Regionální liga dorostu

RLD – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 14 10 2 0 2 62:33 34 4.43 2.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Karlovy Vary B 14 9 1 1 3 67:33 30 4.79 2.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litvínov B 14 8 0 1 5 54:47 25 3.86 3.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Plzeň B 13 6 1 2 4 59:46 22 4.54 3.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Cheb 14 6 0 1 7 46:54 19 3.29 3.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Rokycany 14 4 2 0 8 43:64 16 3.07 4.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kadaň 13 4 1 1 7 47:69 15 3.62 5.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Litoměřice 14 1 0 1 12 29:61 4 2.07 4.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Mladá Boleslav B 14 8 0 2 4 68:49 26 4.86 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Hvězda Praha 13 8 0 1 4 52:40 25 4.00 3.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Slavia B 14 8 0 1 5 35:37 25 2.50 2.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kolín 13 6 1 1 5 33:33 21 2.54 2.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Tábor B 14 6 0 0 8 41:58 18 2.93 4.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Benátky nad Jizerou 12 4 2 1 5 45:39 17 3.75 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Letňany 14 4 1 0 9 47:70 14 3.36 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D České Budějovice B 12 3 2 0 7 41:36 13 3.42 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 13 11 2 0 0 70:31 37 5.38 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Hronov 12 9 2 0 1 85:41 31 7.08 3.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pardubice B 13 7 0 1 5 52:51 22 4.00 3.92 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Třebíč 14 5 2 0 7 60:52 19 4.29 3.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Lomnice nad Popelkou 14 5 1 2 6 58:68 19 4.14 4.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Jaroměř 14 4 0 5 5 62:64 17 4.43 4.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Lanškroun 13 2 1 0 10 38:76 8 2.92 5.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Moravská Třebová 13 1 1 1 10 38:80 6 2.92 6.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 13 12 0 1 0 82:23 37 6.31 1.77 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 14 12 0 0 2 89:34 36 6.36 2.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 14 8 0 0 6 69:58 24 4.93 4.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Brumov-Bylnice 14 6 1 0 7 50:59 20 3.57 4.21 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Lions 13 4 1 2 6 53:69 16 4.08 5.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Kroměříž 13 3 1 1 8 41:55 12 3.15 4.23 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Znojmo 14 3 0 0 11 39:90 9 2.79 6.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Frýdek-Místek 13 2 1 0 10 25:60 8 1.92 4.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Bílina 11 8 1 1 1 79:41 27 7.18 3.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Tachov 11 7 1 0 3 69:38 23 6.27 3.45 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Domažlice 11 6 0 1 4 63:56 19 5.73 5.09 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 12 5 2 0 5 49:61 19 4.08 5.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Ostrov 11 4 1 0 6 45:50 14 4.09 4.55 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Louny 11 2 0 2 7 55:81 8 5.00 7.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Klášterec nad Ohří 11 2 0 1 8 51:84 7 4.64 7.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Krkonoše 11 10 0 1 0 89:30 31 8.09 2.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Varnsdorf 11 4 3 0 4 53:58 18 4.82 5.27 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Jablonec nad Nisou 11 5 1 0 5 54:48 17 4.91 4.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 4 1 0 5 25:31 14 2.50 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Děčín 11 3 0 4 4 37:49 13 3.36 4.45 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Lípa 10 3 0 1 6 36:53 10 3.60 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Frýdlant 10 2 1 0 7 38:63 8 3.80 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Beroun 10 10 0 0 0 70:16 30 7.00 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 10 6 1 0 3 42:20 20 4.20 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Velké Popovice 10 6 0 2 2 38:33 20 3.80 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 11 6 0 1 4 44:40 19 4.00 3.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Příbram 9 5 1 1 2 29:20 18 3.22 2.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Černošice 11 3 2 0 6 41:43 13 3.73 3.91 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kutná Hora 10 1 0 0 9 23:57 3 2.30 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Zbraslav 11 0 0 0 11 15:73 0 1.36 6.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění W

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vlašim 10 8 0 2 0 61:29 26 6.10 2.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Strakonice 9 6 3 0 0 56:23 24 6.22 2.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ledeč nad Sázavou 9 4 1 2 2 39:38 16 4.33 4.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Pelhřimov 10 3 2 1 4 49:43 14 4.90 4.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Písek 9 3 2 0 4 29:32 13 3.22 3.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Chotěboř 10 3 1 2 4 38:45 13 3.80 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Soběslav 10 1 0 2 7 33:52 5 3.30 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D DDM České Budějovice 9 1 0 0 8 22:65 3 2.44 7.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Třebová 10 7 2 0 1 78:36 25 7.80 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Choceň 10 7 0 0 3 46:45 21 4.60 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 1 3 42:43 19 4.20 4.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Skuteč 10 4 1 1 4 61:51 15 6.10 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nový Bydžov 10 4 1 0 5 41:53 14 4.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nové Město nad Metují 9 3 0 1 5 49:48 10 5.44 5.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Opočno 10 3 0 0 7 35:58 9 3.50 5.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Polička 9 1 0 1 7 25:43 4 2.78 4.78 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Třinec B 12 8 2 0 2 64:33 28 5.33 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Orlová 11 9 0 0 2 76:31 27 6.91 2.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Prostějov 12 8 0 1 3 49:41 25 4.08 3.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opava 12 8 0 0 4 65:44 24 5.42 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hodonín 12 5 1 0 6 56:72 17 4.67 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Valašské Meziříčí 12 5 0 1 6 57:56 16 4.75 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Břeclav 12 3 0 2 7 51:63 11 4.25 5.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Černí Vlci 12 3 1 0 8 40:53 11 3.33 4.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 D Karviná 11 3 0 0 8 42:61 9 3.82 5.55 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 D Nový Jičín 12 2 1 1 8 43:89 9 3.58 7.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 10 9 0 0 1 82:9 27 8.20 0.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 10 6 0 0 4 34:39 18 3.40 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 10 4 1 0 5 43:46 14 4.30 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 10 3 1 1 5 43:54 12 4.30 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 10 3 0 1 6 33:63 10 3.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tachov 10 2 1 1 6 32:56 9 3.20 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 8 8 0 0 0 99:21 24 12.38 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 8 5 1 0 2 54:32 17 6.75 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 8 3 0 1 4 46:47 10 5.75 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 8 3 0 0 5 22:51 9 2.75 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 8 0 0 0 8 24:94 0 3.00 11.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 10 9 0 0 1 63:10 27 6.30 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 10 8 1 0 1 55:17 26 5.50 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 10 5 0 0 5 30:38 15 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 3 2 0 5 29:35 13 2.90 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 10 1 0 2 7 20:54 5 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 10 1 0 1 8 19:62 4 1.90 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 10 8 0 0 2 72:26 24 7.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lomnice nad Popelkou 10 8 0 0 2 64:45 24 6.40 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 10 7 1 0 2 70:23 23 7.00 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 10 4 0 0 6 35:57 12 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 10 1 0 1 8 33:65 4 3.30 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 10 1 0 0 9 21:79 3 2.10 7.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 10 9 0 0 1 66:21 27 6.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 10 8 1 0 1 47:30 26 4.70 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 10 3 1 1 5 24:31 12 2.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Strakonice 10 3 0 0 7 40:44 9 4.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Beroun 10 3 0 0 7 31:53 9 3.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Domažlice 10 2 0 1 7 34:63 7 3.40 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 10 8 1 0 1 86:19 26 8.60 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 10 7 1 0 2 65:25 23 6.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 10 7 0 1 2 80:31 22 8.00 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 10 3 0 2 5 26:48 11 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 10 2 1 0 7 23:63 8 2.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 10 0 0 0 10 12:106 0 1.20 10.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 8 8 0 0 0 41:9 24 5.13 1.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Pardubice B 8 5 0 0 3 50:22 15 6.25 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poděbrady 8 5 0 0 3 48:27 15 6.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 8 1 0 0 7 21:57 3 2.63 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 8 1 0 0 7 19:64 3 2.38 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 10 8 1 0 1 72:17 26 7.20 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 10 8 0 1 1 67:27 25 6.70 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 9 4 0 1 4 49:33 13 5.44 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 10 3 0 0 7 27:52 9 2.70 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Soběslav 9 3 0 0 6 36:71 9 4.00 7.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 10 1 1 0 8 23:74 5 2.30 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 8 7 1 0 0 61:12 23 7.63 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 8 5 0 1 2 50:23 16 6.25 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 8 4 0 0 4 36:44 12 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 8 2 0 0 6 27:56 6 3.38 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 8 1 0 0 7 17:56 3 2.13 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 10 8 0 0 2 64:33 24 6.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lanškroun 10 6 1 0 3 38:31 20 3.80 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 0 4 34:25 18 3.40 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 10 5 0 1 4 41:39 16 4.10 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 10 3 1 1 5 52:48 12 5.20 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 10 0 0 0 10 22:75 0 2.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 8 7 1 0 0 88:14 23 11.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jaroměř 8 6 0 1 1 65:21 19 8.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 8 4 0 0 4 42:51 12 5.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 8 1 0 0 7 27:76 3 3.38 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 8 1 0 0 7 31:91 3 3.88 11.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kroměříž 10 6 1 1 2 49:40 21 4.90 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lions 10 4 1 3 2 57:47 17 5.70 4.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 10 4 2 1 3 43:38 17 4.30 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 10 5 0 0 5 60:59 15 6.00 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 10 4 0 0 6 45:48 12 4.50 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 10 2 1 0 7 35:57 8 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 10 9 0 0 1 48:16 27 4.80 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 10 6 1 0 3 54:31 20 5.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 10 6 0 0 4 48:34 18 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Valašské Meziříčí 10 4 0 1 5 48:50 13 4.80 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černí Vlci 10 2 1 0 7 29:49 8 2.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 10 1 0 1 8 27:74 4 2.70 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vítkovice B 10 9 0 0 1 83:22 27 8.30 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poruba 10 9 0 0 1 71:23 27 7.10 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 10 5 0 0 5 38:39 15 3.80 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 10 4 0 0 6 54:71 12 5.40 7.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 10 3 0 0 7 38:72 9 3.80 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 10 0 0 0 10 26:83 0 2.60 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz