Hokejka TV
13. 11. 2023

Naše střely nemají kvalitu, mrzí Augustu po turnaji v Chomutově

Trenéru Patriku Augustovi se na domácím turnaji pěti zemí v Chomutově měli předvést hráči z domácích a evropských klubů, aby zabojovali o dres české reprezentace do 20 let pro mistrovství světa ve Švédsku. Moc se jim to ale nepovedlo, dvacítka totiž získala ze čtyř utkání jediný bod.

Doporučujeme
před 7 dny

Už jen měsíc do MSJ! Jak vypadá program šampionátu?

Vánoce by nebyly Vánoci, kdyby 26. prosince neodstartovalo mistrovství světa hokejistů do dvaceti let. To letošní se koná ve švédském Göteborgu a svým zápasem ho v pravé poledne zahájí česká reprezentace.

fangear.cz

před 7 dny

Technika se dotahuje na čelo Ligy juniorů. Havířov viděl 19 sérií nájezdů

Poslední listopadová neděle nabídla neúplné 18. kolo Ligy juniorů. Písek kvůli marodce nehrál s Havlíčkovým Brodem, Slavia s Třemošnou prohloubily trápení Chomutova a Kladna. Nedaří se ani Porubě, která prohrála už poosmé za sebou. Ve šlágru kola Technika vynulovala Vsetín a v Havířově se diváci málem nedočkali konce.

před 7 dny

Famózní Polsko zahájilo stíhačku. Dorost Břeclavi podruhé bodoval

V 16. a 17. kole Ligy dorostu si pro všech šest bodů došly první celky obou skupin, s trochou štěstí druhá Plzeň a překvapivě výběr Polska, který porazil Šumperk a Havlíčkův Brod. Dařilo se i Karlovým Varům a pro dva body si došla Břeclav. S nulou na kontě naopak zůstala Technika.

před 7 dny

Už jen měsíc do MSJ! Jak vypadá program šampionátu?

Vánoce by nebyly Vánoci, kdyby 26. prosince neodstartovalo mistrovství světa hokejistů do dvaceti let. To letošní se koná ve švédském Göteborgu a svým zápasem ho v pravé poledne zahájí česká reprezentace.

před 8 dny

Drama v juniorce: Liberec postupuje, Dukla je blízko. Senzační kousek Ekrta

Už jen týden zbývá do konce základní části DHL extraligy juniorů a zatím známe pouze tři z osmi postupujících do vyšší nadstavby! Ke Kometě a Třinci se v sobotním kole přidal Liberec. Na východě se přiblížila Jihlava a na západě Karlovy Vary, hlavně západní skupina je ale dál obrovsky zamotaná a rozhodovat v ní bude (možná nejen) každý bod.

před 9 dny

Brod a Vsetín si upevnily první místa. Sieger zazářil 4 góly, Chlubna hattrickem

Liga juniorů měla nabídnout kompletní kolo, jenže souboj tabulkových sousedů mezi Slavií Praha a Pískem se nakonec pro marodku Jihočechů neodehrál. Ale i tak, 17. kolo druhé nejvyšší juniorské soutěže nabídlo vydařené individuální výkony v každém utkání. První pozice si upevnili lídři obou skupin. Co mají společného brankáři Šumperka?

před 10 dny

Poruba bez stadionu? Trénovali jsme jak hobíci, vtipkuje Hansel

Juniorka Poruby odehrála kvůli rekonstrukci svého zimního stadionu celou první třetinu soutěže na hřištích soupeřů. Nyní je RT TORAX ARENA konečně zčásti opravená, nejstarší mládežnická kategorie tak může hrát doma. O strastech bytí bez vlastního ledu, formě a nadějných zítřcích se rozpovídal Tomáš Hansel.