Zápas roku? Kralupy budou hrát před 19 fanoušky a kamerou

Foto: Facebook HK Kralupy nad Vltavou

Mládežnické soutěže alespoň prozatím pokračují beze změny, ale zároveň bez diváků. Dnes se ve vyšších patrech odehraje rozhodující pátý zápas čtvrtfinále REDSTONE Extraligy juniorů. A v Kralupách nad Vltavou jsou plně připraveni.

partneři českého hokeje

Tři čtvrtfinálové série druhé nejvyšší juniorské soutěže byly rozhodnuty už o víkendu, postup mezi nejlepší čtyřku slavili všichni hlavní favorité – Havířov, Přerov a o den později i Vsetín. Jen série mezi Kralupami nad Vltavou a Šumperkem je po čtyřech duelech nerozhodná 2:2.

Postupujícího tak určí středeční pátý zápas, který se ve středočeském městě hraje od 18 hodin.

A pořadatelé jsou na něj – přes omezení kvůli koronaviru – nachystáni do nejmenšího detailu!

„Díky skvělé práci sekretáře klubu a managementu, kteří dali dohromady konkrétních sto lidí, máme zajištěno, že 19 našich nejvěrnějších fanoušků na stadionu bude, což je pro nás strašně důležité,“ cituje hlavního trenéra kralupských juniorů Lukáše Majera klubový facebook.

Pro ty ostatní příznivce, ať už domácích, nebo hostů, bude připraven přímý přenos na internetu.

„Věříme, že zbytek fanoušků, rodičů, kamarádů a příznivců bude u monitorů, protože i podpora na dálku je pro nás strašně důležitá. Pro postup do semifinále uděláme vše, i přes okolnosti, které český sport, tedy spíše světový a celý svět potkaly,“ řekl Majer.

Přenos už sdíleli na své facebookové stránce i Mladí Draci, a to s výstižným popiskem – zápas roku! Pro oba kluby by byl totiž postup do semifinále výrazným úspěchem.

Dívat se můžete od 18 hodin zde:

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz