Regionální liga dorostu

RLD – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 19 15 0 1 3 95:42 46 5.00 2.21 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Ústí nad Labem 19 13 2 0 4 88:47 43 4.63 2.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litvínov B 18 11 0 1 6 73:64 34 4.06 3.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Plzeň B 17 8 1 2 6 77:61 28 4.53 3.59 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kadaň 18 7 1 1 9 75:89 24 4.17 4.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Rokycany 19 5 3 0 11 54:88 21 2.84 4.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Cheb 18 6 0 1 11 55:76 19 3.06 4.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Litoměřice 18 1 0 1 16 34:84 4 1.89 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 19 12 0 1 6 76:57 37 4.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 19 11 0 1 7 50:51 34 2.63 2.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Kolín 17 10 1 1 5 57:45 33 3.35 2.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Mladá Boleslav B 19 9 0 2 8 82:66 29 4.32 3.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D České Budějovice B 18 7 2 0 9 68:60 25 3.78 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tábor B 17 8 0 0 9 54:67 24 3.18 3.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Benátky nad Jizerou 17 5 2 1 9 61:66 20 3.59 3.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Letňany 18 4 1 0 13 55:91 14 3.06 5.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 18 14 3 0 1 122:55 48 6.78 3.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jihlava B 18 13 3 0 2 98:47 45 5.44 2.61 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Lomnice nad Popelkou 19 9 1 2 7 83:82 31 4.37 4.32 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Pardubice B 19 9 0 3 7 73:72 30 3.84 3.79 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Třebíč 18 7 2 0 9 80:68 25 4.44 3.78 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Jaroměř 18 6 0 5 7 83:78 23 4.61 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Lanškroun 16 2 1 0 13 43:100 8 2.69 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Moravská Třebová 18 1 1 1 15 40:120 6 2.22 6.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 19 17 0 1 1 120:37 52 6.32 1.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 18 14 1 0 3 109:51 44 6.06 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 19 12 0 1 6 100:76 37 5.26 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kroměříž 18 6 1 1 10 69:81 21 3.83 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Brumov-Bylnice 18 6 1 0 11 61:86 20 3.39 4.78 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Lions 16 5 1 2 8 67:90 19 4.19 5.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Znojmo 18 4 0 0 14 54:112 12 3.00 6.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Frýdek-Místek 18 3 1 0 14 38:85 11 2.11 4.72 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tachov 16 10 1 0 5 97:60 32 6.06 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Bílina 14 8 1 2 3 95:65 28 6.79 4.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Domažlice 15 9 0 1 5 84:65 28 5.60 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 16 7 3 0 6 71:80 27 4.44 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Ostrov 15 8 1 0 6 67:66 26 4.47 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Klášterec nad Ohří 15 3 0 1 11 66:104 10 4.40 6.93 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Louny 15 2 0 2 11 71:111 8 4.73 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Krkonoše 16 13 0 1 2 114:55 40 7.13 3.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Česká Lípa 16 7 1 1 7 63:70 24 3.94 4.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Jablonec nad Nisou 15 6 2 1 6 70:63 23 4.67 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 15 7 1 0 7 45:40 23 3.00 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Varnsdorf 15 5 3 1 6 68:80 22 4.53 5.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 15 4 1 0 10 52:87 14 3.47 5.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Děčín 14 3 0 4 7 39:56 13 2.79 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Beroun 13 12 0 0 1 85:24 36 6.54 1.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 13 9 1 0 3 55:26 29 4.23 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 12 7 1 1 3 40:36 24 3.33 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Černošice 14 4 4 0 6 54:53 20 3.86 3.79 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Slaný 13 6 0 2 5 51:51 20 3.92 3.92 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Velké Popovice 13 6 0 2 5 46:50 20 3.54 3.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kutná Hora 14 2 0 1 11 33:72 7 2.36 5.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Zbraslav 14 1 0 0 13 31:83 3 2.21 5.93 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění W

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vlašim 13 11 0 2 0 83:34 35 6.38 2.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Strakonice 12 9 3 0 0 78:32 33 6.50 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ledeč nad Sázavou 13 6 1 2 4 61:60 22 4.69 4.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 12 5 2 1 4 45:43 20 3.75 3.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Pelhřimov 13 4 3 1 5 59:54 19 4.54 4.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Chotěboř 13 3 1 2 7 45:71 13 3.46 5.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Soběslav 14 2 0 2 10 54:74 8 3.86 5.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D DDM České Budějovice 12 1 0 0 11 32:89 3 2.67 7.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Třebová 12 8 2 0 2 88:45 28 7.33 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litomyšl 12 8 0 1 3 52:48 25 4.33 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 11 7 0 0 4 51:52 21 4.64 4.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 12 5 1 0 6 59:69 17 4.92 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 13 5 0 1 7 72:73 16 5.54 5.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Polička 13 5 0 1 7 53:56 16 4.08 4.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Skuteč 12 4 1 1 6 69:70 15 5.75 5.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Opočno 13 3 0 0 10 51:82 9 3.92 6.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Třinec B 17 13 2 0 2 87:42 43 5.12 2.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Orlová 17 12 1 0 4 110:56 38 6.47 3.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Prostějov 16 10 0 2 4 78:56 32 4.88 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opava 17 10 0 0 7 86:69 30 5.06 4.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hodonín 17 8 1 0 8 84:92 26 4.94 5.41 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 16 6 0 0 10 64:85 18 4.00 5.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Valašské Meziříčí 15 5 0 1 9 70:73 16 4.67 4.87 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Břeclav 16 4 0 3 9 66:79 15 4.13 4.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 D Černí Vlci 15 3 2 0 10 48:67 13 3.20 4.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 D Nový Jičín 16 3 1 1 11 51:125 12 3.19 7.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 10 9 0 0 1 82:9 27 8.20 0.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 10 6 0 0 4 34:39 18 3.40 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 10 4 1 0 5 43:46 14 4.30 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 10 3 1 1 5 43:54 12 4.30 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 10 3 0 1 6 33:63 10 3.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tachov 10 2 1 1 6 32:56 9 3.20 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 8 8 0 0 0 99:21 24 12.38 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 8 5 1 0 2 54:32 17 6.75 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 8 3 0 1 4 46:47 10 5.75 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 8 3 0 0 5 22:51 9 2.75 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 8 0 0 0 8 24:94 0 3.00 11.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 10 9 0 0 1 63:10 27 6.30 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 10 8 1 0 1 55:17 26 5.50 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 10 5 0 0 5 30:38 15 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 3 2 0 5 29:35 13 2.90 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 10 1 0 2 7 20:54 5 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 10 1 0 1 8 19:62 4 1.90 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 10 8 0 0 2 72:26 24 7.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lomnice nad Popelkou 10 8 0 0 2 64:45 24 6.40 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 10 7 1 0 2 70:23 23 7.00 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 10 4 0 0 6 35:57 12 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 10 1 0 1 8 33:65 4 3.30 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 10 1 0 0 9 21:79 3 2.10 7.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 10 9 0 0 1 66:21 27 6.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 10 8 1 0 1 47:30 26 4.70 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 10 3 1 1 5 24:31 12 2.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Strakonice 10 3 0 0 7 40:44 9 4.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Beroun 10 3 0 0 7 31:53 9 3.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Domažlice 10 2 0 1 7 34:63 7 3.40 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 10 8 1 0 1 86:19 26 8.60 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 10 7 1 0 2 65:25 23 6.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 10 7 0 1 2 80:31 22 8.00 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 10 3 0 2 5 26:48 11 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 10 2 1 0 7 23:63 8 2.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 10 0 0 0 10 12:106 0 1.20 10.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 8 8 0 0 0 41:9 24 5.13 1.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Pardubice B 8 5 0 0 3 50:22 15 6.25 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poděbrady 8 5 0 0 3 48:27 15 6.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 8 1 0 0 7 21:57 3 2.63 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 8 1 0 0 7 19:64 3 2.38 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 10 8 1 0 1 72:17 26 7.20 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 10 8 0 1 1 67:27 25 6.70 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 9 4 0 1 4 49:33 13 5.44 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 10 3 0 0 7 27:52 9 2.70 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Soběslav 9 3 0 0 6 36:71 9 4.00 7.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 10 1 1 0 8 23:74 5 2.30 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 8 7 1 0 0 61:12 23 7.63 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 8 5 0 1 2 50:23 16 6.25 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 8 4 0 0 4 36:44 12 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 8 2 0 0 6 27:56 6 3.38 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 8 1 0 0 7 17:56 3 2.13 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 10 8 0 0 2 64:33 24 6.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lanškroun 10 6 1 0 3 38:31 20 3.80 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 0 4 34:25 18 3.40 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 10 5 0 1 4 41:39 16 4.10 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 10 3 1 1 5 52:48 12 5.20 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 10 0 0 0 10 22:75 0 2.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 8 7 1 0 0 88:14 23 11.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jaroměř 8 6 0 1 1 65:21 19 8.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 8 4 0 0 4 42:51 12 5.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 8 1 0 0 7 27:76 3 3.38 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 8 1 0 0 7 31:91 3 3.88 11.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kroměříž 10 6 1 1 2 49:40 21 4.90 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lions 10 4 1 3 2 57:47 17 5.70 4.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 10 4 2 1 3 43:38 17 4.30 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 10 5 0 0 5 60:59 15 6.00 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 10 4 0 0 6 45:48 12 4.50 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 10 2 1 0 7 35:57 8 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 10 9 0 0 1 48:16 27 4.80 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 10 6 1 0 3 54:31 20 5.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 10 6 0 0 4 48:34 18 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Valašské Meziříčí 10 4 0 1 5 48:50 13 4.80 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černí Vlci 10 2 1 0 7 29:49 8 2.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 10 1 0 1 8 27:74 4 2.70 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vítkovice B 10 9 0 0 1 83:22 27 8.30 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poruba 10 9 0 0 1 71:23 27 7.10 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 10 5 0 0 5 38:39 15 3.80 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 10 4 0 0 6 54:71 12 5.40 7.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 10 3 0 0 7 38:72 9 3.80 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 10 0 0 0 10 26:83 0 2.60 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz