celky.
V soutěži sedmých tříd pokračuje většina skupin v nezměněném formátu, jen dva páry skupin se po Vánocích spojily do společné nadstavby a bojů o umístění – Královéhradecká s Libereckou a Olomoucká s Moravskoslezskou. V obou částech se nyní body počítají od nuly.
Liga starších žáků "A" 2004–2005
Skupina 1 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Rytíři Kladno |
22 |
19 |
1 |
2 |
168:67 |
39 |
2. |
HC Energie Karlovy Vary |
21 |
13 |
2 |
6 |
120:68 |
28 |
3. |
ELZ Jungadler Mannheim |
24 |
13 |
2 |
9 |
138:96 |
28 |
4. |
Piráti Chomutov |
18 |
12 |
1 |
5 |
105:68 |
25 |
5. |
HC Litvínov |
21 |
10 |
1 |
10 |
97:90 |
21 |
6. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
23 |
9 |
1 |
13 |
84:118 |
19 |
7. |
HC Stadion Litoměřice |
18 |
9 |
0 |
9 |
83:73 |
18 |
8. |
HC Děčín |
21 |
4 |
1 |
16 |
73:155 |
9 |
9. |
PZ Kladno |
20 |
0 |
1 |
19 |
60:193 |
1 |
Skupina 2 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
21 |
15 |
4 |
2 |
135:60 |
34 |
2. |
HC Plzeň 1929 |
19 |
16 |
1 |
2 |
161:30 |
33 |
3. |
HC Motor České Budějovice |
20 |
13 |
3 |
4 |
130:46 |
29 |
4. |
HC Meteor Třemošná |
21 |
11 |
2 |
8 |
88:69 |
24 |
5. |
HC Strakonice |
20 |
10 |
3 |
7 |
91:81 |
23 |
6. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
21 |
9 |
1 |
11 |
94:108 |
19 |
7. |
HC Letci Letňany |
20 |
5 |
0 |
15 |
82:122 |
10 |
8. |
HC Tábor |
20 |
2 |
0 |
18 |
51:165 |
4 |
9. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
18 |
2 |
0 |
16 |
42:193 |
4 |
Skupina 3 – Pražská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Sparta Praha |
19 |
18 |
0 |
1 |
172:30 |
36 |
2. |
Mountfield HK |
20 |
18 |
0 |
2 |
147:28 |
36 |
3. |
Bílí Tygři Liberec |
20 |
15 |
0 |
5 |
155:74 |
30 |
4. |
HC Dynamo Pardubice |
20 |
13 |
0 |
7 |
103:58 |
26 |
5. |
HC Hvězda Praha |
22 |
7 |
1 |
14 |
85:95 |
15 |
6. |
BK Mladá Boleslav |
21 |
6 |
2 |
13 |
43:127 |
14 |
7. |
HC Kobra Praha |
22 |
5 |
3 |
14 |
58:130 |
13 |
8. |
SC Kolín |
20 |
5 |
1 |
14 |
44:89 |
11 |
9. |
HC Chrudim |
20 |
1 |
1 |
18 |
30:206 |
3 |
Skupina 4 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
21 |
18 |
2 |
1 |
152:32 |
38 |
2. |
Aukro Berani Zlín |
19 |
13 |
2 |
4 |
113:72 |
28 |
3. |
HC ZUBR Přerov |
20 |
13 |
2 |
5 |
107:71 |
28 |
4. |
HC Dukla Jihlava |
19 |
11 |
1 |
7 |
113:61 |
23 |
5. |
BK Havlíčkův Brod |
20 |
6 |
2 |
12 |
83:142 |
14 |
6. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
23 |
4 |
1 |
18 |
65:157 |
9 |
7. |
HCM Warrior Brno |
20 |
1 |
0 |
19 |
37:135 |
2 |
Skupina 5 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
19 |
18 |
1 |
0 |
219:13 |
37 |
2. |
HC RT TORAX Poruba |
20 |
15 |
1 |
4 |
112:63 |
31 |
3. |
HC Oceláři Třinec |
20 |
10 |
4 |
6 |
79:58 |
24 |
4. |
HC AZ Havířov 2010 |
19 |
9 |
2 |
8 |
101:82 |
20 |
5. |
HC Olomouc |
19 |
6 |
3 |
10 |
44:83 |
15 |
6. |
HC Černí Vlci |
19 |
3 |
2 |
14 |
52:117 |
8 |
7. |
Metropolia Silesia |
20 |
0 |
1 |
19 |
11:202 |
1 |
Liga starších žáků "B" 2004–2005
Skupina 6 a 7 – Karlovarská a Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Tachov |
23 |
18 |
2 |
3 |
181:84 |
38 |
2. |
Piráti Chomutov |
22 |
17 |
1 |
4 |
167:83 |
35 |
3. |
HC Energie Karlovy Vary |
22 |
17 |
0 |
5 |
147:84 |
34 |
4. |
HC Slovan Louny |
21 |
16 |
1 |
4 |
170:82 |
33 |
5. |
HC Čerti Ostrov |
22 |
14 |
3 |
5 |
151:82 |
31 |
6. |
HC Litvínov |
23 |
14 |
1 |
8 |
151:93 |
29 |
7. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
21 |
13 |
2 |
6 |
124:88 |
28 |
8. |
HC Draci Bílina |
22 |
11 |
5 |
6 |
186:121 |
27 |
9. |
HC Klášterec nad Ohří |
22 |
11 |
1 |
10 |
154:123 |
23 |
10. |
HC Baník Sokolov |
22 |
9 |
2 |
11 |
104:89 |
20 |
11. |
HC Stadion Litoměřice |
22 |
9 |
0 |
13 |
100:108 |
18 |
12. |
Mostečtí Lvi |
23 |
8 |
2 |
13 |
101:143 |
18 |
13. |
HC Stadion Cheb |
22 |
6 |
0 |
16 |
162:168 |
12 |
14. |
SK Kadaň |
22 |
4 |
2 |
16 |
87:199 |
10 |
15. |
HC Děčín |
21 |
1 |
0 |
20 |
26:230 |
2 |
16. |
HC Mariánské Lázně |
30 |
1 |
0 |
29 |
51:285 |
2 |
Skupina 8 a 9 – Plzeňská a Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
IHC Písek |
22 |
21 |
1 |
0 |
175:58 |
43 |
2. |
HC Plzeň 1929 |
22 |
18 |
1 |
3 |
135:54 |
37 |
3. |
HC Tábor |
22 |
16 |
3 |
3 |
106:48 |
35 |
4. |
HC Meteor Třemošná |
21 |
13 |
5 |
3 |
150:70 |
31 |
5. |
HC Domažlice |
22 |
13 |
2 |
7 |
160:90 |
28 |
6. |
HC Strakonice |
20 |
13 |
1 |
6 |
124:69 |
27 |
7. |
HC Příbram |
20 |
9 |
3 |
8 |
104:84 |
21 |
8. |
TJ DDM Rokycany |
20 |
10 |
1 |
9 |
73:72 |
21 |
9. |
HC Motor České Budějovice |
20 |
10 |
0 |
10 |
109:79 |
20 |
10. |
TJ Sušice |
21 |
9 |
1 |
11 |
69:97 |
19 |
11. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
21 |
9 |
1 |
11 |
84:114 |
19 |
12. |
HC Klatovy |
21 |
8 |
1 |
12 |
85:160 |
17 |
13. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
22 |
6 |
3 |
13 |
114:109 |
15 |
14. |
HC Tábor |
21 |
5 |
1 |
15 |
70:124 |
11 |
15. |
HC Milevsko 2010 |
22 |
2 |
3 |
17 |
50:155 |
7 |
16. |
HC Spartak Žebrák |
20 |
1 |
3 |
16 |
36:124 |
5 |
17. |
HC Slavoj Český Krumlov |
21 |
0 |
2 |
19 |
32:169 |
2 |
Nadstavba skupin 10 a 11 – Královéhradecká a Liberecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Mountfield HK |
3 |
3 |
0 |
0 |
30:8 |
6 |
2. |
Bílí Tygři Liberec |
3 |
3 |
0 |
0 |
24:7 |
6 |
3. |
HC Stadion Vrchlabí |
3 |
2 |
0 |
1 |
24:6 |
4 |
4. |
Spartak Nové Město nad Metují |
3 |
2 |
0 |
1 |
23:20 |
4 |
5. |
HC Česká Lípa |
3 |
1 |
0 |
2 |
13:14 |
2 |
6. |
HCM Jaroměř |
3 |
1 |
0 |
2 |
8:17 |
2 |
7. |
HC Lomnice nad Popelkou |
3 |
0 |
0 |
3 |
8:23 |
0 |
8. |
HC Frýdlant |
3 |
0 |
0 |
3 |
3:38 |
0 |
Skupiny 10 a 11 – o umístění
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC TS Varnsdorf |
2 |
2 |
0 |
0 |
15:2 |
4 |
2. |
SK Třebechovice pod Orebem |
2 |
2 |
0 |
0 |
7:5 |
4 |
3. |
HC Náchod |
1 |
1 |
0 |
0 |
16:0 |
2 |
4. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
2 |
1 |
0 |
1 |
13:7 |
2 |
5. |
HC Nová Paka / Jičín |
2 |
1 |
0 |
1 |
6:19 |
2 |
6. |
HC Jičín |
2 |
0 |
1 |
1 |
3:4 |
1 |
7. |
Stadion Nový Bydžov |
2 |
0 |
1 |
1 |
3:7 |
1 |
8. |
HC Opočno |
1 |
0 |
0 |
1 |
0:9 |
0 |
9. |
HC Trutnov |
2 |
0 |
0 |
2 |
6:16 |
0 |
Skupina 12 – Středočeská I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Sparta Praha |
23 |
23 |
0 |
0 |
289:54 |
46 |
2. |
HC Slavia Praha |
23 |
18 |
1 |
4 |
135:62 |
37 |
3. |
HC Lev Benešov |
23 |
14 |
3 |
6 |
118:100 |
31 |
4. |
HC Berounští Medvědi |
23 |
14 |
2 |
7 |
126:81 |
30 |
5. |
PZ Kladno |
22 |
13 |
1 |
8 |
154:90 |
27 |
6. |
HK Kralupy nad Vltavou |
23 |
10 |
6 |
7 |
103:99 |
26 |
7. |
HK Lev Slaný |
23 |
10 |
4 |
9 |
116:97 |
24 |
8. |
HC Kobra Praha |
21 |
6 |
3 |
12 |
73:133 |
15 |
9. |
Rytíři Kladno |
23 |
7 |
0 |
16 |
111:118 |
14 |
10. |
SK Černošice |
23 |
5 |
4 |
14 |
102:132 |
14 |
11. |
HC Rakovník |
23 |
3 |
0 |
20 |
72:220 |
6 |
12. |
Slavoj Velké Popovice |
22 |
1 |
0 |
21 |
29:242 |
2 |
Skupina 13 – Středočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
BK Mladá Boleslav |
20 |
16 |
1 |
3 |
168:48 |
33 |
2. |
HC Letci Letňany |
20 |
16 |
1 |
3 |
164:54 |
33 |
3. |
SC Kolín |
20 |
14 |
2 |
4 |
162:63 |
30 |
4. |
HC Poděbrady |
21 |
12 |
1 |
8 |
119:91 |
25 |
5. |
HC Benátky nad Jizerou |
20 |
10 |
2 |
8 |
104:80 |
22 |
6. |
HC Rytíři Vlašim |
18 |
7 |
3 |
8 |
79:95 |
17 |
7. |
SK Sršni Kutná Hora |
20 |
7 |
2 |
11 |
87:97 |
16 |
8. |
HC Nymburský Lev |
21 |
6 |
2 |
13 |
92:137 |
14 |
9. |
TJ Slavoj Zbraslav |
20 |
6 |
2 |
12 |
50:101 |
14 |
10. |
HC Hvězda Praha |
20 |
5 |
2 |
13 |
77:104 |
12 |
11. |
HC Junior Mělník |
16 |
0 |
0 |
16 |
13:245 |
0 |
Skupina 14 – Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
17 |
15 |
0 |
2 |
170:51 |
30 |
2. |
HC Dukla Jihlava |
16 |
13 |
1 |
2 |
142:45 |
27 |
3. |
HC Ledeč nad Sázavou |
17 |
12 |
1 |
4 |
132:75 |
25 |
4. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
17 |
7 |
4 |
6 |
72:69 |
18 |
5. |
HC Chotěboř |
17 |
6 |
1 |
10 |
71:121 |
13 |
6. |
HHK Velké Meziříčí |
18 |
5 |
1 |
12 |
102:141 |
11 |
7. |
BK Havlíčkův Brod |
16 |
5 |
0 |
11 |
82:110 |
10 |
8. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
18 |
1 |
0 |
17 |
58:217 |
2 |
Skupina 15 – Pardubická
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Dynamo Pardubice |
21 |
19 |
2 |
0 |
186:58 |
40 |
2. |
HC Spartak Choceň |
21 |
16 |
2 |
3 |
156:74 |
34 |
3. |
HC Hlinsko |
20 |
14 |
0 |
6 |
169:104 |
28 |
4. |
HC Slovan Moravská Třebová |
20 |
12 |
0 |
8 |
110:58 |
24 |
5. |
TJ Lanškroun |
19 |
8 |
2 |
9 |
93:86 |
18 |
6. |
TJ Loko Česká Třebová |
19 |
7 |
3 |
9 |
113:89 |
17 |
7. |
HC Chrudim |
21 |
4 |
2 |
15 |
77:186 |
10 |
8. |
HC Litomyšl |
19 |
2 |
1 |
16 |
31:163 |
5 |
9. |
HC Skuteč |
20 |
2 |
0 |
18 |
50:167 |
4 |
Skupina 16 a 17 – Zlínská a Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HCM Warrior Brno |
21 |
17 |
0 |
4 |
161:48 |
34 |
2. |
HC Brumov-Bylnice |
22 |
15 |
2 |
5 |
170:85 |
32 |
3. |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
21 |
16 |
0 |
5 |
147:74 |
32 |
4. |
EHC Lions |
18 |
15 |
0 |
3 |
171:61 |
30 |
5. |
Hokej Uherský Ostroh |
21 |
13 |
0 |
8 |
186:98 |
26 |
6. |
HC Uherské Hradiště |
21 |
13 |
0 |
8 |
145:95 |
26 |
7. |
VHK ROBE Vsetín |
19 |
12 |
1 |
6 |
134:79 |
25 |
8. |
HC Kometa Brno |
21 |
11 |
3 |
7 |
129:82 |
25 |
9. |
Aukro Berani Zlín |
22 |
9 |
6 |
7 |
145:105 |
24 |
10. |
HK Kroměřiž |
21 |
8 |
0 |
13 |
114:143 |
16 |
11. |
SHK Hodonín |
21 |
7 |
1 |
13 |
127:166 |
15 |
12. |
VSK Technika Brno |
20 |
5 |
3 |
12 |
93:133 |
13 |
13. |
HC Orli Znojmo |
21 |
5 |
2 |
14 |
67:105 |
12 |
14. |
HC Lvi Břeclav |
21 |
4 |
2 |
15 |
73:161 |
10 |
15. |
HC Boskovice |
20 |
3 |
0 |
17 |
49:222 |
6 |
16. |
HC Spartak Uherský Brod |
20 |
2 |
0 |
18 |
68:322 |
4 |
Nadstavba skupin 18 a 19 – Olomoucká a Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Frýdek-Místek |
2 |
2 |
0 |
0 |
13:2 |
4 |
2. |
Hokejový klub Opava |
2 |
2 |
0 |
0 |
12:6 |
4 |
3. |
HC Uničov |
1 |
1 |
0 |
0 |
10:0 |
2 |
4. |
HC Oceláři Třinec |
1 |
1 |
0 |
0 |
10:3 |
2 |
5. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
2 |
1 |
0 |
1 |
9:7 |
2 |
6. |
HK Mladí Draci Šumperk |
1 |
1 |
0 |
0 |
3:1 |
2 |
7. |
HK Krnov mládež |
2 |
0 |
0 |
2 |
5:13 |
0 |
8. |
HK Nový Jičín |
2 |
0 |
0 |
2 |
6:16 |
0 |
9. |
HC Olomouc |
2 |
0 |
0 |
2 |
4:14 |
0 |
10.. |
HC Orlová |
1 |
0 |
0 |
1 |
0:10 |
0 |
Skupiny 18 a 19 – o umístění
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SK Karviná |
2 |
1 |
1 |
0 |
8:7 |
3 |
2. |
HC RT TORAX Poruba |
1 |
1 |
0 |
0 |
5:1 |
2 |
3. |
Metropolia Silesia |
1 |
1 |
0 |
0 |
7:4 |
2 |
4. |
TJ Slavoj Český Jičín |
2 |
1 |
0 |
1 |
12:10 |
2 |
5. |
SK Prostějov 1913 |
2 |
1 |
0 |
1 |
11:9 |
2 |
6. |
HC AZ Havířov 2010 |
1 |
1 |
0 |
0 |
6:5 |
2 |
7. |
HC ZUBR Přerov |
2 |
0 |
1 |
1 |
7:12 |
1 |
8. |
HC Černí Vlci |
2 |
0 |
0 |
2 |
8:12 |
0 |
9. |
HC Studénka |
1 |
0 |
0 |
1 |
1:5 |
0 |
Share on Facebook
Share on Google+