Regionální liga juniorů

RLJ – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 18 15 2 0 1 122:53 49 6.78 2.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kobra Praha 18 9 3 0 6 83:64 33 4.61 3.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Hvězda Praha 19 9 0 3 7 76:75 30 4.00 3.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Kralupy nad Vltavou 19 8 2 2 7 73:74 30 3.84 3.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kadaň 19 7 1 3 8 92:95 26 4.84 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Litoměřice 19 7 1 0 11 66:90 23 3.47 4.74 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karlovy Vary B 18 4 3 2 9 53:73 20 2.94 4.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Klatovy 18 2 1 3 12 68:109 11 3.78 6.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 18 14 2 1 1 86:48 47 4.78 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Žďár nad Sázavou B 18 11 2 0 5 78:52 37 4.33 2.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 19 10 0 2 7 84:78 32 4.42 4.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Třebíč 19 9 1 2 7 83:89 31 4.37 4.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Tábor 19 8 1 3 7 90:90 29 4.74 4.74 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Příbram 18 7 0 1 10 74:73 22 4.11 4.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kolín 19 5 2 0 12 65:83 19 3.42 4.37 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jindřichův Hradec 18 1 1 0 16 45:92 5 2.50 5.11 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 19 13 2 3 1 123:44 46 6.47 2.32 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litomyšl 18 12 3 1 2 95:42 43 5.28 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Krkonoše 19 10 0 0 9 80:71 30 4.21 3.74 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Světlá nad Sázavou 19 9 0 0 10 64:63 27 3.37 3.32 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nové Město nad Metují 19 7 2 2 8 62:81 27 3.26 4.26 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nová Paka 17 7 1 0 9 46:72 23 2.71 4.24 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Česká Třebová 18 5 0 1 12 64:114 16 3.56 6.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jaroměř 19 3 0 1 15 49:96 10 2.58 5.05 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 19 16 0 2 1 79:27 50 4.16 1.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Šumperk 18 12 2 1 3 66:34 41 3.67 1.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Opava 19 10 1 1 7 84:82 33 4.42 4.32 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Poruba 19 9 1 2 7 76:60 31 4.00 3.16 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Valašské Meziříčí 19 7 3 1 8 62:71 28 3.26 3.74 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kroměříž 19 7 0 0 12 64:73 21 3.37 3.84 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Český Těšín 17 3 0 1 13 39:65 10 2.29 3.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Hodonín 18 2 1 0 15 44:102 8 2.44 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třemošná 16 15 0 1 0 126:25 46 7.88 1.56 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Děčín 17 12 0 0 5 114:63 36 6.71 3.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Rokycany 16 11 0 1 4 97:63 34 6.06 3.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 16 10 1 1 4 108:60 33 6.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mostečtí Lvi 16 10 1 0 5 94:59 32 5.88 3.69 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Klášterec nad Ohří 17 8 1 0 8 72:79 26 4.24 4.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Louny 17 6 0 0 11 55:113 18 3.24 6.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Žebrák 15 3 0 0 12 38:97 9 2.53 6.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Ostrov 17 2 0 0 15 41:112 6 2.41 6.59 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Bílina 17 2 0 0 15 33:107 6 1.94 6.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Letňany 17 16 0 0 1 114:40 48 6.71 2.35 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J PZ Kladno 17 14 2 0 1 112:42 46 6.59 2.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Beroun 16 8 1 0 7 68:61 26 4.25 3.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Benátky nad Jizerou 18 7 1 2 8 58:62 25 3.22 3.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Poděbrady 17 7 2 0 8 58:64 25 3.41 3.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 16 8 0 0 8 69:70 24 4.31 4.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Frýdlant 18 6 1 2 9 74:76 22 4.11 4.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Černošice 17 5 1 1 10 50:91 18 2.94 5.35 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Kutná Hora 17 4 0 2 11 43:81 14 2.53 4.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Velké Popovice 17 2 0 1 14 41:100 7 2.41 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chotěboř 12 9 0 2 1 54:26 29 4.50 2.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pelhřimov 12 8 0 0 4 44:31 24 3.67 2.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Velké Meziříčí 12 5 2 0 5 42:38 19 3.50 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Strakonice 12 6 0 0 6 46:61 18 3.83 5.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J DDM České Budějovice 11 4 0 1 6 41:33 13 3.73 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Český Krumlov 12 2 2 1 7 45:71 11 3.75 5.92 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Hlinsko 11 2 1 1 7 38:50 9 3.45 4.55 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nový Bydžov 18 15 0 1 2 120:71 46 6.67 3.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Polička 17 14 0 1 2 138:65 43 8.12 3.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 16 11 0 0 5 107:52 33 6.69 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lanškroun 17 10 1 0 6 115:71 32 6.76 4.18 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Lomnice nad Popelkou 17 7 0 1 9 89:84 22 5.24 4.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Opočno 17 7 0 0 10 76:111 21 4.47 6.53 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Moravská Třebová 17 5 1 0 11 55:83 17 3.24 4.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Dvůr Králové nad Labem 16 4 2 0 10 75:114 16 4.69 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Třebechovice pod Orebem 15 3 0 1 11 54:115 10 3.60 7.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Náchod 16 3 0 0 13 72:135 9 4.50 8.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Prostějov 15 9 3 0 3 77:52 33 5.13 3.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Technika Brno 16 10 1 1 4 60:40 33 3.75 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 15 9 0 1 5 55:47 28 3.67 3.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Boskovice 14 8 0 2 4 58:62 26 4.14 4.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 15 6 2 0 7 71:74 22 4.73 4.93 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Orlová 15 5 0 2 8 64:63 17 4.27 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Frýdek-Místek 14 5 0 2 7 60:67 17 4.29 4.79 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Karviná 15 3 2 0 10 50:68 13 3.33 4.53 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Nový Jičín 15 3 1 1 10 54:76 12 3.60 5.07 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 8 6 0 0 2 49:19 18 6.13 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Klatovy 8 6 0 0 2 47:18 18 5.88 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Třemošná 8 5 0 0 3 49:21 15 6.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 8 3 0 0 5 34:48 9 4.25 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Žebrák 8 0 0 0 8 9:82 0 1.13 10.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 8 8 0 0 0 82:15 24 10.25 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 8 6 0 0 2 47:15 18 5.88 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 8 3 0 0 5 21:48 9 2.63 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 8 2 0 1 5 30:48 7 3.75 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 8 0 1 0 7 17:71 2 2.13 8.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 10 10 0 0 0 129:19 30 12.90 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 10 7 0 0 3 71:31 21 7.10 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 10 6 0 0 4 55:59 18 5.50 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 10 5 0 0 5 69:53 15 6.90 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Bílina 10 1 0 0 9 27:86 3 2.70 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 10 1 0 0 9 26:129 3 2.60 12.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 10 8 0 0 2 66:22 24 6.60 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 10 8 0 0 2 50:17 24 5.00 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 10 6 0 0 4 49:31 18 4.90 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 10 6 0 0 4 38:34 18 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 10 2 0 0 8 21:67 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 10 0 0 0 10 17:70 0 1.70 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 10 9 0 0 1 65:19 27 6.50 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 10 8 1 0 1 60:22 26 6.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 10 6 0 0 4 41:26 18 4.10 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 10 2 1 1 6 26:48 9 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kutná Hora 10 2 0 0 8 16:50 6 1.60 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černošice 10 1 0 1 8 22:65 4 2.20 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 10 8 0 0 2 65:36 24 6.50 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 10 6 0 1 3 41:40 19 4.10 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 10 5 1 0 4 36:34 17 3.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 10 4 1 1 4 48:51 15 4.80 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 10 3 0 1 6 38:57 10 3.80 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 10 1 1 0 8 39:49 5 3.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 10 8 0 0 2 57:21 24 5.70 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 10 8 0 0 2 58:28 24 5.80 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 10 7 0 0 3 62:28 21 6.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 10 4 0 0 6 27:45 12 2.70 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 10 2 0 0 8 32:75 6 3.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 10 1 0 0 9 29:68 3 2.90 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 10 8 0 1 1 53:20 25 5.30 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 10 6 2 0 2 50:35 22 5.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 10 7 0 0 3 46:23 21 4.60 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 10 4 0 1 5 48:35 13 4.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 10 2 1 0 7 25:55 8 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 10 0 0 1 9 24:78 1 2.40 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 10 8 1 0 1 94:17 26 9.40 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 10 8 0 0 2 36:25 24 3.60 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 10 6 0 1 3 39:25 19 3.90 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 10 5 0 0 5 46:61 15 4.60 6.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 10 2 0 0 8 41:52 6 4.10 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 10 0 0 0 10 15:91 0 1.50 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 10 8 0 1 1 82:22 25 8.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 10 7 1 0 2 58:35 23 5.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 10 6 0 0 4 44:33 18 4.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 10 6 0 0 4 43:39 18 4.30 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 10 2 0 0 8 18:59 6 1.80 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 10 0 0 0 10 6:63 0 0.60 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 10 10 0 0 0 80:22 30 8.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 10 8 0 0 2 88:34 24 8.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 10 6 0 0 4 92:35 18 9.20 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 10 3 0 0 7 31:85 9 3.10 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Náchod 10 2 0 0 8 30:91 6 3.00 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třebechovice pod Orebem 10 1 0 0 9 29:83 3 2.90 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 1 0 0 40:15 23 5.00 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hodonín 8 4 1 0 3 29:29 14 3.63 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 8 3 0 0 5 22:30 9 2.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 8 2 0 2 4 24:29 8 3.00 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 8 2 0 0 6 28:40 6 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 10 8 1 1 0 71:16 27 7.10 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 10 5 1 2 2 49:38 19 4.90 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 10 5 1 0 4 39:22 17 3.90 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Prostějov 10 4 1 0 5 32:44 14 3.20 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 10 3 0 1 6 35:51 10 3.50 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 10 1 0 0 9 18:73 3 1.80 7.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 10 7 1 1 1 57:28 24 5.70 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 10 7 0 1 2 49:27 22 4.90 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 10 5 3 0 2 42:33 21 4.20 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 10 4 0 0 6 36:66 12 3.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 10 3 0 1 6 37:39 10 3.70 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 10 0 0 1 9 26:54 1 2.60 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz