Soutěž 9. tříd

Soutěž 9. tříd – sk. 1

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Karlovy Vary 4 4 0 0 0 59:2 12 14.75 0.50 12 7 58.33 10 1 90.00 1 0.00 0 20
2 9 Chomutov 4 4 0 0 0 51:7 12 12.75 1.75 17 9 52.94 7 2 71.43 1 0.00 0 16
3 9 Litvínov 4 3 0 0 1 39:14 9 9.75 3.50 7 0 0.00 17 5 70.59 2 0.00 0 34
4 9 Most 5 2 0 0 3 19:45 6 3.80 9.00 15 2 13.33 10 2 80.00 0 0.00 0 20
5 9 Děčín 4 1 0 0 3 10:34 3 2.50 8.50 8 1 12.50 17 6 64.71 0 0.00 0 34
6 9 Sokolov 4 1 0 0 3 14:43 3 3.50 10.75 9 1 11.11 10 2 80.00 3 0.00 0 20
7 9 Klášterec nad Ohří 5 0 0 0 5 6:53 0 1.20 10.60 11 2 18.18 8 4 50.00 0 0.00 0 18

Soutěž 9. tříd – sk. 2

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Pilsen Wolves 4 4 0 0 0 31:6 12 7.75 1.50 6 2 33.33 23 1 95.65 2 0.00 0 50
2 9 Škoda Plzeň 4 3 0 0 1 61:12 9 15.25 3.00 18 5 27.78 9 1 88.89 1 0.00 0 47
3 9 Rytíři Kladno 4 3 0 0 1 43:12 9 10.75 3.00 26 6 23.08 16 2 87.50 4 0.00 0 63
4 9 Hvězda Praha 4 2 0 0 2 12:14 6 3.00 3.50 17 3 17.65 20 5 75.00 0 0.00 0 40
5 9 Třemošná 3 1 0 0 2 12:25 3 4.00 8.33 10 2 20.00 12 3 75.00 0 0.00 0 28
6 9 Kobra Praha 5 1 0 0 4 17:43 3 3.40 8.60 25 3 12.00 24 8 66.67 0 0.00 0 54
7 9 Beroun 4 0 0 0 4 10:74 0 2.50 18.50 15 2 13.33 13 3 76.92 0 0.00 0 26

Soutěž 9. tříd – sk. 3

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Slavia Praha 3 3 0 0 0 35:3 9 11.67 1.00 16 8 50.00 7 0 100.00 0 0.00 0 24
2 9 Sparta Praha 3 2 1 0 0 32:8 8 10.67 2.67 14 4 28.57 9 1 88.89 2 0.00 0 18
3 9 Ústí nad Labem 4 2 0 0 2 26:20 6 6.50 5.00 21 3 14.29 26 4 84.62 3 0.00 0 56
4 9 PZ Kladno 4 2 0 0 2 23:27 6 5.75 6.75 26 5 19.23 21 8 61.90 1 0.00 0 79
5 9 Litoměřice 4 2 0 0 2 18:27 6 4.50 6.75 7 1 14.29 17 1 94.12 0 0.00 0 38
6 9 Roudnice nad Labem 5 1 0 0 4 14:46 3 2.80 9.20 25 1 4.00 20 3 85.00 1 0.00 0 65
7 9 Slaný 3 0 0 1 2 7:24 1 2.33 8.00 9 0 0.00 18 5 72.22 1 0.00 0 38

Soutěž 9. tříd – sk. 4

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 České Budějovice 4 4 0 0 0 66:6 12 16.50 1.50 15 7 46.67 17 2 88.24 3 0.00 0 38
2 9 Salzburg 4 3 1 0 0 40:12 11 18.50 5.50 24 8 33.33 22 2 90.91 2 0.00 0 48
3 9 Tábor 4 3 0 1 0 33:8 10 8.25 2.00 12 4 33.33 10 1 90.00 2 0.00 0 20
4 9 Písek 4 2 0 0 2 33:26 6 8.25 6.50 22 2 9.09 19 5 73.68 1 0.00 0 42
5 9 Soběslav 4 1 0 0 3 12:38 3 5.50 18.00 17 3 17.65 10 3 70.00 1 0.00 0 22
6 9 Benešov 5 1 0 0 4 13:49 3 2.60 9.80 17 1 5.88 17 5 70.59 1 0.00 0 38
7 9 Příbram 5 0 0 0 5 5:63 0 1.00 12.60 16 0 0.00 28 7 75.00 0 0.00 0 112

Soutěž 9. tříd – sk. 5

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Hradec Králové 4 4 0 0 0 54:1 12 13.50 0.25 16 8 50.00 12 0 100.00 3 0.00 0 24
2 9 Pardubice 4 4 0 0 0 29:4 12 7.25 1.00 23 9 39.13 14 0 100.00 2 0.00 0 30
3 9 Letňany 4 3 0 0 1 24:10 9 6.00 2.50 7 3 42.86 8 2 75.00 0 0.00 0 51
4 9 Benátky nad Jizerou 5 2 0 0 3 14:37 6 2.80 7.40 21 5 23.81 24 10 58.33 0 0.00 0 110
4 9 Neratovice 5 2 0 0 3 14:37 6 2.80 7.40 15 3 20.00 24 11 54.17 0 0.00 0 50
6 9 Poděbrady 4 0 0 0 4 8:27 0 2.00 6.75 13 2 15.38 14 3 78.57 0 0.00 0 30
7 9 Kolín 4 0 0 0 4 2:29 0 0.50 7.25 11 0 0.00 10 4 60.00 0 0.00 0 20

Soutěž 9. tříd – sk. 6

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Liberec 4 4 0 0 0 89:4 12 22.25 1.00 13 9 69.23 7 0 100.00 2 0.00 0 14
2 9 Mladá Boleslav 4 4 0 0 0 69:5 12 17.25 1.25 10 5 50.00 13 2 84.62 7 0.00 0 28
3 9 Náchod 5 3 0 0 2 26:36 9 5.20 7.20 17 5 29.41 19 3 84.21 2 0.00 0 42
4 9 Lomnice nad Popelkou 5 3 0 0 2 17:51 9 3.40 10.20 18 3 16.67 8 2 75.00 0 0.00 0 20
5 9 Jaroměř 5 2 0 0 3 22:32 6 4.40 6.40 19 2 10.53 8 2 75.00 1 0.00 0 18
6 9 Trutnov 5 1 0 0 4 12:50 3 2.40 10.00 9 1 11.11 26 10 61.54 0 0.00 0 56
7 9 Třebechovice 6 0 0 0 6 15:72 0 2.50 12.00 17 2 11.76 22 8 63.64 1 0.00 0 58

Soutěž 9. tříd – sk. 7

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Havlíčkův Brod 4 3 0 1 0 25:8 10 6.25 2.00 9 2 22.22 17 2 88.24 1 0.00 0 44
2 9 Jihlava 3 3 0 0 0 37:2 9 12.33 0.67 11 2 18.18 13 0 100.00 0 0.00 0 28
3 9 Žďár nad Sázavou 4 2 1 0 1 17:13 8 4.25 3.25 14 1 7.14 13 1 92.31 1 0.00 0 28
4 9 Polička 4 2 0 0 2 13:27 6 3.25 6.75 13 1 7.69 16 3 81.25 2 0.00 0 32
5 9 Chrudim 5 1 1 0 3 21:21 5 4.20 4.20 24 1 4.17 16 1 93.75 1 0.00 0 34
6 9 Třebíč 4 1 0 1 2 25:29 4 6.25 7.25 9 5 55.56 11 1 90.91 2 0.00 0 26
7 9 Litomyšl 4 0 0 0 4 5:43 0 1.25 10.75 16 1 6.25 10 5 50.00 0 0.00 0 22

Soutěž 9. tříd – sk. 8

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Kometa Brno 4 4 0 0 0 56:5 12 14.00 1.25 6 1 16.67 6 0 100.00 1 0.00 0 14
2 9 Warriors Brno 5 4 0 0 1 57:10 12 11.40 2.00 9 2 22.22 12 0 100.00 1 0.00 0 49
3 9 Zlín 4 3 0 0 1 42:7 9 10.50 1.75 15 3 20.00 10 1 90.00 2 0.00 0 26
4 9 Břeclav 5 3 0 0 2 45:12 9 9.00 2.40 17 3 17.65 10 2 80.00 0 0.00 0 45
5 9 Technika Brno 4 1 0 0 3 14:29 3 3.50 7.25 8 0 0.00 15 2 86.67 1 0.00 0 32
6 9 Hodonín 5 1 0 0 4 6:61 3 1.20 12.20 5 0 0.00 11 1 90.91 0 0.00 0 28
7 9 Uherské Hradiště 5 0 0 0 5 2:98 0 0.40 19.60 11 0 0.00 7 3 57.14 0 0.00 0 18

Soutěž 9. tříd – sk. 9

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Vsetín 4 4 0 0 0 32:5 12 8.00 1.25 15 4 26.67 19 0 100.00 1 0.00 0 40
2 9 Olomouc 4 3 0 0 1 31:16 9 7.75 4.00 15 5 33.33 13 3 76.92 1 0.00 0 26
3 9 Přerov 4 3 0 0 1 23:13 9 5.75 3.25 11 1 9.09 17 2 88.24 1 0.00 0 36
4 9 Šumperk 4 2 0 0 2 24:14 6 6.00 3.50 15 0 0.00 11 1 90.91 0 0.00 0 22
5 9 Nový Jičín 4 2 0 0 2 18:21 6 4.50 5.25 15 3 20.00 9 1 88.89 1 0.00 0 18
6 9 Kroměříž 4 0 0 0 4 11:38 0 2.75 9.50 11 2 18.18 18 6 66.67 0 0.00 0 36
7 9 Prostějov 4 0 0 0 4 8:40 0 2.00 10.00 14 1 7.14 9 3 66.67 0 0.00 0 18

Soutěž 9. tříd – sk. 10

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 9 Vítkovice 5 5 0 0 0 76:4 15 15.20 0.80 8 3 37.50 11 1 90.91 2 0.00 0 24
2 9 Třinec 5 5 0 0 0 66:1 15 13.20 0.20 18 4 22.22 12 1 91.67 11 0.00 0 24
3 9 Poruba 5 4 0 0 1 35:11 12 7.00 2.20 14 1 7.14 15 1 93.33 3 0.00 0 30
4 9 Havířov 5 3 0 0 2 19:22 9 3.80 4.40 10 1 10.00 21 2 90.48 2 0.00 0 44
5 9 Frýdek-Místek 5 1 0 0 4 7:32 3 1.40 6.40 15 0 0.00 12 1 91.67 1 0.00 0 24
6 9 Opava 5 1 0 0 4 12:43 3 2.40 8.60 27 4 14.81 19 2 89.47 0 0.00 0 50
7 9 Orlová 5 1 0 0 4 18:69 3 3.60 13.80 15 2 13.33 22 3 86.36 1 0.00 0 66
8 9 Kopřivnice 5 0 0 0 5 8:59 0 1.60 11.80 13 2 15.38 8 6 25.00 1 0.00 0 16
RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz