Extraliga staršího dorostu

Do polí od a do vyplňte roky narození hráčů které chcete vypsat

POŘ. JMÉNO TÝM POZ. GP G A P +/- + - PIM
1 Marek Růžička SD Třinec Ú 9 9 5 14 12 13 1 10
2 Lukáš Volf SD Písek Ú 9 5 9 14 5 14 9 2
3 Daniel Schwamberger SD Písek Ú 9 6 7 13 4 13 9 4
4 Sebastian Gorčík SD Karlovy Vary Ú 8 5 5 10 6 10 4 8
5 Lukáš Jašek SD Třinec Ú 9 2 7 9 7 8 1 0
6 David Sysala SD Vítkovice Ú 6 6 2 8 4 6 2 6
7 Jan Mandát SD Jihlava Ú 8 4 4 8 1 8 7 2
8 Ondřej Kovařčík SD Třinec Ú 9 3 5 8 0 8 8 2
9 Radomír Churý SD Vítkovice Ú 6 4 3 7 -1 6 7 4
10 Ondřej Šafář SD Karlovy Vary O 8 3 4 7 4 6 2 14
11 Daniel Hroch SD Karlovy Vary Ú 6 5 1 6 5 6 1 2
12 Jakub Kalfiřt SD Liberec Ú 5 4 2 6 3 5 2 25
13 Ondřej Beránek SD Karlovy Vary Ú 7 3 3 6 4 9 5 10
14 Adam Kofroň SD Třinec Ú 9 3 3 6 3 7 4 4
15 Lukáš Kasala SD Třinec Ú 9 2 4 6 -1 7 8 8
16 Alex Pisarik SD Třinec O 7 1 5 6 6 10 4 0
17 Dominik Točík SD Písek Ú 9 4 1 5 -3 5 8 8
18 Samuel Ollender SD Vítkovice Ú 6 3 2 5 -1 6 7 0
19 Lukáš Jícha SD Jihlava Ú 8 3 2 5 0 5 5 12
20 Jiří Bambula SD Jihlava Ú 8 3 2 5 0 6 6 2
21 Jan Ordoš SD Liberec Ú 5 2 3 5 3 6 3 2
22 Radomír Vaněk SD Karlovy Vary O 8 2 3 5 5 8 3 4
23 Lukáš Anděl SD Jihlava Ú 8 2 3 5 -2 5 7 0
24 Alexandr Molnár SD Karlovy Vary Ú 8 2 3 5 0 3 3 0
25 Václav Pašek SD České Budějovice Ú 5 1 4 5 3 5 2 8
26 David Ballner SD Vítkovice Ú 6 1 4 5 1 3 2 6
27 Milan Hřebíček SD Písek O 9 1 4 5 1 11 10 8
28 Roman Přikryl SD Plzeň Ú 4 0 5 5 2 3 1 2
29 Jiří Uhlík SD Plzeň Ú 4 3 1 4 4 5 1 0
30 Filip Chlapík SD Liberec Ú 5 3 1 4 4 7 3 2
31 Petr Janeček SD Kladno Ú 3 2 2 4 2 5 3 0
32 Richard Kristl SD Plzeň Ú 4 2 2 4 1 3 2 8
33 Radek Prokeš SD České Budějovice Ú 5 2 2 4 1 4 3 4
34 Michal Beránek SD Liberec O 5 2 2 4 2 5 3 31
35 Jiří Severa SD Jihlava Ú 8 2 2 4 2 6 4 0
36 Tomáš Rubeš SD Karlovy Vary Ú 8 2 2 4 3 4 1 6
37 Petr Dudák SD Písek Ú 9 2 2 4 1 8 7 2
38 Miroslav Indrák SD Plzeň Ú 4 1 3 4 4 4 0 2
39 Ondřej Šťáva SD Liberec O 5 1 3 4 5 6 1 2
40 Miroslav Jirušek SD Karlovy Vary Ú 7 1 3 4 2 4 2 2
41 Jakub Veverka SD Karlovy Vary O 8 1 3 4 3 6 3 6
42 Simon Beran SD Jihlava Ú 8 1 3 4 3 5 2 2
43 Jakub Šuhaj SD Písek Ú 9 1 3 4 -1 8 9 4
44 Roman Čermák SD Jihlava O 8 0 4 4 2 6 4 6
45 Filip Dundáček SD Jihlava O 8 0 4 4 0 6 6 16
46 Tomáš Kučera SD Litvínov Ú 2 3 0 3 -2 2 4 2
47 Lukáš Motloch SD Třinec Ú 9 3 0 3 5 9 4 2
48 Jakub Suchan SD Písek Ú 9 3 0 3 -3 5 8 8
49 Matúš Belovič SD Liberec Ú 5 2 1 3 1 4 3 6
50 Luboš Rob SD České Budějovice Ú 5 2 1 3 -5 3 8 2
51 Jiří Smejkal SD České Budějovice Ú 5 2 1 3 -4 3 7 14
52 Pavel Samohejl SD České Budějovice Ú 5 2 1 3 -4 4 8 6
53 Vladimír Hanus SD Písek O 8 2 1 3 2 11 9 14
54 Patrik Michálek SD Karlovy Vary O 8 2 1 3 4 8 4 8
55 Martin Strunz SD Chomutov Ú 3 1 2 3 0 3 3 8
56 Jiří Černoch SD Sparta Ú 3 1 2 3 -1 2 3 6
57 David Michel SD Plzeň Ú 4 1 2 3 3 3 0 0
58 Martin Kohout SD Karlovy Vary Ú 5 1 2 3 5 7 2 6
59 Dominik Kafka SD Vítkovice Ú 6 1 2 3 3 4 1 2
60 Jakub Gelnar SD Vítkovice Ú 6 1 2 3 2 3 1 2
61 Jiří Janata SD Karlovy Vary Ú 8 1 2 3 3 5 2 0
62 Petr Heider SD Třinec O 9 1 2 3 5 11 6 16
63 Marek Pěnčík SD Třinec Ú 9 1 2 3 4 10 6 12
64 Vít Christov SD Třinec Ú 9 1 2 3 -2 3 5 6
65 Radim Řezníček SD Litvínov Ú 2 0 3 3 -2 2 4 2
66 Dominik Hrníčko SD Liberec Ú 5 0 3 3 3 4 1 0
67 Richard Garčic SD Kometa Brno Ú 2 2 0 2 2 3 1 12
68 Petr Křepelka SD Kladno Ú 2 2 0 2 -2 2 4 2
69 Martin Seidl SD Kladno Ú 3 2 0 2 1 4 3 0
70 Roman Dymáček SD Kometa Brno Ú 3 2 0 2 0 2 2 2
71 Jan Holý SD Plzeň O 4 2 0 2 2 4 2 8
72 Lukáš Vlček SD Plzeň Ú 4 2 0 2 4 4 0 4
73 Kamil Suchánek SD České Budějovice Ú 5 2 0 2 -3 3 6 2
74 Václav Půža SD Jihlava O 8 2 0 2 -3 4 7 6
75 Patrik Březina SD Písek Ú 9 2 0 2 -1 6 7 2
76 Dominik Pokorný SD Sparta Ú 2 1 1 2 1 2 1 0
77 Radim Zohorna SD Kometa Brno Ú 3 1 1 2 1 3 2 0
78 Jan Havel SD Sparta Ú 3 1 1 2 2 2 0 6
79 Petr Litera SD Kladno Ú 3 1 1 2 -1 4 5 2
80 Aleš Krátoška SD České Budějovice Ú 5 1 1 2 1 4 3 8
81 David Ruda SD České Budějovice Ú 5 1 1 2 -1 3 4 0
82 Vojtěch Stanke SD Vítkovice O 6 1 1 2 3 4 1 10
83 Šimon Stránský SD Vítkovice Ú 6 1 1 2 0 2 2 4
84 Dominik Rudl SD Vítkovice O 6 1 1 2 4 5 1 4
85 David Stránský SD Třinec O 9 1 1 2 -1 4 5 0
86 Jaroslav Šimeček SD Litvínov Ú 2 0 2 2 -2 2 4 0
87 Pavel Jenyš SD Kometa Brno Ú 3 0 2 2 0 4 4 2
88 Silvester Kusko SD Kometa Brno Ú 3 0 2 2 -2 4 6 0
89 Jakub Zbořil SD Kometa Brno O 3 0 2 2 1 3 2 8
90 Aleš Macháček SD Chomutov Ú 3 0 2 2 2 3 1 0
91 Martin Slánský SD Kladno Ú 3 0 2 2 -1 3 4 0
92 Lukáš Blaha SD Karlovy Vary O 8 0 2 2 4 6 2 6
93 David Koutenský SD Písek O 9 0 2 2 -4 5 9 6
94 Hynek Grünwald SD Kometa Brno Ú 1 1 0 1 -2 1 3 0
95 Pavel Zacha SD Liberec Ú 1 1 0 1 1 1 0 10
96 Radovan Chvojka SD Pardubice Ú 2 1 0 1 -2 1 3 0
97 Kryštof Fejko SD Havířov Ú 2 1 0 1 -2 1 3 12
98 Jakub Kotala SD Havířov Ú 2 1 0 1 -1 0 1 2
99 Josef Toman SD Chomutov Ú 2 1 0 1 0 1 1 2
100 Ondřej Sýkora SD Litvínov Ú 2 1 0 1 0 1 1 0
101 Martin Patzelt SD Slavia Ú 2 1 0 1 -1 0 1 0
102 Patrik Koch SD Kometa Brno O 3 1 0 1 -1 3 4 14
103 František Wágner SD Chomutov Ú 3 1 0 1 -3 1 4 0
104 Jiří Hozák SD Sparta Ú 3 1 0 1 -2 1 3 4
105 Marek Major SD Sparta Ú 3 1 0 1 -1 3 4 0
106 Jakub Kuzďas SD Kladno Ú 3 1 0 1 0 1 1 2
107 Radek Veselý SD Chomutov Ú 3 1 0 1 -1 3 4 0
108 David Bunda SD Kladno O 3 1 0 1 2 5 3 4
109 Matěj Kolář SD Sparta O 3 1 0 1 1 1 0 2
110 Václav Cestr SD Chomutov O 3 1 0 1 1 1 0 0
111 Miroslav Bednář SD Chomutov Ú 3 1 0 1 2 2 0 0
112 Tadeáš Král SD Kometa Brno Ú 3 1 0 1 0 1 1 0
113 Martin Beneš SD Plzeň Ú 4 1 0 1 -1 1 2 14
114 Robin Škoda SD Liberec Ú 5 1 0 1 2 4 2 8
115 Vladimír Port SD Jihlava O 8 1 0 1 -7 1 8 31
116 Jaroslaw Lorek SD Třinec Ú 9 1 0 1 0 1 1 0
117 Jan Zahradníček SD Třinec O 9 1 0 1 1 5 4 8
118 Jakub Volf SD Písek Ú 9 1 0 1 -1 7 8 8
119 Jakub Illéš SD Vítkovice Ú 1 0 1 1 -2 1 3 0
120 Matěj Kajtman SD Písek O 1 0 1 1 1 1 0 0
121 Filip Pyrochta SD Liberec O 1 0 1 1 1 1 0 0
122 Patrik Lidák SD Chomutov O 1 0 1 1 2 2 0 0
123 Tomáš Andrlík SD Plzeň O 2 0 1 1 2 2 0 2
124 Luboš Adam SD Slavia O 2 0 1 1 -2 0 2 0
125 Lukáš Bednář SD Havířov Ú 2 0 1 1 0 1 1 0
126 Vojtěch Adamík SD Havířov O 2 0 1 1 0 1 1 10
127 Martin Hlaváček SD Pardubice Ú 2 0 1 1 -1 1 2 0
128 Jakub Orság SD Havířov Ú 2 0 1 1 -1 1 2 0
129 Dominik Synek SD Havířov Ú 2 0 1 1 -2 0 2 0
130 Michael Wiedemann SD Litvínov O 2 0 1 1 -1 1 2 4
131 Ondřej Bohuněk SD Pardubice Ú 2 0 1 1 -2 1 3 4
132 Lukáš Hulcr SD Kladno O 3 0 1 1 -2 2 4 0
133 Patrik Šmíd SD Chomutov O 3 0 1 1 2 2 0 0
134 Petr Macháček SD Chomutov Ú 3 0 1 1 1 1 0 4
135 František Matula SD Kladno O 3 0 1 1 -1 3 4 2
136 Jakub Boltvan SD Kometa Brno Ú 3 0 1 1 -2 1 3 2
137 Patrik Štancl SD Kometa Brno O 3 0 1 1 0 4 4 2
138 Adam Keller SD Sparta O 3 0 1 1 2 2 0 2
139 Libor Hájek SD Kometa Brno O 3 0 1 1 2 5 3 0
140 Adam Kozel SD Kometa Brno Ú 3 0 1 1 2 2 0 0
141 Tom Ringler SD Chomutov Ú 3 0 1 1 1 2 1 2
142 Jakub Meliško SD Chomutov O 3 0 1 1 -1 3 4 2
143 Martin Bartoš SD Sparta Ú 3 0 1 1 1 2 1 2
144 Václav Krudenc SD Sparta Ú 3 0 1 1 -2 1 3 0
145 Daniel Kružík SD Kladno Ú 3 0 1 1 1 4 3 2
146 Milan Švarc SD Plzeň Ú 4 0 1 1 -2 1 3 2
147 Tomáš Dvořák SD Karlovy Vary O 4 0 1 1 3 6 3 2
148 Michal Kovařčík SD Třinec Ú 4 0 1 1 1 1 0 0
149 Michal Kupčík SD Liberec O 4 0 1 1 2 2 0 6
150 Tomáš Havlín SD Liberec O 5 0 1 1 2 5 3 6
151 Aleš Kadlec SD České Budějovice O 5 0 1 1 -1 3 4 0
152 Jan Heřmánek SD Liberec Ú 5 0 1 1 0 2 2 2
153 Martin Šír SD Liberec O 5 0 1 1 1 3 2 4
154 Jakub Schwarz SD Vítkovice Ú 6 0 1 1 1 2 1 0
155 David Pop SD Vítkovice O 6 0 1 1 2 7 5 0
156 Marek Charvát SD Vítkovice O 6 0 1 1 -1 1 2 12
157 Daniel Krenželok SD Vítkovice O 6 0 1 1 -4 1 5 10
158 Tomáš Jáchym SD Vítkovice Ú 6 0 1 1 2 5 3 0
159 Jan Priškin SD Karlovy Vary O 6 0 1 1 1 2 1 8
160 Martin Pala SD Třinec Ú 9 0 1 1 1 1 0 2
161 Jan Trčka SD Třinec Ú 9 0 1 1 0 2 2 2
162 Adam Cienciala SD Třinec O 9 0 1 1 4 7 3 6
163 Josef Vlk SD Písek Ú 9 0 1 1 -5 2 7 10
164 Petr Arlt SD Liberec O 1 0 0 0 0 0 0 0
165 René Skala SD Písek Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
166 Dominik Poljanský SD Litvínov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Martin Weinhold SD Slavia O 1 0 0 0 0 0 0 0
168 Marek Baránek SD Litvínov O 1 0 0 0 0 0 0 0
169 Vojtěch Hoffmann SD Kladno Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
170 Miloš Kalous SD Pardubice O 1 0 0 0 0 0 0 0
171 Jan Chmelař SD Litvínov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
172 Ladislav Sýbek SD Písek O 1 0 0 0 0 0 0 0
173 Jakub Kubeš SD Kometa Brno O 1 0 0 0 -1 0 1 0
174 Lukáš Klok SD Vítkovice O 1 0 0 0 -2 1 3 2
175 Ondřej Hartmann SD Vítkovice Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
176 Vojtěch Žemlička SD Slavia Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
177 Aleš Furch SD Slavia Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
178 Martin Osmík SD Karlovy Vary Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
179 Jakub Kaprál SD Kladno Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Radek Velinský SD Pardubice Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
181 Josef Stříbrný SD Litvínov Ú 2 0 0 0 -3 0 3 2
182 Daniel Dvořák SD Jihlava Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
183 David Barkóci SD Pardubice Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
184 Filip Kuťák SD Pardubice Ú 2 0 0 0 -1 0 1 0
185 Petr Ujfaluši SD Litvínov Ú 2 0 0 0 0 1 1 4
186 Oliver Petric SD Pardubice O 2 0 0 0 -3 1 4 2
187 Vojtěch Havlas SD Liberec Ú 2 0 0 0 1 1 0 0
188 Robin Gola SD Havířov Ú 2 0 0 0 -1 0 1 4
189 Karel Šefl SD Litvínov O 2 0 0 0 -2 2 4 2
190 Jiří Kysela SD Pardubice Ú 2 0 0 0 -3 0 3 2
191 David Weitz SD Litvínov Ú 2 0 0 0 -4 0 4 0
192 Filip Havrda SD Pardubice Ú 2 0 0 0 -2 0 2 0
193 David Šesták SD Litvínov O 2 0 0 0 -3 0 3 2
194 Marcel Kottek SD Slavia O 2 0 0 0 -1 0 1 0
195 David Vyskočil SD Slavia Ú 2 0 0 0 -3 0 3 0
196 Jan Švejda SD Kometa Brno O 2 0 0 0 0 0 0 8
197 Václav Potočný SD Havířov O 2 0 0 0 -3 0 3 0
198 Erich Polak SD Havířov Ú 2 0 0 0 -1 0 1 0
199 Martin Caruk SD Havířov Ú 2 0 0 0 -1 0 1 2
200 Jan Sonnek SD Havířov Ú 2 0 0 0 -1 0 1 2
201 David Bahounek SD Havířov O 2 0 0 0 -1 0 1 0
202 Michael Špaček SD Pardubice Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
203 Jakub Ďurkáč SD Havířov O 2 0 0 0 -1 0 1 0
204 Jakub Dimitrov SD Chomutov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
205 Michal Jonák SD Litvínov O 2 0 0 0 0 1 1 0
206 Dominik Štěpka SD Litvínov Ú 2 0 0 0 -1 0 1 0
207 Radek Šíp SD Litvínov O 2 0 0 0 -3 0 3 0
208 Jan Bárdoš SD Litvínov Ú 2 0 0 0 -2 0 2 0
209 Jakub Hierman SD Chomutov O 2 0 0 0 -3 0 3 8
210 Martin Suda SD Slavia Ú 2 0 0 0 -3 0 3 0
211 Ondřej Carbol SD Havířov Ú 2 0 0 0 -2 0 2 0
212 Petr Josefus SD Slavia Ú 2 0 0 0 -1 0 1 0
213 Kamil Wróbel SD Havířov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
214 Vlastimil Pospíšil SD Litvínov Ú 2 0 0 0 0 1 1 2
215 Josef Bureš SD Slavia O 2 0 0 0 -3 0 3 0
216 Jaroslav Faltýnek SD Pardubice O 2 0 0 0 0 0 0 2
217 Filip Dvořák SD Kometa Brno Ú 2 0 0 0 -1 0 1 0
218 Jan Potočný SD Havířov O 2 0 0 0 0 0 0 0
219 Karel Drahorád SD Slavia O 2 0 0 0 -4 0 4 0
220 Josef Saňa SD Slavia O 2 0 0 0 -2 0 2 2
221 Dominik Mašín SD Slavia O 2 0 0 0 -2 0 2 4
222 Michal Fortelka SD Slavia Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
223 Petr Tejral SD Slavia Ú 2 0 0 0 -4 0 4 4
224 Vojtěch Divila SD Liberec O 2 0 0 0 0 0 0 2
225 Patrik Červený SD Slavia Ú 2 0 0 0 -2 0 2 2
226 Tomáš Andres SD Slavia Ú 2 0 0 0 -1 0 1 0
227 Vojtěch Budík SD Pardubice O 2 0 0 0 -1 0 1 0
228 Filip Moravec SD Litvínov O 2 0 0 0 -1 2 3 0
229 Adam Kracík SD Pardubice O 2 0 0 0 -1 0 1 4
230 Daniel Divecký SD Pardubice O 2 0 0 0 -4 0 4 0
231 Adam Heinzl SD Havířov O 2 0 0 0 -1 1 2 0
232 Adam Kellerstein SD Slavia Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
233 David Vlček SD Kometa Brno O 2 0 0 0 -1 1 2 12
234 Patrik Gola SD Havířov Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
235 Marc Zajíc SD Slavia Ú 2 0 0 0 -5 0 5 0
236 Jiří Kratochvíl SD Liberec Ú 2 0 0 0 0 0 0 4
237 David Chroboček SD Havířov O 2 0 0 0 -2 0 2 0
238 Tomáš Vojík SD Kladno O 2 0 0 0 0 1 1 0
239 Jakub Procházka SD Pardubice O 2 0 0 0 0 1 1 0
240 Tomáš Zedek SD Liberec O 2 0 0 0 0 0 0 2
241 Matěj Kodl SD Karlovy Vary O 2 0 0 0 0 0 0 0
242 Patrik Kadeřávek SD Sparta O 3 0 0 0 0 2 2 0
243 Vojtěch Augustin SD Sparta Ú 3 0 0 0 -1 0 1 2
244 Jan Walter SD Plzeň O 3 0 0 0 1 2 1 0
245 Jakub Špaček SD Kladno O 3 0 0 0 1 3 2 0
246 Ondřej Mikliš SD Sparta O 3 0 0 0 0 2 2 0
247 Jan Páleník SD Chomutov O 3 0 0 0 0 2 2 2
248 Karel Vácha SD České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
249 Dominik Volný SD Vítkovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
250 Adam Škutchan SD Vítkovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 4
251 Radim Žuček SD Jihlava O 3 0 0 0 0 1 1 0
252 Jan Lobo SD Plzeň O 3 0 0 0 0 1 1 0
253 Patrik Opava SD Plzeň Ú 3 0 0 0 -1 0 1 2
254 Martin Svoboda SD Sparta Ú 3 0 0 0 -1 0 1 6
255 Jan Michálek SD České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
256 Martin Čadek SD Plzeň Ú 3 0 0 0 -1 0 1 2
257 Jan Dufek SD Kometa Brno Ú 3 0 0 0 -1 1 2 0
258 Vít Procházka SD Chomutov O 3 0 0 0 0 1 1 0
259 Michael Široký SD Sparta O 3 0 0 0 -4 0 4 0
260 Lukáš Doudera SD Kladno O 3 0 0 0 -1 2 3 2
261 Luboš Vacek SD Sparta O 3 0 0 0 2 2 0 4
262 Jiří Vokurka SD Sparta O 3 0 0 0 -4 1 5 2
263 Jakub Šafář SD České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
264 David Sklenička SD Kladno O 3 0 0 0 -3 0 3 2
265 Lukáš Lojka SD Sparta Ú 3 0 0 0 1 2 1 0
266 Petr Havlůj SD Kladno Ú 3 0 0 0 -1 1 2 0
267 Walter Christl SD Kladno Ú 3 0 0 0 -3 0 3 0
268 Michal Kašpar SD Chomutov Ú 3 0 0 0 2 2 0 0
269 Jan Prokop SD Plzeň O 3 0 0 0 1 3 2 2
270 Vladimír Macháček SD Kladno Ú 3 0 0 0 -3 0 3 4
271 Matouš Bělohorský SD Liberec Ú 4 0 0 0 1 2 1 0
272 Daniel Klinecký SD České Budějovice O 4 0 0 0 2 3 1 0
273 Ondřej Polívka SD Plzeň O 4 0 0 0 2 4 2 10
274 René Piegl SD České Budějovice O 4 0 0 0 -2 3 5 4
275 Jakub Vrána SD Karlovy Vary Ú 4 0 0 0 1 1 0 0
276 Milan Břečka SD České Budějovice O 4 0 0 0 -1 0 1 2
277 Lukáš Klapetek SD Vítkovice Ú 4 0 0 0 -1 0 1 2
278 Jaroslav Sladký SD Plzeň Ú 4 0 0 0 -2 0 2 2
279 Jan Hůlka SD Plzeň O 4 0 0 0 1 2 1 2
280 Josef Matoušek SD České Budějovice O 4 0 0 0 -1 1 2 0
281 Petr Česlík SD Vítkovice Ú 4 0 0 0 -1 1 2 4
282 Vojtěch Balaštík SD Jihlava Ú 4 0 0 0 -1 0 1 0
283 Václav Krliš SD Plzeň Ú 4 0 0 0 -4 0 4 0
284 Jan Fajkus SD Vítkovice O 4 0 0 0 1 1 0 0
285 Zdeněk Král SD Liberec Ú 4 0 0 0 0 0 0 2
286 Michal Gecko SD Liberec Ú 4 0 0 0 -2 0 2 0
287 David Košař SD Jihlava O 5 0 0 0 0 1 1 0
288 Petr Binias SD Karlovy Vary O 5 0 0 0 0 0 0 0
289 Michael Klinger SD Liberec O 5 0 0 0 2 5 3 2
290 Martin Koupal SD České Budějovice Ú 5 0 0 0 -3 3 6 6
291 Jakub Malovec SD České Budějovice O 5 0 0 0 -2 5 7 2
292 Ivan Puzič SD Vítkovice O 5 0 0 0 1 6 5 2
293 Michael Kutiš SD České Budějovice O 5 0 0 0 -6 1 7 4
294 Dominik Lakatoš SD Liberec Ú 5 0 0 0 1 1 0 18
295 Josef Žáček SD České Budějovice O 5 0 0 0 3 6 3 4
296 Adam Rulík SD Karlovy Vary O 6 0 0 0 -1 1 2 2
297 Tomáš Pfister SD Karlovy Vary Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
298 Jiří Duchoň SD Písek Ú 6 0 0 0 -1 1 2 0
299 Daniel Petrov SD Karlovy Vary Ú 7 0 0 0 -1 1 2 0
300 Jan Marcilis SD Písek Ú 7 0 0 0 -5 1 6 0
301 Marek Dimitrov SD Karlovy Vary Ú 7 0 0 0 -1 1 2 2
302 David Hubert SD Jihlava Ú 7 0 0 0 -2 0 2 25
303 Michal Mandát SD Jihlava O 8 0 0 0 -2 2 4 6
304 Ján Mahút SD Jihlava Ú 8 0 0 0 -5 0 5 8
305 Jaroslav Hotař SD Jihlava Ú 8 0 0 0 -3 0 3 6
306 Matěj Mičulka SD Třinec O 9 0 0 0 1 4 3 0
307 Matěj Bartoň SD Třinec O 9 0 0 0 2 4 2 2
308 Adam Hájek SD Písek O 9 0 0 0 1 5 4 8
309 Ladislav Walaski SD Třinec O 9 0 0 0 1 2 1 6
310 Šimon Červinský SD Písek O 9 0 0 0 -5 3 8 4
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz