Hokejka TV
27. 4. 2023

Jakub Petr po prohře s USA: Je to můj neúspěch. Klukům jsem poděkoval

Hlavní trenér Jakub Petr hodnotí čtvrtfinálovou porážku reprezentace do osmnácti let se Spojenými státy i celé mistrovství světa ve Švýcarsku, na kterém český tým obsadil sedmou příčku. Kromě toho Petr hovoří o svém konci u týmu i plánech do další trenérské kariéry.

Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

před 10 dny

Tomáš Machů jako čtvrtý Čech v historii vyhrál USHL

V noci z pátku na sobotu vyvrcholila ve Spojených státech elitní juniorská soutěž USHL, která vynesla radost i jednomu českému zástupci. S týmem Youngstown Phantoms získal Clark Cup odchovanec porubského hokeje, obránce Tomáš Machů.

před 11 dny

Mladík Pinkas o rakovině: Cenná lekce. Dřív byl hokej číslo jedna, ale teď...

Když hokejisté české dvacítky vybojovali stříbro na mistrovství světa, jejich parťák a vrstevník Matěj Pinkas se ve stejném období pral s rakovinou. A výsledek? Stejně sladký. Vlastně ještě sladší, jako zlato. Mladý obránce Hradce Králové a Kolína všechno zvládl a před další sezonou je zpátky v plném zápřahu.

15. 5. 2023

Proč padají akcie ruského šikuly? Invaze, smlouva i záhadná smrt otce

Ještě před rokem to byla jasná dvojka za Connorem Bedardem. Snad i teoretický kandidát na první místo. Akcie ruského útočníka Matveje Mičkova se ale pořádně propadly. Během krátkého období se totiž stalo několik věcí, které mnohé týmy NHL dost možná od jeho angažování odradí.

15. 5. 2023

Druhá šance pro Olomouc. Udělali jsme za sezonou tlustou čáru, hlásí Tomeček

Olomoucká juniorka v uplynulé sezoně nedokázala najít recept na vítězství a po základní části skončila na sestupovém místě. Už v té době se začaly šířit zprávy o možném rozšíření nejvyšši juniorské soutěže, ale podle Michala Tomečka se k němu kohouti příliš neupínali. Někteří hráči už si našli jiná angažmá, devatenáctiletý útočník je ale rád, že může svou poslední juniorskou sezonu odehrát v rodinném prostředí Olomouce.