Regionální liga juniorů

RLJ – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 13 11 1 0 1 84:39 35 6.46 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hvězda Praha 12 6 0 2 4 52:49 20 4.33 4.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kobra Praha 12 5 2 0 5 51:46 19 4.25 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Kralupy nad Vltavou 12 4 2 2 4 48:43 18 4.00 3.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kadaň 13 4 1 3 5 59:68 17 4.54 5.23 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Litoměřice 13 5 1 0 7 52:61 17 4.00 4.69 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karlovy Vary B 12 2 3 2 5 37:47 14 3.08 3.92 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Klatovy 13 2 1 2 8 52:82 10 4.00 6.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 11 11 0 0 0 57:25 33 5.18 2.27 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Žďár nad Sázavou B 12 8 1 0 3 50:30 26 4.17 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 12 7 0 1 4 49:45 22 4.08 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Třebíč 13 5 1 1 6 54:67 18 4.15 5.15 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kolín 13 5 1 0 7 47:51 17 3.62 3.92 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Tábor 13 5 0 2 6 58:63 17 4.46 4.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Příbram 13 5 0 0 8 54:52 15 4.15 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jindřichův Hradec 13 0 1 0 12 29:65 2 2.23 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 13 9 1 2 1 81:32 31 6.23 2.46 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litomyšl 13 9 2 0 2 70:29 31 5.38 2.23 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Krkonoše 12 8 0 0 4 56:37 24 4.67 3.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Nové Město nad Metují 13 5 1 1 6 42:52 18 3.23 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Česká Třebová 13 5 0 1 7 51:78 16 3.92 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Světlá nad Sázavou 13 5 0 0 8 42:46 15 3.23 3.54 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Nová Paka 12 5 0 0 7 32:54 15 2.67 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jaroměř 13 1 0 0 12 32:78 3 2.46 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 13 11 0 1 1 50:17 34 3.85 1.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Šumperk 12 8 1 1 2 40:20 27 3.33 1.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Opava 13 8 1 0 4 56:51 26 4.31 3.92 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Poruba 12 5 1 2 4 46:33 19 3.83 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Valašské Meziříčí 13 5 2 0 6 40:42 19 3.08 3.23 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kroměříž 12 4 0 0 8 41:45 12 3.42 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Český Těšín 12 3 0 1 8 33:46 10 2.75 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Hodonín 13 1 0 0 12 24:76 3 1.85 5.85 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třemošná 12 11 0 1 0 95:22 34 7.92 1.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Mělník 11 7 1 0 3 73:41 23 6.64 3.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Rokycany 12 7 0 1 4 59:51 22 4.92 4.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Děčín 11 7 0 0 4 72:41 21 6.55 3.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mostečtí Lvi 10 7 0 0 3 62:34 21 6.20 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Klášterec nad Ohří 12 6 1 0 5 49:50 20 4.08 4.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Louny 12 6 0 0 6 45:75 18 3.75 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Žebrák 11 2 0 0 9 30:71 6 2.73 6.45 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Bílina 11 2 0 0 9 24:66 6 2.18 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Ostrov 12 0 0 0 12 26:84 0 2.17 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Letňany 12 11 0 0 1 88:32 33 7.33 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J PZ Kladno 12 9 2 0 1 65:31 31 5.42 2.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Zbraslav 12 7 0 0 5 53:55 21 4.42 4.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Beroun 11 6 1 0 4 54:38 20 4.91 3.45 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černošice 12 5 1 0 6 41:53 17 3.42 4.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Benátky nad Jizerou 12 5 0 1 6 38:42 16 3.17 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Poděbrady 11 4 1 0 6 40:43 14 3.64 3.91 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Frýdlant 12 4 0 1 7 53:52 13 4.42 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Kutná Hora 12 2 0 2 8 27:65 8 2.25 5.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Velké Popovice 12 1 0 1 10 26:74 4 2.17 6.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Chotěboř 9 6 0 2 1 40:26 20 4.44 2.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pelhřimov 8 5 0 0 3 28:20 15 3.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Velké Meziříčí 7 4 0 0 3 28:22 12 4.00 3.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Strakonice 9 4 0 0 5 31:47 12 3.44 5.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 9 2 2 0 5 37:56 10 4.11 6.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J DDM České Budějovice 6 3 0 0 3 29:15 9 4.83 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Hlinsko 8 1 1 1 5 31:38 6 3.88 4.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nový Bydžov 12 11 0 0 1 90:45 33 7.50 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Polička 12 10 0 1 1 91:46 31 7.58 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 12 9 0 0 3 84:34 27 7.00 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 12 7 0 1 4 73:57 22 6.08 4.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Lanškroun 12 5 1 0 6 62:60 17 5.17 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Opočno 12 5 0 0 7 51:65 15 4.25 5.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Dvůr Králové nad Labem 11 3 1 0 7 56:79 11 5.09 7.18 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Moravská Třebová 12 2 1 0 9 32:69 8 2.67 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Třebechovice pod Orebem 11 2 0 1 8 39:76 7 3.55 6.91 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Náchod 12 2 0 0 10 56:103 6 4.67 8.58 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Technika Brno 11 9 0 0 2 46:24 27 4.18 2.18 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Prostějov 10 6 2 0 2 56:34 22 5.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 11 7 0 1 3 42:34 22 3.82 3.09 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Černí Vlci 11 5 2 0 4 53:53 19 4.82 4.82 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 9 4 0 2 3 35:45 14 3.89 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Orlová 10 4 0 0 6 45:45 12 4.50 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Nový Jičín 11 3 1 1 6 36:45 12 3.27 4.09 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Frýdek-Místek 10 2 0 2 6 44:54 8 4.40 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Karviná 11 1 1 0 9 27:50 5 2.45 4.55 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 8 6 0 0 2 49:19 18 6.13 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Klatovy 8 6 0 0 2 47:18 18 5.88 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Třemošná 8 5 0 0 3 49:21 15 6.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 8 3 0 0 5 34:48 9 4.25 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Žebrák 8 0 0 0 8 9:82 0 1.13 10.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 8 8 0 0 0 82:15 24 10.25 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 8 6 0 0 2 47:15 18 5.88 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 8 3 0 0 5 21:48 9 2.63 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 8 2 0 1 5 30:48 7 3.75 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 8 0 1 0 7 17:71 2 2.13 8.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 10 10 0 0 0 129:19 30 12.90 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 10 7 0 0 3 71:31 21 7.10 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 10 6 0 0 4 55:59 18 5.50 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 10 5 0 0 5 69:53 15 6.90 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Bílina 10 1 0 0 9 27:86 3 2.70 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 10 1 0 0 9 26:129 3 2.60 12.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 10 8 0 0 2 66:22 24 6.60 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 10 8 0 0 2 50:17 24 5.00 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 10 6 0 0 4 49:31 18 4.90 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 10 6 0 0 4 38:34 18 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 10 2 0 0 8 21:67 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 10 0 0 0 10 17:70 0 1.70 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 10 9 0 0 1 65:19 27 6.50 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 10 8 1 0 1 60:22 26 6.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 10 6 0 0 4 41:26 18 4.10 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 10 2 1 1 6 26:48 9 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kutná Hora 10 2 0 0 8 16:50 6 1.60 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černošice 10 1 0 1 8 22:65 4 2.20 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 10 8 0 0 2 65:36 24 6.50 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 10 6 0 1 3 41:40 19 4.10 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 10 5 1 0 4 36:34 17 3.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 10 4 1 1 4 48:51 15 4.80 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 10 3 0 1 6 38:57 10 3.80 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 10 1 1 0 8 39:49 5 3.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 10 8 0 0 2 57:21 24 5.70 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 10 8 0 0 2 58:28 24 5.80 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 10 7 0 0 3 62:28 21 6.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 10 4 0 0 6 27:45 12 2.70 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 10 2 0 0 8 32:75 6 3.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 10 1 0 0 9 29:68 3 2.90 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 10 8 0 1 1 53:20 25 5.30 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 10 6 2 0 2 50:35 22 5.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 10 7 0 0 3 46:23 21 4.60 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 10 4 0 1 5 48:35 13 4.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 10 2 1 0 7 25:55 8 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 10 0 0 1 9 24:78 1 2.40 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 10 8 1 0 1 94:17 26 9.40 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 10 8 0 0 2 36:25 24 3.60 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 10 6 0 1 3 39:25 19 3.90 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 10 5 0 0 5 46:61 15 4.60 6.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 10 2 0 0 8 41:52 6 4.10 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 10 0 0 0 10 15:91 0 1.50 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 10 8 0 1 1 82:22 25 8.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 10 7 1 0 2 58:35 23 5.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 10 6 0 0 4 44:33 18 4.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 10 6 0 0 4 43:39 18 4.30 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 10 2 0 0 8 18:59 6 1.80 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 10 0 0 0 10 6:63 0 0.60 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 10 10 0 0 0 80:22 30 8.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 10 8 0 0 2 88:34 24 8.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 10 6 0 0 4 92:35 18 9.20 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 10 3 0 0 7 31:85 9 3.10 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Náchod 10 2 0 0 8 30:91 6 3.00 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třebechovice pod Orebem 10 1 0 0 9 29:83 3 2.90 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 1 0 0 40:15 23 5.00 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hodonín 8 4 1 0 3 29:29 14 3.63 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 8 3 0 0 5 22:30 9 2.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 8 2 0 2 4 24:29 8 3.00 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 8 2 0 0 6 28:40 6 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 10 8 1 1 0 71:16 27 7.10 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 10 5 1 2 2 49:38 19 4.90 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 10 5 1 0 4 39:22 17 3.90 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Prostějov 10 4 1 0 5 32:44 14 3.20 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 10 3 0 1 6 35:51 10 3.50 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 10 1 0 0 9 18:73 3 1.80 7.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 10 7 1 1 1 57:28 24 5.70 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 10 7 0 1 2 49:27 22 4.90 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 10 5 3 0 2 42:33 21 4.20 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 10 4 0 0 6 36:66 12 3.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 10 3 0 1 6 37:39 10 3.70 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 10 0 0 1 9 26:54 1 2.60 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz